Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Přihlášení na steam

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    229

    Exclamation Přihlášení na steam

    Ahoj všem.

    Jdu trochu z tématu ohledně těch dotazů, ale přeci jen to dotaz je. Koncem listopadu 2015 jeden den večer jsem se nechal boostit od jednoho kamaráda (-M-A-S-L-O-) v GOčku. Dal jsem mu účet a email na ověření steamu. No, když jsem se odhlásil tak to bylo naposled co jsem můj steam do teď viděl. No, aby toho nebylo málo - nemůžu se přihlásit ani na email. Steam můžu mít hacklí či může být problém v tom, že se někdo jiný přihlásil z jiného počítače na můj účet, když jsem měl zaplý steam guard, no každopádně jsem se pokusil vyřešit to na steam supportu (steam podpora), ale pak mi došlo, že bez emailu to vlastně ani nemůžu řešit. Díky za každý schopný názor.

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele DS
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Opava
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Přihlášení na steam

    kdyby to byl můj kamarád a já bych ho znal osobně tak......
    PC: Intel Core i5-7500 3.6 GHz ,KINGISTON 16 GB DDR4 , MSI GTX 1070 8GB

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    229

    Odpověď: Přihlášení na steam

    Jeho za vinu určitě neberu, věřím mu.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Martin17CZ
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    COD:MW, USA- California
    Příspěvky
    434

    Odpověď: Přihlášení na steam

    No jako... pokud v tom Goucku nemas aspon karambit nebo 150 her na steamu tak nevidim duvod proc by ti to nekdo hackoval a k tomu este maila...
    Tak na 95% je na vine tvuj kamarad.
    Zdár ve hře mě najdeš pod nickem |GOD| LAky :).
    Hraju převážně na BaseBuilderu, COD:MW nebo Deathrunu


    Žádost o UB:
    "dobry den prajem moj 24 rocny brat hrava CS 9 rokov a vy ste mu dali ban za WH ? nikdy necitoval !!! ma sluchadka a mikrak velmi dobre je pocut kroky cez celu mapu ...ziadam o unban , prisaha ze nikdy nebude uz hrat tak dobre !!
    9 rokov odohane Cs ta nieco nauci po turnjaoch chodil :) a vy mu date BAN , ziadam vas pekne :) !! Dakujem vo pred"
    by [S]t4k!sTa

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Přihlášení na steam

    Bekox a proč dáváš svému kamošovi email a heslo? Stačilo mu dát heslo od svého účtu a jak se bude přihlašovat, tak mu jenom ze svého emailu poslat potvrzující kod, takto jak se říká si "těžce nabyl, lehce pozbyl" Bez emailu máš smůlu. Steam guard je ve tvém případě zbytečný, když rozdáváš hesla k emailům.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Martin17CZ
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    COD:MW, USA- California
    Příspěvky
    434

    Odpověď: Přihlášení na steam

    Nojo.. never nikomu :) Jsi vul ;)
    Pro priste na to mysli! :)
    Zdár ve hře mě najdeš pod nickem |GOD| LAky :).
    Hraju převážně na BaseBuilderu, COD:MW nebo Deathrunu


    Žádost o UB:
    "dobry den prajem moj 24 rocny brat hrava CS 9 rokov a vy ste mu dali ban za WH ? nikdy necitoval !!! ma sluchadka a mikrak velmi dobre je pocut kroky cez celu mapu ...ziadam o unban , prisaha ze nikdy nebude uz hrat tak dobre !!
    9 rokov odohane Cs ta nieco nauci po turnjaoch chodil :) a vy mu date BAN , ziadam vas pekne :) !! Dakujem vo pred"
    by [S]t4k!sTa

  7. #7
    peta
    Guest

    Odpověď: Přihlášení na steam

    Cégé že někdo získal lehce a zadarmo tvůj steam, ale pokud o něj tak stojíš a máš nějaký doklad že sis ho koupil jako je CD-key, mail nebo tak něco zkus si napsat na support třeba Ti ho vrátí ale spíše asi ne.
    Hold za demenci se platí

    PS: zkus tohle třeba budeš mít štěstí Ty pako.. :D http://www.playzone.cz/blog/bog/ukradeny-steam-co-s-tim

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •