Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: Žádost o práva - AIM

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Leo
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    134

    Žádost o práva - AIM

    Zdravím, moc se omlouvám za mou nepřítomnost. Rád bych obnovil svou žádost :) pokud by to bylo možné. Na serverech hraju v kuse už pár měsíců, takže aktivita není problém

    ..Rád bych požádal o práva na Aim servery. Hraji pravidelně na COD:MW. Všichni mě tam znají a myslím si, že mě považují za dobrého člověka. Když příjde někdo nový, poradím, pomůžu co a jak. Pokud se na serveru objeví cheater, okamžitě jdu do spectu a natáčím demo. Po pečlivé kontrole buďto ho prohlásím za čistého luckera :D nebo okamžitě kontaktuju admina. Tento mod hraji asi přes 2 roky a něco. O práva žádám také z důvodu, že se občas admina nedovoláme a já tam hraji, dá se říct pořád :D .

    Zkušenosti s admin právy sice nemám, ale velmi rychle se učím. 4 roky jsem Admin a nyní SpoluMajitel na Minecraft serveru www.icrafting.eu .. takže jako autorita umím vystupovat a nikomu nenadržuji.

    Info o mě: Jmenuji se Michal atd. :D, studuji SOU, obor Cukrář. Je mi 20 let .. má povaha je klidná, vyrovnaná. Vlastním mikrofón, takže se mohou konat videokonference :D

    Nově jsem také založil COD:MW - csko.cz na FB

    Skype: Leopold1728

    Steam: STEAM_0:1:56280967
    IP: 46.47.168.178

    Nick: Leo
    Mám problém se připojit na steam ale dřív jsem hrál. Takže hru koupenou mám, čekám na penízky na nový komp.

    Diky za vaše názory, ať už budou kladné či nikoliv
    Naposledy upraveno Leo; 09-12-15 v 06:13.

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žádost na AIM servery - Leo

    Leo Leo...no co s tebou, uz 3tia ziadost

    - Aktivitu mas uz poriesenu? tvoje ziadosti sa zamietli hlavne kvoli nej
    - Preco stale hravas na NS...takto na prava nemas sancu
    - mne v praci ide steam na 100rocnej sunke....takze ak mas fakt zaujem, tak si to co najskor pories

    potom sa mozme bavit o pravach
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Žádost na AIM servery - Leo

    Tady vhodní kandidáti čekají na práva aji 2 měsíce, takže máš spoustu času pořešit steam a hlavně jestli to s tou aktivitou myslíš vážně.
    Jinak jsem klidně PRO
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žádost na AIM servery - Leo

    Ze serveru si ho nevybavuju,hlášení jsem viděl jen něco ve forum, ve hře vůbec.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Žádost na AIM servery - Leo

    Bee ty by si sa mal vyjadrovať len tým ktorý majú väčšie ego ako ty. Stále k Beemu ( cod som ťa nevidel hrať, Lea nepoznáš, podla mňa sa riadiš iba komentami tých lepších) ... Leo je dobrý hráč, hral som s ním dlho, stačí len chodiť na ten steam a bude to OK. Za mňa zatím malé PRO.


    BTW: Bee začni si uvedomovať tvojej psychickej nezrovnalosti v tvojej "dospelackej hlave"!.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žádost na AIM servery - Leo

    On už lepší nebude, zítra zas přijde jak bůh :-))

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žádost na AIM servery - Leo

    Jezus , ten co neumí pochopit ani srandu ... Já si nepotřebuju nic srovnávat v hlavě , mám tam až moc velkej pořádek. Za to ty vypadáš jak kdyby si mi záviděl moje přehnané ego , který slouží k vytáčení lidí jako jsi ty. To ale asi ani nepochopíš , nejsi dokonalej jako já.

    K žádosti : Napsal jsem co je fakt z mé strany , napsal jsem jak to vidím já , žádost jsem nečetl celou , tudíž jsem ani nevěděl že to je hráč z COD . Takže logicky sem ho na serveru nemohl vidět , protože chodím jen na dust2 a dm, jsem tam docela často a jak jsem napsal žádného hlášení ve hře jsem si nevšiml, pouze co bylo ve forum. To je vše co jsem k tomu napsal. Nenapsal jsem nikde že jsem zásadně proti aby dostal práva nebo něco takového (za to ty ano, ale to lidé s méně iq už tak maj) , jen sem napsal jak se věci mají.

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost na AIM servery - Leo

    Pokud si pořeší ten Steam, tak jsem PRO.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #9
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Žádost na AIM servery - Leo

    Citovat Původně založeno Bee Zobrazit příspěvky
    Jezus , ten co neumí pochopit ani srandu ... Já si nepotřebuju nic srovnávat v hlavě , mám tam až moc velkej pořádek. Za to ty vypadáš jak kdyby si mi záviděl moje přehnané ego , který slouží k vytáčení lidí jako jsi ty. To ale asi ani nepochopíš , nejsi dokonalej jako já.

    K žádosti : Napsal jsem co je fakt z mé strany , napsal jsem jak to vidím já , žádost jsem nečetl celou , tudíž jsem ani nevěděl že to je hráč z COD . Takže logicky sem ho na serveru nemohl vidět , protože chodím jen na dust2 a dm, jsem tam docela často a jak jsem napsal žádného hlášení ve hře jsem si nevšiml, pouze co bylo ve forum. To je vše co jsem k tomu napsal. Nenapsal jsem nikde že jsem zásadně proti aby dostal práva nebo něco takového (za to ty ano, ale to lidé s méně iq už tak maj) , jen sem napsal jak se věci mají.
    Tak co se vůbec vyjadřuješ k něčemu, k čemu nemáš de facto co říct? Ty si ani nedočteš žádost, nezjistíš si nic okolo a už hned píšeš naprosto nesmyslnej post. Tohle normální člověk, co to "má v hlavě srovnaný" většinou nedělá. K tobě Leo, když jsem ještě hrával, potkával sem tě, hlásil si a myslím, že všechno, co mi od tebe přišlo pod ruce bylo banned. Pokud nebudeš mít problémy s aktivitou jako minule a pořešíš steam, budu jedině pro.

  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žádost na AIM servery - Leo

    Tak co se vůbec vyjadřuješ k něčemu, k čemu nemáš de facto co říct? Ty si ani nedočteš žádost, nezjistíš si nic okolo a už hned píšeš naprosto nesmyslnej post. Tohle normální člověk, co to "má v hlavě srovnaný" většinou nedělá
    Proč bych se neměl vyjadřovat , je to zakázný ? Já k tomu mám co říct , proto jsem to tu napsal , z žádosti jsem si vyvodil to nejvíce duležitý. Jako nesmyslej post mi to nepřijde. Hráče nepoznám tak jsem k tomu napsal svoje a ty jako kolega by jsi mohl aspon muj názor respektovat i když ho nepíšu pro vás ale pro náboráře.

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Žádost na AIM servery - Leo

    Ono to není zakázané, jen když je to něčím přínosné. Sami náboráři, nebo někde v AF to bylo jasně dané, že admini se mají vyjadřovat do žádostí jenom tam, kde hrají, NEBO? Toho daného hráče poznají a ty vlastně nesplňuješ ani jedno. Leo tu hrá už opravdu dlouho, práva mohl mít už dávno, jenže jeho aktivita vždy selhala. Takže teoreticky tvůj post není přínosem ani pro něj, ani pro náboráře. Takhle je to myšleno. Hlavně je taky důležité si přečíst žádost celou, ne jenom nadpis, on totiž ve všech žádostech žádal pouze na COD server (jump).
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žádost na AIM servery - Leo

    Nebudu tu už víc psát nebo to je jak mluvit do zdi , stejně se na to budete dívat jen tak jak se to líbí vám. Stím já už nic neudělám , zbytečný tu i něco vysvětlovat ,stejně ty příspěvky moderátor smaže , takže jestli máš něco na srdíčku co tě tolik trápí , napiš mi pm.

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele Leo
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Žádost na AIM servery - Leo

    Je pravda, že má aktivita vždy selhala. Upřímně to bylo zapříčiněno osobními problémy, jak už mnou nebo druhé strany :) Jakožto admin budu mít na starost všechny AIM servery a ne jen COD. Uvědomuju si to a proto chodím i na jiné servery i když nehraju tak aktivně jako COD. Třeba i pul hodiny, hodinu jsem ve spektu a každého hráče důkladně pozoruju, nechci nikoho obvinit neprávem. Když se objeví cheater vždy píšu přes "!" A pokud se nedočkam, dávám na forko. Poslední dobou jsem se opravdu činil. Opravdu mi na tom záleží, jsem čestný a prostě kotelnu miluju:) Všichni hráči mě mají rádi, ale umím být autorita a sjednat si pořádek. A co se steamu týče.. moje žádost se může vyřizovat klidně 2 měsíce, někdo to tu psal, a do té doby slibuju, že budu mít vše spraveno. Steam řešit asi nemusíme.

    Díky, Leo :)
    Naposledy upraveno Leo; 11-12-15 v 23:26.

  14. #14
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    162

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Ahoj, hlásí jako o život, je aktivní a chová se dobře PRO

    E: Promin že mi to nenašlo ten ban, ale omylem jsem kliknul a pokažený prohlížeč, až pak jsem si to uvědomil + dostal ban, díky!

  15. #15
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Hlásenia a momentálne aj aktivitu máš, avšak u teba mi tie práva prídu zbytočné, nakoľko hráš len na NS.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •