Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 44

Téma: Reklama + naprostá ignorance adminů

  1. #16
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: Reklama + naprostá ignorance adminů

    Keby len admini, tak by napísalo: You dont have permission to... však. Ten súbor neexistuje asi už.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Reklama + naprostá ignorance adminů

    Kotel asi len nieco nastavoval alebo prerabal a pozabudol na to, pripadne to nejako spravil cez banlist/forum, on je vsetkeho schopny :)

  3. #18
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Reklama + naprostá ignorance adminů

    :) nam to preci uz nevadi.

  4. #19
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Reklama + naprostá ignorance adminů

    Včera som 2 krát volal adminov, 2 krát prišli do 30 sekúnd, z toho raz som bol na NS, čiže nevedeli, že som to ja. Nechápem prečo povedčine tým istým ľuďom buď nefunguje "!", alebo si ich zázračne nikto nevšimne...Je to všeobecne, ne na teba, len keď sa to zas rozprúdilo,...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #20
    Kotel
    Guest

    Re: Reklama + naprostá ignorance adminů

    V banlistu byla nastavena spatna ip, admini nemohli dat ban.

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele sILV3
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Ružomberok
    Příspěvky
    407

    Re: Reklama + naprostá ignorance adminů

    Citovat Původně založeno Dwane Dibley Zobrazit příspěvky
    Oba dva byli na mega 2, když napíšu přes vykřičník několikrát za sebou, několikrát za sebou se taky objeví server, ze kterého píšu.
    To, že nejste schopní ani jeden přijít, neni můj problém, taky vůbec nechápu tvoje rozčarování, když je stížnost oprávněná, je to špatně, když je neoprávněná, je to špatně, tak si vyberte.
    Júúúúúúúúj, no to je hrozné. Ale mali by ste pochopiť, že sa nedá všetko, nedá sa hneď a z takejto veci robiť taký rozruch je úplne zbytočné. Mne to príde, ako keby si sa v tomto prípade proste len ...chcel... sťažovať. Ale tak či onak, je to jedno. Spameri ban dostali. Neviem čo od tohto viac očakávaš. Ono keď človek chce, dokáže sa sťažovať úplne na všetkom a ostatní si flameri pridávajú, len aby sa pridali.

    btw. Včera som bol v čase 13:30 na serveroch jediný admin. Tiež by to nik nepovedal,..
    Naposledy upraveno sILV3; 06-01-12 v 11:27.

  7. #22
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Sedmdesátýdruhý okrsek Šestapadesátkového Brodu
    Příspěvky
    170

    Re: Reklama + naprostá ignorance adminů

    Citovat Původně založeno sILV3 Zobrazit příspěvky
    Júúúúúúúúj, no to je hrozné. Ale mali by ste pochopiť, že sa nedá všetko, nedá sa hneď a z takejto veci robiť taký rozruch je úplne zbytočné. Mne to príde, ako keby si sa v tomto prípade proste len ...chcel... sťažovať. Ale tak či onak, je to jedno. Spameri ban dostali. Neviem čo od tohto viac očakávaš. Ono keď človek chce, dokáže sa sťažovať úplne na všetkom a ostatní si flameri pridávajú, len aby sa pridali.

    btw. Včera som bol v čase 13:30 na serveroch jediný admin. Tiež by to nik nepovedal,..
    Nikdo tady divadlo nerobí, když už člověk nemůže napsat stížnost, tak proč tu sekci otvíráte?
    Mimochodem tohle neni první případ, už několik dní na mě admini úplně serou.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Reklama + naprostá ignorance adminů

    Já si fakt myslím, že to není tebou. Neserou na tebe, ale když už tak na všechny :D někdy prostě zprávu přehlídnou a nebo ji ignorují úmyslně. Takhle se to bude už těžko řešit.
    Ano je tu problém s tím že někteří admini (možná i úmyslně) nereagují na zprávy přes "!", ale i tak je tu plno adminů co zájem mají. Například Monty vždycky když se objeví zpráva v adminchatu, tak se ptá jestli tam někdo jde. To je podle mě nejlepší způsob ja se domluvit. Zabrání se tím, že se tam najednou nahrne X adminů a hlavně se mi stalo, že sem zprávu přehlídl, ale tím jak se Monty zeptal jestli někdo nejde, tak sem aspoň zjistil o co jde. Tímto nechci urazit žádného admina, ale myslím, že takhle to dělá pravidelně jen Monty.
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  9. #24

    Re: Reklama + naprostá ignorance adminů

    Přehlídnou může každej. Mě se to taky někdy stane. Měl jsem za to, že komunikce s ostaníma je tímto způsobem ideální. Ještě se před tím mrknu, jestli tam někdo náhodou není, abych někomu nelezl do revíru ;-)

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Reklama + naprostá ignorance adminů

    Ono hlavně taky každý admin nemá global práva, takže i když by tam byl ochoten jít, tak by tam byl prd platnej, páč by v případě nutnosti stejně nemohl udělit nějaký trest. To už pak si prostě ty zprávy ze serverů musí přebrat ty admini, kteří můžou zasáhnout.

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Reklama + naprostá ignorance adminů

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Ono hlavně taky každý admin nemá global práva, takže i když by tam byl ochoten jít, tak by tam byl prd platnej, páč by v případě nutnosti stejně nemohl udělit nějaký trest. To už pak si prostě ty zprávy ze serverů musí přebrat ty admini, kteří můžou zasáhnout.
    Natočit demo, ban přes web? (Přinejhoršim)

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele sILV3
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Ružomberok
    Příspěvky
    407

    Re: Reklama + naprostá ignorance adminů

    Citovat Původně založeno Dwane Dibley Zobrazit příspěvky
    Nikdo tady divadlo nerobí, když už člověk nemůže napsat stížnost, tak proč tu sekci otvíráte?
    Mimochodem tohle neni první případ, už několik dní na mě admini úplně serou.
    Pre mňa za mňa, sťažuj sa. Je to tvoj voľný čas a nezakazujem ti to. Mne sa skoro nikdy nestáva, žeby na zavolanie hráča nejaký admin neprišiel. Aspoň som toho nebol svedkom. A už keby náhodou nereagoval za tú minútu, tak tam leziem ja.

    btw. nemôžem si pomôcť, ale mám pocit ako keby sa na niektorých serveroch z niektorých serverov správy cez ! vôbec nezobrazovali. Konkrétne to ale povedať neviem.

  13. #28
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Reklama + naprostá ignorance adminů

    Buďme upřímný,ten vykřičník moc nefunguje.Většina rádobyadminů na to sere a těch pár vyjímek nemůžou stihnout všechno a nejsou tu pořád.Tohle se řešilo v mym předchozim tématu,ale někomu ta pravda už vadila natolik,že to zamet pod stůl.Jinejma slovama mi tam dávali za pravdu,tak to téma zamknul a hodil do archívu,aby si to moc lidí už nemohlo přečít a zjistit tak,že se tu na to pěkně sere.Typuju,že i tohle téma tu moc dlouho nevydrží,protože je pravdivý.

  14. #29
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Reklama + naprostá ignorance adminů

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    Buďme upřímný,ten vykřičník moc nefunguje.Většina rádobyadminů na to sere a těch pár vyjímek nemůžou stihnout všechno a nejsou tu pořád.Tohle se řešilo v mym předchozim tématu,ale někomu ta pravda už vadila natolik,že to zamet pod stůl.Jinejma slovama mi tam dávali za pravdu,tak to téma zamknul a hodil do archívu,aby si to moc lidí už nemohlo přečít a zjistit tak,že se tu na to pěkně sere.Typuju,že i tohle téma tu moc dlouho nevydrží,protože je pravdivý.
    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Ono hlavně taky každý admin nemá global práva, takže i když by tam byl ochoten jít, tak by tam byl prd platnej, páč by v případě nutnosti stejně nemohl udělit nějaký trest. To už pak si prostě ty zprávy ze serverů musí přebrat ty admini, kteří můžou zasáhnout.
    Chápeš?
    Ja neviem, ale je tu asi 5 vysvetlení od adminov, ale jednoducho niekto má klapky na očiach a inak to nemôže byť, lebo len ON má pravdu...

    Aj keby sa nabralo na každý server 10 adminov, tak VŽDY si niekto niečo nájde, "prečo to tak nie je, prečo to nefunguje tak jak som ja povedal, prečo je admin ten a ten, zas ma všetci ignorujú QQ a bla bla bla". Hlavne, že vy ste stelesnená dokonalosť.

    Post venovaný celkove, nie jednej osobe.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #30
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Reklama + naprostá ignorance adminů

    Navyše, keď niekto zavolá cez "!" to neznamená, že admin musí docupkať na server a behom minúty dať ban! Každý si to musí overiť, poprípade nahrať demo, čiže to vaše "volal som admina ale ban nedostal" je totálna blbosť. Viem, že čakáte na chybu hociakého, hlavne neskúseného, admina, aby ste mohli zas pokračovať v rýpaní v prípadnej žiadosti o UB (ak dá ban neprávom pod tlakom), ale dúfam, že vám tú radosť admini nespravia a budú banovať len s rozvahou a rozumom. GL

    Post všeobecne, nie na tento thread.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •