Poprosil bi som stiahnuť z bb serverou mapu bb_dust_iplay

Dvovod CTčka stavaju pred ZM spawnom campy a na ľavo aj na pravo a ostatne CT pak skapu lebo to hrači blokli ja som včera urobil jednu VEC dal som pred ZM spawn 2 locknute bloky aby tam nikto nestaval a nikto to neblokoval lebo to ide na nervy a niaky rozmaznany admin mi cez voice hovoril že dostanem ban pričom som tam mal prvy blok tak da rozum že tam stavam ja nechapem prečo niešiel o par metrov ďalej si stavať campu mesto to to rozmaznane decko dalo ban Ten ban mi nevadi vadi mi spravane admina že sami vismieval cez voice plus mi dal ban za ničene cudzeho campu pričom ja nechapem akeho keď ten camp som staval s jednim hračom ktory mi dal Tčko takžesme ho stavali spoločne len že prikonci ho niekto rozobral niekto kto može brať locknute bloky neviem kto to bol lebo skončil čas stavania a začal čas pripravy


preto prosim a žeby to bolo spravodlive dať buď anketu na zmazane mapy ktorej blokuju spawn alebo okamžite zmazane mapy
čo sa tika admina druhy krat nech pochopi že ked niekto si stava camp nema pravo mu sa vihražať banom + ja nechapem toje take tažke isť si postaviť camp mimo ZM spawnu a neblokovať vchody !!!