Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Žádost o práva - AIM

  1. #1

    Smile Žádost o práva - AIM

    Zdravím,
    volám sa Erik, mám 18 rokov a chcel by som požiadať o práva na AIM serveroch. Na kotelni hrajem už paru rokov pričom som pomenil veľa mien .. momentálne hrajem pod menom NIP|Largo niekdy SK | Largo kvôli CW. Na csku mám nahraté okolo 2000 hodín ale keďže som steam nemal hneď tak na steame je to len 600+ .. moje steam ID je STEAM_0:1:105140027 .. Nikdy som nemal problém s adminmi taktiež som nebol nikdy banovaný ani len kicknuty. Medzi moje mínusi určite patria nadávky ale už sa dlhu dobu krotím o čom svedči aj môj chatlog, ktorý určite neprehliadnete. Adminom som už bol na gekome kto tam hral určite si ma pamätá pod menom M3 GTR. Kedže server už neexistuje dlhu dobu tak tam už adminom nie som. Momentálne hrávam na csku veľa ale počas školy hlavne cez víkendy keďže mam maturitu za rohom. Cheaterov hlásim adminom na steame hlavne !o!ensovi a klimaxovi, občas aj matisovi ale on ma toho veľa tak jeho veľmi neotravujem .. pokiaľ n steame nemám žiadneho aktívneho admina hlásim cheaterov cez /cheater sem tam cez ! ale to len málo kedy. Čo sa týka serverov serverov hrávam hlavne na inf only a D2 only o čom svedči aj môj rank a doba hrania inf only - 3d 16:15:29h - som 7 pričom som medzi hráčmi ktorý to hrajú 4 a viac dni o čom svedči že hrajem dobre (KD min. 2,50), d2 only - 6d 05:46:18h - rank 44 (KD 2,61) .. pokiaľ by sa dalo stačili by mi práva len na d2 only a inf only pričom na pube veľmi nehrám a na jump a bhop práva nepotrebujem .. Pokiaľ som na niečo zabudol rád Vám odpoviem Ďakujem za vyjadrenie všetkým adminom :)

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Tak uz ked si ma poprosil....najdem si cas co sa tyka samotnej ziadoosti, tak je tam dost informacii, ale dost neprehladna

    Ja by som to dal asi takto>

    Zdravím,
    volám sa Erik, mám 18 rokov

    - momentálne hrajem pod menom NIP|Largo niekdy SK | Largo
    - moje steam ID je STEAM_0:1:105140027
    - Adminom som už bol na gekome kto tam hral určite si ma pamätá pod menom M3 GTR
    - hlásim cheaterov cez /cheater sem tam cez ! ale to len málo kedy
    - Cheaterov hlásim adminom na steame hlavne !o!ensovi a klimaxovi, občas aj matisovi
    - Čo sa týka serverov serverov hrávam hlavne na inf only a D2 only

    Pokiaľ som na niečo zabudol rád Vám odpoviem Ďakujem za vyjadrenie všetkým adminom :)
    - no ostatne si vieme zistit a myslim, ze chvalit, resp. pisat, ze mas na ferne nahrane 3dni je dost smiesne
    - ak mas vela hodin na NS, bolo by dobre aj ID
    - tvoju aktivitu na serveroch si vieme lahko zisti / co sa mna tyka viem, ze hravas, casto som ta na tom ferne videl
    - dalej ak by si prava nahodou dostal, tak len AIM, kde jump nespada
    - dalej hadam vies, ze podla pravidiel ziadosti by si mal mat odstup od predoslej aspon pol roka, coz ty nemas / ale prizmurme oci - http://csko.cz/forum/showthread.php?...na-AIM-servery
    - tvoj slovnik je obcas fakt strasny, ale to sa da este prehliadnut, aj ked ako admin by si takto na serveroch vystupovat nemal
    - ca sa tyka hlaseni, tak cez ! nehlasis vobec, ale /cheater bolo parkrat pouzite....tu by bolo dobre potvrdenie od adminov, ktorym hlasis cez steam / mne par krat hlasil
    - no ale tvoje velke minus je, ze na fore ta nik nepozna a to kvoli tvojej priam nulovej aktivite, co je mozno skoda
    - no zatial ma nic nenapada, ale ak by, tak ti kludne mozem napisat aj na tvoj mail? autoskola000@centrum.sk
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    to že tam mam nahrate 3 dni nebola samochvala ale skratenie času aby ste to mali hneď všetko v žiadosti .. ak by si mal otazky radšej prosim napiš na mail erik.viktor18@gmail.com .. čo sa tyka fora ano nechodim naň lebo radšej hravam na serveroch ale nemam problem chodiť aj na forum ak bude treba .. a už som pisal na steam adminom aby mi potvrdili že som im hlasil cheaterov .. ďakujem za vyjadrenie

  4. #4
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Takze tamten mail uz nepouzivas?
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  5. #5

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    ten mail som urobil ze ked sa registrujem do hier aby mi to spamovalo tam a nie moj mail .. pouzivam ten na gmail.com tam mam vsetky dolezite veci

  6. #6
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    a dostal si niekedy ban za cheaty?

    ale pravdu!!!
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  7. #7

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    nie nemal som .. stalo sa ze bol zabanovany hrac s rovnakym menom ale ked som si meno zmenil tak mi to islo normalne .. ved pochybujem ze si to neviete zistit ci som ban mal alebo nie .. aspon si potvrdite ze som neklamal

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Niečo mi nahlásil -> banned

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Žiadosť o práva na AIM servery

    Neřešte furt aktivitu na forku. Osobně beru spíše jako plus, že nehejtuje kdejakou kravinu. Snad by to chtělo akorát více nahlášených tady na forku.

  10. #10

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Zlepšiť chatlog nie je problém. Čo sa týka hlásení, tak nie každý deň natrafim na cheatera, ale vždy keď na serveri nejaký je, tak pišem na steam adminom a ak žiadny nie je online, vtedy ich hlásim cez /cheater. Ešte som poprosil !o!ensa, aby vám potvrdil že aj jemu som hlasil.

  11. #11

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Já jsem s Largem spokojený, za mě Ano.
    Aktivní v hraní je, hrát to umí, v hlavě nasráno nemá a cheatery pozná...vždycky mě slušně požádal přes steam, jestli můžu dojít na server a nebylo toho málo.
    Fail jsem u něj neregistroval.
    Allin

  12. #12
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o práva na AIM servery

    Neviem si ťa predstaviť s právami, obzvlášť po tvojej minulej žiadosti. Okrem iného vo vulgárnych prejavoch si neskončil... PROTI


    dust2 only 4 06-12-2015 17:35:02 STEAM_0:1:105140027 188.120.4.157 NIP|Largo piča je cez net mudra
    dust2 only 4 06-12-2015 17:34:34 STEAM_0:1:105140027 188.120.4.157 NIP|Largo povedz svojej mame nech sa viac snaži a budem mať
    dust2 only 4 06-12-2015 17:32:56 STEAM_0:1:105140027 188.120.4.157 NIP|Largo rasd by som videl tvoje štatistiky ke´d si taky mudry
    dust2 only 4 06-12-2015 17:32:17 STEAM_0:1:105140027 188.120.4.157 NIP|Largo čo sa jej piča otvara jak dvere do lidlu kktko
    dust2 only 4 06-12-2015 17:31:48 STEAM_0:1:105140027 188.120.4.157 NIP|Largo tvoja matka kurva
    dust2 only 4 06-12-2015 17:31:34 STEAM_0:1:105140027 188.120.4.157 NIP|Largo do rodinu pičo skurvena ?
    dust2 only 4 06-12-2015 17:31:21 STEAM_0:1:105140027 188.120.4.157 NIP|Largo kktko
    dust2 only 4 06-12-2015 17:31:15 STEAM_0:1:105140027 188.120.4.157 NIP|Largo nepiš



    E: Dokonca si tu obdržal aj ban za cheaty viď. matisov post - názor bohužiaľ nezmením.
    Naposledy upraveno Samco; 01-01-16 v 22:45.

  13. #13

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    uznavam ze som sa mal krotit ale kto by nevybuchol keby kvoli tomu ze dakoho zabije tak mu zacnu nadavat na rodinu ? ked nadavaju na mna berem nech si pohovoria ale na rodinu som haklivy ale to asi kazdy .. aj ja som iba clovek .. ale dik za vyjadrenie

  14. #14
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Ok, aby sme v novom roku boli uprimny...

    co mi o tomto povies?

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...-Maaaaaaaaaaja

    pisal to uzivatel erikson090x, ktory sa registroval na forum pomocou mailu > autoskola000@centrum.sk

    dokonca sa tam spomina tvoj nick LARGO
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  15. #15

    Odpověď: Žádost o práva - AIM

    Akože viem tolerovať nadávky v chatlogu ale nadávky na rodinu a este takého typu neznesiem podľa mna by si neriešil veci chladnou hlavou proti ... Skús nám ukázať ze sa vieš správať pol roka jak normálny človek hlásiť a menej nadávať potom by som bol ochotný porozmýšlať a dať ti pro
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •