Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 79

Téma: UNBan

  1. #16
    Ex-admin
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    194

    Re: UNBan

    Vyjádřete se i někdo jiný mě to nebaví se s nim pořád dokolečka dohadovat o tom samim. Podle mě tam ten WH je a moje přesvědčení se nezmění.

  2. #17

    Re: UNBan

    Ja nezmením moje slová WH som nemal neni som predsa KOKOT aby som vyhodil 20€ kvoli tomu aby som semz nova prisiel si za haxovat fakt toto nedava zmysel co hovoris !!!

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: UNBan

    Uz len z tych postov je jasne vidiet, ze mal zapnute, zapol na NS, zapol na steame, co sa tu vlastne riesi?

    [G]lock.

  4. #19

    Re: UNBan

    Citovat Původně založeno bones Zobrazit příspěvky
    Uz len z tych postov je jasne vidiet, ze mal zapnute, zapol na NS, zapol na steame, co sa tu vlastne riesi?

    [G]lock.
    Z postov ??

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: UNBan

    Jak vidno u tebe platí "jednou cheater, pořád cheater". Myslím, že není třeba vyjádření dalších adminů. Shodli se 2 admini + tvůj předchozí ban za WH = NO CHANCE FOR UNBAN

  6. #21

    Re: UNBan

    Citovat Původně založeno Svacinar Zobrazit příspěvky
    Jak vidno u tebe platí "jednou cheater, pořád cheater". Myslím, že není třeba vyjádření dalších adminů. Shodli se 2 admini + tvůj předchozí ban za WH = NO CHANCE FOR UNBAN
    Mne je jedno koľko sa zhodne adminov u mňa neplatí to čo si napísal svacinar ja som za to že som nemal WH a ani ho nikdy mať nebudem. A keď nedostanem UB (kúpim ďaľší steam aby som vám dokázal že nechatujem pretoźe tu chcem hrať). Cheatovať račej pôjdem na GAYSITES. Ale nie sem.

  7. #22
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: UNBan

    Citovat Původně založeno elmawerick Zobrazit příspěvky
    Ja nezmením moje slová WH som nemal neni som predsa KOKOT aby som vyhodil 20€ kvoli tomu aby som semz nova prisiel si za haxovat fakt toto nedava zmysel co hovoris !!!
    20€? Si kde kupoval...
    Prečo niekde píšeš po slovensky a niekde po česky? :D Ty si trúba. :D
    Citovat Původně založeno elmawerick Zobrazit příspěvky
    kdyz sem mnel to Wh tak proc kdyz sem byl treba na ct spawnu na ty strese co jsem chtel dat becko proc sem ho teda nesundal kdyz rikate ze jsem mnel WH ?? Nektery akce byly proste jenom zvuky a lucky. Jde videt i dle esp ze jsem byl malokrat presny + dotoho zapojene premysleni kde asi muzou bejt dle zvuku.
    Citovat Původně založeno elmawerick Zobrazit příspěvky
    Tak tu sú časy:
    13:04 - Túto mapu poznám ako svoje boty viem presne kde plantnem bombu bolo počuť źe defusuje to tam mám prísť za nim a dať ho tak ? Navyše ešte keď neboli všetci mrtvý ?
    14:24 - Podle pozície kde zabily madacaku som rozmýšlaľ kde je potom ma napadlo že každé kolo bol niekto s awom v dome v jednom okne nebol tak hold v druhóm a navyśe mu trčalo awo + zvuky
    14:46 - počul som ho ako išiel po rebríku vyliezol som teda na strechu dal kill a keď som strielal po beckovy tak delt domna zboku začal strielať
    ...
    Citovat Původně založeno elmawerick Zobrazit příspěvky
    Mne je jedno koľko sa zhodne adminov u mňa neplatí to čo si napísal svacinar ja som za to že som nemal WH a ani ho nikdy mať nebudem. A keď nedostanem UB (kúpim ďaľší steam aby som vám dokázal že nechatujem pretoźe tu chcem hrať). Cheatovať račej pôjdem na GAYSITES. Ale nie sem.
    Veď už si tu mal. :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #23

    Re: UNBan

    Stojím si za tým čo som napísal aj tie časy hrám čisto SOUND

  9. #24
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: UNBan

    Citovat Původně založeno elmawerick Zobrazit příspěvky
    kúpim ďaľší steam aby som vám dokázal že nechatujem pretoźe tu chcem hrať
    Než to uděláš, chci tě varovat, že když tady na kotelně dostaneš ban na steam, automaticky ti budou zabanovány všechny další steamy.

  10. #25

    Re: UNBan

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    20€? Si kde kupoval...
    Prečo niekde píšeš po slovensky a niekde po česky? :D Ty si trúba. :D
    Hrávam iba na českých serveroch tak už to je zvyk

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: UNBan

    18:10 si pekne vedel o borcovi co walkuje ze schodů
    vysvětli mi tento čas!!!!
    To nebyl sound
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  12. #27
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    41

    Re: UNBan

    čýtr ! čau.

  13. #28

    Re: UNBan

    Citovat Původně založeno kashpi Zobrazit příspěvky
    18:10 si pekne vedel o borcovi co walkuje ze schodů
    vysvětli mi tento čas!!!!
    To nebyl sound
    Ale byl dej si naplný sluchátka budeš počut jak kdyby si skočil nekde zvýšky budeš počut krok ješe jak sem išiel plantovat ked som cupel budes pocut krok

  14. #29
    Ex-admin
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    194

    Re: UNBan

    Citovat Původně založeno spinn Zobrazit příspěvky
    čýtr ! čau.
    Stručné, jasné, výstižné :)

  15. #30

    Re: UNBan

    Citovat Původně založeno spinn Zobrazit příspěvky
    čýtr ! čau.
    Nevyjadruj sa k tomu keď nemusíś

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •