Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 53

Téma: Oldschool - Baterky

  1. #31
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Citovat Původně založeno Detektor Zobrazit příspěvky
    Toto je pekná blbost co si napísala cez fire in the hole nepočujes a ked začnú blbci blikať baterkou počuješ ? Ďalšia vec veľmi lahko sa tym znepríjemňuje hra tak ze si Walkujes a dement za tebou bliká baterkou a prezradí ta -_- Ani na jednej mape na aime som baterku nepotreboval ani nebudem hoďte si tie baterky na Oldschool (ale nikde inde) a uz neotravujte
    Spíš je blábol co píšeš ty. "Fire in the hole" ti jde po celou dobu co vůbec hráš, na začátku až po konec kola. Za to baterkou ti tam každý druhý nebliká jak o život a zatím sem si nevšimla, že by toho bylo nějak moc zneužívané. Prostě jen někteří maj low pc, chceš snad zrušit aji smog? Který ti lítá každou mapu někam? Navíc je úplně jedno jestli blbec co jde zamnou běží a dupe, nebo svítí.. Vyjde to úplně nastejno. Na only dust2 je to asi jedno, tam jede furt dokola jedna mapa, která nevyžaduje světlo, ale na ostatní aim servrech, kde se mapy mění a kor na mega, či oldu, classiku.. Je to nesmysl.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #32

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Nebliká ? Na inferne stále niekto ... Smoke hodis a mas lagy ked prejdes lenže ked ide niekto celu hru zapnutou baterkou tak to laguje furt a este nebodaj ked ich je viac .. Tu baterku využívali na normálne použitie možno 20% ľudí na serveroch a dalších 80 % to zneužívalo ..

    Btw. Vypnutie fire in the hole skús toto http://www.playzone.cz/forum/counter...-the-hole-gogo
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Odpověď: Oldschool - Baterky

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Napadlo mne jedno univerzální řešení pro všechny, záleží však na tom, jestli to vůbec na goldsource půjde udělat. Existuje cvar pod názvem mp_flashlight, který může vypnout baterky. Tohle je však serverový cvar a jeho nastavení ovlivní všechny klienty na serveru. Mohl by se však udělat ještě jeden speciální cvar, který by mohl napsat pouze klient do konzole a ovlivnil by tak pouze sebe sama. Tzn., že každý hráč by si pak sám rozhodl, jestli chce vidět ve hře baterku nebo ne.
    to by právě měl řešit příkaz, co jsem napsal výše. Onen r_dynamic 0.

    Tenhle příkaz vypíná dynamický světla, což by prej měla být i baterka, ale netestoval jsem to tak nevím jestli to funguje.

  4. #34

    Odpověď: Re: Odpověď: Oldschool - Baterky

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    to by právě měl řešit příkaz, co jsem napsal výše. Onen r_dynamic 0.

    Tenhle příkaz vypíná dynamický světla, což by prej měla být i baterka, ale netestoval jsem to tak nevím jestli to funguje.
    Odzkoušeno na rezervačce. Nefunguje. Našel jsem si cvarlist pro 1.6 i s popiskama funkčností příkazů.


  5. #35

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Citovat Původně založeno Detektor Zobrazit příspěvky
    Toto je pekná blbost co si napísala cez fire in the hole nepočujes a ked začnú blbci blikať baterkou počuješ ? Ďalšia vec veľmi lahko sa tym znepríjemňuje hra tak ze si Walkujes a dement za tebou bliká baterkou a prezradí ta -_- Ani na jednej mape na aime som baterku nepotreboval ani nebudem hoďte si tie baterky na Oldschool (ale nikde inde) a uz neotravujte
    Je rozdíl mezi baterkou, kterou využívá jeden dement a házením +- 30 granátů za kolo, tak toto by jsi si mohl uvědomit, ještě přes ten zvuk baterky jde všechno v pohodě slyšet, kdežto přes voicespam této hlášky skoro nic nejde slyšet.

  6. #36
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    162

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Citovat Původně založeno Detektor Zobrazit příspěvky
    Nebliká ? Na inferne stále niekto ... Smoke hodis a mas lagy ked prejdes lenže ked ide niekto celu hru zapnutou baterkou tak to laguje furt a este nebodaj ked ich je viac .. Tu baterku využívali na normálne použitie možno 20% ľudí na serveroch a dalších 80 % to zneužívalo ..

    Btw. Vypnutie fire in the hole skús toto http://www.playzone.cz/forum/counter...-the-hole-gogo

    Ale to není až tak pravda, však ja denně hraju na pubu a baterku jsem viděl někoho zneužívat 1 za 2 dny.

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Tvůj slovník, Detektore, mě nijak nezaráží, ale aspoň se nevyjadřuj k serveru, na kterém jsi nikdy nehrál a nechej si své inteligentní poznámky pro sebe, díky.

  8. #38
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Když tam ty baterky budou, bude to jako vždy. Lidi svítili, svítit budou. Lidi ty baterky zneužívali, zneužívají a zneužívat budou. A vy, co říkáte, že to tak není, tak jste všichni ti s těmi lepšími PC, kteří ani nepostřehnou, že někdo pustil světlo, protože vám to nic neudělá. Já když si vzpomenu třeba na D2, když stojím za CT na B plantu, tak jakmile někdo pustil světlo v horních katech, na B nebo na midu před B, okamžitě fps drop až ke 4. Jen jeden příklad z tisíce, zkuste si napsat fps_max 5 do konzole, ať chápete, o čem je řeč. Kdybyste toto někdy zažili, tak nepíšete. Když někomu napíšete slušně, ať vám v okolí nebliká, že vám padá fps, tak 90% lidí začne ještě dělat naschvály, začne běhat za váma a bliká vám do xichtu. Atd. Baterka - věc, která je na serverech k ničemu.

  9. #39

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Já navrhl individuální řešení pro všechny, tak uvidíme, zda si toho někdo vůbec všimne.
    Btw, součástky na stroje, které by rozjely cs 1.6 alespoň na těch 60-100 fps stojí dneska pár korun.
    Btw po druhé. Ten fps drop u baterek je opravdu obrovský, alespoň při vyšších fpskach. Já normálně hraju na 400+ fps, ale když zapnu baterku, změní se to na 200+.

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Na 1,6 lze mít více než 100 fps???

    Majo o dust2 se tu nikdo nebaví. S tím že tam neni ani flash tak at tam nejsou ani ty baterky. To je mi fuk. Zde jde hlavně o oldschool připadně classic -tady už asi budeš protestovat- a pub. A nemyslím si žebych zrovna já měla nejaký výkonný počítač nebo dobrý internet. Protože se mi to taky kolikrát seká. To ale nemění nic na tom. Že tak baterky patří a měly by být navráceny.

  11. #41
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Ako som povedal :D
    Tie baterky je zbytočné vrátiť a ako hovoril už DiE tak táto téma stojí zahovno a akurát sa tu budeme hádať lebo ako napríklad Britny baterky treba alebo Samčovi a mne to strašne prekáža.

    #toť vše z mojej strany lebo túto tému tu už riešim dokopy 2 týždne! :D hh :D
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Když baterku zrušíš, budou nadávat ti co ji chtějí.
    Když ji necháš, budou nadávat zase druzí.

    Řídil bych se jednou věci. Je to součást hry? Ano, je. V tom případě ponechat.

    PS: na čem proboha hrajete, že vám PC neutáhne 13 let starou hru, na kterou potřebujete 500Mhz počítač, 100 mega ramek a 16MB grafiku.

  13. #43
    peta
    Guest

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Hraji na kalkulačkách beztak..

  14. #44
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Nahilio :D O tom tu hovorím stále! :D
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

  15. #45
    peta
    Guest

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Tak co bude Kotle už se nějak rozhodl co bude s těma blikačkama na kolo?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •