Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Huawei Honor 4C/ Lenovo S60

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617


    Huawei Honor 4C/ Lenovo S60

    Zdravím, k vánocům bych si rád udělal malou radost a chtěl bych si pořídit mobil. Hledám telefon do 4600,- a zatím mě parametry nadchnuly nejvíce tyhle 2: Huawei Honor 4C -Info a Lenovo S60 -Info . V této cenové relaci si potrpím na nejkvalitnějším foťáku, který se v ní najde a samozdřejmě patřičný výkon. Byl bych rád, kdyby jste mi poradili, který z nich nebo případně lepší alternativu za stejnou cenu. Pokuď-li by se tu našel majitel jednoho z nich a napsal zkušenost s daným telefonem, opravdu bych se nezlobil.
    Předem díky

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  2. #2
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: Huawei Honor 4C/ Lenovo S60

    Mozna bych uvazoval o tomhle: KLIK, kupuju ho manzelce.
    Jinak bych vzal asi ten Huawei.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Huawei Honor 4C/ Lenovo S60

    Ahoj, určitě bych šel do Honoru 4C, jsem hrdým majitelem již 3 měsíce a nesetkal jsem se zatím s žádným problémem.

    Výkon bohatě stačí na hraní jakékoliv hry - Dead trigger 2, Unkilled, Asphalt 8 a hromady dalších náročných her - samozřejmě ne všechno pojede plynule na nejvyšší detaily. Co jsem koukal tak v S60 je Snapdragon 410, ten je o trochu méně výkonný než Kirin 620 v 4C. Oba telefony si jsou v displejích rovní - 5" HD IPS technologie.
    Fotoaparát u S60 nevim jak fotí, to napíšu rovnou. Ale u Honoru fotí velmi hezké fotky, stále něco fotim. Líbí se mi funkce nevimnázev díky který můžeš vyfotit snímek 1,5sekundy po vytáhnutí telefonu z kapsy - stačí 2x stisknout tlačítko na snížení hlasitosti a vyfotí se snímek i ze zamknutého telefonu. Přední kamery jsou na tom stejně.
    Výdrž baterie už papírově je o mnoho vyšší než u S60, Honor 4C totiž nabízí nadprůměrnou 2550mAh baterii, kdežto S60 2150mAh. Honoru se mnou drží krok od rána až do večera i přes náročný den.
    Pamětí mají telefony stejné - 2GB ram a 8gb (po zapnutí využitelných cca 3,5)

    S60 na plné čáře vede v LTE, Honor ho bohužel nemá.

    PRO TY CO NECHTĚJÍ ČÍST

    Honor oproti S60 vede ve výkonu, baterii, únorové aktualizaci na nejnovější Android 6.0 a možná i vzhledu jak koukám - upřímně mě se Lenovo telefony nikdy nelíbily.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617


    Re: Odpověď: Huawei Honor 4C/ Lenovo S60

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Mozna bych uvazoval o tomhle: KLIK, kupuju ho manzelce.
    Jinak bych vzal asi ten Huawei.
    5,5" je už na mě moc. Jinak díky.

    Citovat Původně založeno Volume Zobrazit příspěvky
    Ahoj, určitě bych šel do Honoru 4C, jsem hrdým majitelem již 3 měsíce a nesetkal jsem se zatím s žádným problémem.

    Výkon bohatě stačí na hraní jakékoliv hry - Dead trigger 2, Unkilled, Asphalt 8 a hromady dalších náročných her - samozřejmě ne všechno pojede plynule na nejvyšší detaily. Co jsem koukal tak v S60 je Snapdragon 410, ten je o trochu méně výkonný než Kirin 620 v 4C. Oba telefony si jsou v displejích rovní - 5" HD IPS technologie.
    Fotoaparát u S60 nevim jak fotí, to napíšu rovnou. Ale u Honoru fotí velmi hezké fotky, stále něco fotim. Líbí se mi funkce nevimnázev díky který můžeš vyfotit snímek 1,5sekundy po vytáhnutí telefonu z kapsy - stačí 2x stisknout tlačítko na snížení hlasitosti a vyfotí se snímek i ze zamknutého telefonu. Přední kamery jsou na tom stejně.
    Výdrž baterie už papírově je o mnoho vyšší než u S60, Honor 4C totiž nabízí nadprůměrnou 2550mAh baterii, kdežto S60 2150mAh. Honoru se mnou drží krok od rána až do večera i přes náročný den.
    Pamětí mají telefony stejné - 2GB ram a 8gb (po zapnutí využitelných cca 3,5)

    S60 na plné čáře vede v LTE, Honor ho bohužel nemá.

    PRO TY CO NECHTĚJÍ ČÍST

    Honor oproti S60 vede ve výkonu, baterii, únorové aktualizaci na nejnovější Android 6.0 a možná i vzhledu jak koukám - upřímně mě se Lenovo telefony nikdy nelíbily.
    Mě zaujal u Honoru převážně ten 8 jádrovej procesor a foťák. Mohl by jsi mi třeba do PM poslát pár fotek vyfocených z něj? Díky za shrnutí :)

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele Smackk
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    jb
    Příspěvky
    215


    Odpověď: Huawei Honor 4C/ Lenovo S60

    Ahoj,
    Co jsem se tak díval po těch e-shopech, tak ty ceny jsou celkem velký, každopádně jsem našel jednoho výkonnýho miláčka, kterej by se ti mohl zalíbit http://www.o2.cz/osobni/181327-mobil...ign=srovnavace je sice celkem malej, ale já s těmi krávami co se pomale ani nevejdou do ruky nemám nejlepší zkušenosti, takže už se po nich nekoukám.. Btw. I já si ho hodlám zakoupit :D (nebo pan Ježíšek :P) Jinak z těch dvou co si psal bych si vybral asi ten Huawei, co jsem četl už jen ta značka je známá tím, že jsou MINIMÁLNÍ lagy at děláš cokoliv.. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •