Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 70

Téma: Žádost o práva - AIM - PRIJATY

  1. #31

    Odpověď: Žádost o Triála

    Díky za důvěru KeYo a Džízusu, vážím si toho

    Já vím, že vy na to máte svůj názor, ale já si myslím, že 4 roky zpátky je celkem dlouhá doba na to, abych dostal "rozum do palice" a uvědomil si, co se má a nemá dělat. Zpětně se na toto koukám s přiblblým úsměvem, ale tak co už, co se stalo, tak se prostě stalo. + když se zpětně kouknu na předešlou žádost, tak dobrá polovina neadminuje, nebo není tak moc aktivní, což je prostě jejich čas a nikdo to nijak neovlivní, to jim za zlé nemám. Sice vypomáhat serverům jde i z této pozice, ale je to "pomalejší", když to tak řeknu, Toť můj názor.

    E: Díky Giussepe, ale i takové "malé pro" je pro mě dost ^^
    Naposledy upraveno Mr.N0b0dy; 28-11-15 v 09:26.

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Žádost o Triála

    Nevím, jak je to s aktivitou adminů, ale co na fóru člověk tak pochytí, tak to asi nebude žádná hitparáda. Z čehož plyne, že nějaká pomoc by se asi hodila.
    Jsou na tebe rozporuplné názory jak zde, tak i v té tvé staré žádosti. Nicméně, z žádostí o kterých mám jakýs takýs přehled jsi ty asi ten nejvhodnější kandidát a já bych ti tu šanci dal.
    Věřím, že ty bys šanci využil lépe než třeba takový Unihoc (teď mě půlka kotelny bude kamenovat, že si v žádosti jednoho, beru do klavesnice někoho druhého. Unihoc to dělal taky, tak si to chci taky zkusit :-) ) Koneckonců, práva se dají odebrat vždy.

    Nějaký cheatování neřeším. Když mi bylo 15- tak jsem taky zkoušel cheaty, kdo ne. Pravda sice ne na kotelně, ale u tebe je vidět snaha a lze to přehlédnout.

    Co začala škola tak sám jsem neaktivní, takže vyjadřovat se k dění na kotelně mi příliš nepřísluší, nicméně ber to tak, že ode mě máš malé možnátrochuvýznamné pro.
    Naposledy upraveno Giussepe; 28-11-15 v 09:53.

  3. #33
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Žádost o Triála

    U mě toho máš nahlášeného hromadu. :) i přes nulovou toleranci jsem pro. Lepší mít rozumného člověka s puntíkem než nepoužitelného blbce,co má čistej rejstřík(a že jich je). A jestli se tu někdo bude ohánět tím, že jsou tu lepší kandidáti s čistým rejstříkem, tak mi ukažte, kdo toho nahlásil tolik, co tenhle chujo. :)

  4. #34
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žádost o Triála

    Kdyby se žádosti kde se přijde na to, že dotyčný cheatoval hned lockovali, bylo by po mnoha problémech.

  5. #35

    Odpověď: Žádost o Triála

    Euste, ty ještě žiješ? :O Diky moc brachu.

    Fizzy: Ja bych se tomu ani moc nebranil, je to napsane i v tech "pravidlech" pro prijetí, ale to já nerozhoduju, jestli se to lockne.

    E: Zase nejsem takový, abych hned vše vzdával, všude si najdu nějaký důvod, který mě motivuje.
    Naposledy upraveno Mr.N0b0dy; 29-11-15 v 10:01.

  6. #36
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žádost o Triála

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Euste, ty ještě žiješ? :O Diky moc brachu.

    Fizzy: Ja bych se tomu ani moc nebranil, je to napsane i v tech "pravidlech" pro prijetí, ale to já nerozhoduju, jestlinse to lockne
    Citovat Původně založeno bladepeter Zobrazit příspěvky
    ok prosím LOCK nema to význam..
    kde je vůle, tam je cesta

  7. #37

    Re: Žádost o Triála

    Čakal som že na začiatku budú všetci proti a príde ten prelomový komentár kde niekto napíše niečo v tom zmysle čo keyo a názory sa zmenia.

    Ale zoberte že teraz už budú chodiť o práva žiadať cheateri, a budú sa odvolávať na nobadyho. A čo im poviete potom ? že keby si cheatoval pred 4roma rokmi tak by som bol pre ale kedže pred 3mi tak som prosti. Ja som bol furt proti tomu aby akýkolvek cheater dostal práva a pritom to je Aim sekcia, nepoviem žeby jump ale no .

    Som zásadne proti, ale potom už vymažte z pravidiel o prijatie že 0lová tolerancia, šak načo to tam straší.
    Ak ak dostane nobady práva tak potom prečo nie aj Fake ?

    Ja som proti, sorry. Hoc si aktivný a neviem čo všetko.
    riťky a edm

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Žádost o Triála

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Ak mám pravdu povediac, ak sa to tebe dá, tak to pravidlo ohľadom 0 tolerancie by sa malo zrušiť. 1 sa ešte predychalo, druhý sa už nebude dať. Inak povedané, že buď sa odmietne hráč čo si to zaslúži a serveri o veľa prídu alebo sa mu to dá a budú tu potom 10tky žiadostí: On cheatoval a je admin, tak aj ja chcem byť. Tuto iná cesta proste nevedie. + ešte ďalšie 10tky sa budú cítiť ukrátené.
    ked mas pravdu povedat tak kolko si napr ty mal rokov ked si ziadal , ked je tu je od 15+ ty kuprezak (vysvetlenie - kuprezak - kurva prezlecena za kamarata) - sa necuduj ze tvoj nazor je kazdemu ukradnuty ked sa otocis kazdemu
    inak k ziadosti som PRE , minulost ked mal 12 rokov to by som neriesil

  9. #39

    Odpověď: Žádost o Triála

    Já taky nechápu, co se řeší ohledně nulové tolerance, viz. post od Hfq. Já bych se taky mohl odvolávat na nejednoho admina, jak jsem dělal v minulé žádosti, ale teď už mi to přijde trapné. A kdyby došlo k tomu, že by někdo začal kecat o tom, že si žádá na jinou sekci, tak je to absolutní blbost. Jinak pochybuju, že těch, co kdysi zapnuli a pořád aktivně hrají je fakt takové velké číslo, jak si myslíš.

    Každopádně díky DarwiNe a Byznisu.

  10. #40

    Odpověď: Žádost o Triála

    Tak ja to zhrniem ešte raz..Bol som zásadne proti tomu aby cheateri dostali práva..LENŽE..zastávať sa názoru že by ich dostať nemali po tom ako ich iní cheateri dostali je nezmysel..proste je to pravidlo raz porušené tak prečo by u jedného platiť malo a u druhého nie..Keby nikto zapatý práva nedostal nebolo by tu čo riešiť lenže tak to nieje tak buď sa to dodržuje alebo nie..mal zapaté,práva si zaslúži tak nech ich má alebo nech sa potom všetkým čo zapli práva odoberú a už nikdy nedajú lebo je "nulová tolerancia"

  11. #41
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žádost o Triála

    Jediný kdo dostal práva a měl v minulosti ban za cheaty je Adio - u něj se udělala výjimka, protože se jednalo o JB servery. Ale taky mu bylo řečeno, že jakékoliv rozšíření jinam hlavně včetně AIM serverů mu bude zamítnuto.
    Dále je tu zoid, jehož příběh každý známe.
    Takže by mě zajímalo kdo další tu má práva a cheatuje, nebo měl v minulosti ban a dostal práva když:

    Citovat Původně založeno hfQ.V Zobrazit příspěvky
    kktiny že nulová tolerancia a podobne sú smiešne..jak keby bol jediný čo sa mu udelí výnimka..niektorí zapli aj viac krát a stále tu majú väčšia práva ako ostatní že :D..napriek tomu že mi x-krát nadával na serveroch som PRO pretože je 100 rokov aktívny a stále hlási
    Jinak ti co v poslední době si tu došli zapnout na koteln, tak práva už nemají. A popravdě byl by první komu se udělí práva tam, kde on cheatoval. Ta 0 tolerance měla platit hlavně na aim servery a pro hráče co by žádali třeba na server, kde v minulosti dostali ban.

    Pro mě za mě, klidně at práva dostane. Aji když zapnul co bylo kdysi dávno, kdo půlka z adminů co se tu vyjadřuje ještě ani o kotelně nevěděli, že existuje. Hrá tu dlouho, dost lidí ho zná, je aktivní, cheaty pozná, chová se normálně. Takže jsem klidně pro, aby se takovým lidem ta výjimka povolila (i třeba tomu Adiovi - příklad)
    Ano budou sem chodit žádat lidi co třeba dostali ban, ale je třeba se na to dívat i tak kdy ten ban dostali, jestli budou přínosem, jestli je někdo zná, aktivita atd atd.

    Ale upřímně .. Pokud bys je dostal, tak se musíš připravit na to, že spousta hráčů a dokážu říct i adminů ti to bude dávat dost hnusně najevo. Je tu dost adminů i těch ex co si své komplexy léčí na druhých, tak hlavně zvaž, zda ti to za bude stát. Však znáš kotelnu :) :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #42
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žádost o Triála

    hfQ.V = novy troll "no attack" co post to perla

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Dávat práva lidem, co měli cheaty přímo na kotelně, neni dobrej nápad, protože se to pak neustále řeší. Kompromisy se můžou dělat jinde (věk, zkušenosti, pubertální nálady).
    Je jedno, že jsou proti jen admini, co hrajou jinde. Pokud není fórum rozdělené na jednotlivé módy a admini vidí, co píše ten druhý, tak je to vždycky problém. Tahle chyba se v minulosti udělala hodněkrát, takže nevidím důvod ji opakovat. Většinou to končí odchodem daného admina.
    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Pokud se o tom vědělo a přesto práva dostali, tak je to asi blbost jim je po 5ti letech brát ne? To pravidlo se přidalo později.

    Podle všeho je tu 1 admin, co měl někdy dávno na ns cheaty, který zapnul pro srandu, když kupoval steam. Práva má ale na serverech, kde to nikomu nevadí.
    Pak 1 s VAC banem, což nepovažuju za náhodu, ale důkaz o cheatingu na kotelně není. O dalších nevím, takže komu se mají vzít?
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Žádost o Triála

    Ja to fakt nechapem preco musite byt tak zadebneni... Preco sa nepozriete na to, ci by bol prinosom... ci vam toho nenahlasil uz kopu.. ci je schopny byt admin a ma v pohode spravanie.. proste vsetko, co ma mat admin... toto vsetko Nobody ma.. jedine minus co ma je ze zapol.. preco sa mu nemoze prizmurit jedno oko a dat mu tu sancu? aj ked je tu to pravidlo? pochybujem ze vsetci ti cheateri, co by potom ziadali o prava by mali taky cisty rejstrik jak Nobody teraz...
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  14. #44

    Re: Odpověď: Žádost o Triála

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    Ja to fakt nechapem preco musite byt tak zadebneni... Preco sa nepozriete na to, ci by bol prinosom... ci vam toho nenahlasil uz kopu.. ci je schopny byt admin a ma v pohode spravanie.. proste vsetko, co ma mat admin... toto vsetko Nobody ma.. jedine minus co ma je ze zapol.. preco sa mu nemoze prizmurit jedno oko a dat mu tu sancu? aj ked je tu to pravidlo? pochybujem ze vsetci ti cheateri, co by potom ziadali o prava by mali taky cisty rejstrik jak Nobody teraz...
    ty si snad jeho frajerka, keyo. Také prípady ostávajú na Saintpepovi a Kotlovi, takže sám som zvedavý
    riťky a edm

  15. #45
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o Triála

    PRO
    + aktivita
    + zkušenost
    + hlásí, bez failu
    + Má pěkný vlasy
    Naposledy upraveno Koprakek; 04-12-15 v 10:24.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •