Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Dá se sem nacpat lepší procesor ?

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Dá se sem nacpat lepší procesor ?

    Zdravím, rád bych v mém pc nasadil lepší procesor, ale nevim jaký a jestli je to vůbec možný. Poradil by mi tu někdo prosím ?

    Moje základní deska a procesor

    DESKA

    PROCESOR

    EDIT: Šel by použít třeba tento ? http://procesory.heureka.cz/intel-core-2-quad-q8300/ Četl jsem že i když procesor sedne do patice (775 LGA), nemusí ale pracovat dohromady se základní deskou, tak mám strach koupit.
    Naposledy upraveno Volume; 08-12-15 v 13:27.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  2. #2


    Odpověď: Dá se sem nacpat lepší procesor ?

    Na oficiálne stránke nájdi model počítaču a tam by si mal mat všetko napísane aj aky najväčší procesor možeš mat
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Dá se sem nacpat lepší procesor ?

    Na jejich stránce jsem nic nenašel


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  4. #4


    Odpověď: Dá se sem nacpat lepší procesor ?

    http://www.findlaptopdriver.com/hewl...-support-list/ tu máš všetky procesery čo podporuje tvoje doska
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Dá se sem nacpat lepší procesor ?

    Z toho všeho má nejvíc výkonu asi ten D 945 že ? A nevíš jestli by se dal někde sehnat nový ? Nemůžu ho nikde najít

    E: Všude píšou něco jiného, někde jsem se zas dočetl že deska podporuje i to čtyřjádro které jsem hodil nahoře.. tak nevim.
    Naposledy upraveno Volume; 08-12-15 v 14:43.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  6. #6
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Dá se sem nacpat lepší procesor ?

    Ten chipset je moc starej. Asi pomůže upgrade biosu, ale chce to ještě tedy hledat updaty biosu. Ve stejném socketu jsem měl core2quad, ale vyšším chipsetu.
    Naposledy upraveno Kotel; 08-12-15 v 17:20.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Dá se sem nacpat lepší procesor ?

    Aha, a to udělám jak ? :D Ten Core 2 Quad bych docela rád v mojí desce. Já myslel že ten chipset neni nic softwarovýho, ale že jsou to ty konektory na desce a tak


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  8. #8
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Dá se sem nacpat lepší procesor ?


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •