Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: rank

  1. #16
    peta
    Guest

    Odpověď: rank

    Vytahuji to proto, že když si někdo jeden den žádá o admin práva tak se nesnaží určitě vymýšlet ten den další nápady a k tomu ještě totální úlet.. Když už tak se soustřeď na Ty práva dle toho, co jsem tam četl tak nemáš třikrát nejlepší pověst tak by si měl radějí se soustředit na jednu věc a ne dělat milion věcí.. To je to za prvé!!!

    za druhé.. ano nápad jako nápad, ale ne totální kravina.. Jak píšu o nějaký řádek výš je to totální úlet a určitě lidi s rozumem to uvidí stejně. Toto je prospěšně zatím tak pro Tebe a to možná ani ne spíše se jen zviditelnit když neuspěji tam tak aspoň jinde viz to za prvé..

    ta třetí.. co bylo v shoutboxu jako by neexistovalo sice archív to má, ale kolikrát se ten chat mazal kvůli spamu..

    Když nikdy neprošel ani reset tak doufám, že ani toto neprojde, že mají lidé, co o tom rozhoduji rozum na rozdíl od Tebe (neber si to osobně, ale úlet je úlet a toto je srandovní až, až..)

    Citovat Původně založeno The Keox Zobrazit příspěvky
    nevim proc sem vytahuješ AT,to za prve
    za druhé,nápad jako nápad,jenom to musíš pochopit
    za třetí,psal sem že by bylo lepší už rvnou resetovní ranku do shoutboxu

    Rád bych byl pro reset ranku...Ale řešilo se to tolikrát,že to nikdy Kotel neudělal (nic ve zlém Kotle)
    +Zrušit rank by taky nebylo na škodu,jenomže to by se podle mě potom vyprázdnily servery

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: rank

    dobře,když jste proti tak v pohodě....

    Peto jenomže když neuspěju tak to neznamená že přidávám sračky...jsem jedinej typk člověka kterej sem přidává dementní nápady...,ale to bys už měl vědět.Bylo by lepší kdyby ses v tom tolik nehrabal a všímal si svého

  3. #18
    Pokročilý člen Avatar uživatele Michal_haniccin
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Brno - Capital city of Morava
    Příspěvky
    115

    Odpověď: rank

    lel jako zajímavej ukazatel, jak aim mají lidi horší aim na aim serveru, kde nikoho "nepřekvapí" oproti třeba DM nebo d2/classiku, kde málo cílů a dá se předpokládat odkud, kdo přibude :) Jako proč ne, ještě na 1.5 mne hodně bavilo hráti s psychostats :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •