Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazit výsledky od 76 do 79 z 79

Téma: UNBan

  1. #76

    Re: UNBan

    Citovat Původně založeno kashpi Zobrazit příspěvky
    pamatuješ na plAnt^ ??? Hlásil cheatery o 106 pak dostal dokonce práva a bum dostal ban za WH :D
    planta neznam

  2. #77

    Re: UNBan

    Citovat Původně založeno bones Zobrazit příspěvky
    Veru zmysel to nedava, rovnako ako aj zmysel nedaval nixqw a dev1L, ktori tiez nahlasovali cheaterov a mali WH. Preco sa aspon nepriznas? Na dokazoch je jasne vidiet pouzivanie wallhacku. Ked tak si kup dalsi steam za 30 euro, sam dohliadnem na to, aby aj ten bol zabanovany, pretoze takym hracom ako ty neverim ani slovo.

    Pekne ocka na nas neplatia.
    Nechaj si tie obrázky do školy pre svojich spolužiakov. A pokiaľ budeš mať dôkaz kľudne si ho zabanuj. Ale hovorím ti nič som nemal devila som tiež chytil ja. Nemám sa k čomu priznať jaj vlastne priznávam sa že som hral čisto. Nemáš dôvod banovať ďalší steam pokiaľ ma znova nenatočíš.

  3. #78
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: UNBan

    Citovat Původně založeno elmawerick Zobrazit příspěvky
    Nechaj si tie obrázky do školy pre svojich spolužiakov. A pokiaľ budeš mať dôkaz kľudne si ho zabanuj. Ale hovorím ti nič som nemal devila som tiež chytil ja. Nemám sa k čomu priznať jaj vlastne priznávam sa že som hral čisto. Nemáš dôvod banovať ďalší steam pokiaľ ma znova nenatočíš.
    Tu mas dokaz - http://csko.cz/dema/upload/dir/maverick.rar

    Tie tvoje trapne vyhovorky boli take iste aj v predoslom threade, ked si cheatoval na NS - > http://csko.cz/forum/showthread.php?...357%3B-o-unban
    Nieje to ani mesiac dozadu a pozri:

    Citovat Původně založeno elmawerick
    Ja som pozeral obi dve ale hram na 5.1 reprakoch a ked das subwoofer naplne tak pocujes prve najblizsie zvuky: kroky, vystreli....ja nemam dovod klamat nekupoval by som si VIP keby ze chcem hrat s WH a este otazka preco ten hrac co bol na jednom deme v stenach taks om ho v hre nevidel ?? to je nejaky bug alebo lag.
    Citovat Původně založeno elmawerick
    Mam skoro 41 rokov tak mám rozum a určite nepotrebujem hrať s WH a dokazovať si tým že som lepší ako ostatný. Pracujem ako zvukový analytik v Bratislave takže viem rozoznať veľa zvukov kde sa nachádzajú a podobne. Mapu office hrám hrozne dlho ešte od CS 1.5 takže viem rozoznať aj kde sú hráči keď sa tam zrovna veľa strieľa. Jediná vec, ktorú spravím keď prídem domov je že po náročnej práci sa idem odreagovať na CS a nepotrebujem si ešte robiť nervy s WH.
    Klamar klamarom zostane, co na tom nerozumies? Unban naozaj necakaj a pre tvoje vlastne dobro si ani steam dalsi nekupuj, ten bude zabanovany na zaklade dokazu, ktory som ti tu prave napisal.
    Mozte to locknut, tato tema je vyriesena uz v druhom poste.

  4. #79
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: UNBan

    Lock, stačilo už.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •