Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 26 z 26

Téma: Zombie Apokalypsa - Smoker

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2015
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Jj ale podľa mňa väčšina ľudí bude hlasovať ZA pridanie smokera k VIP :-)

  2. #17

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Co riesite? sak smoker je medzi najslabsich zm, lahko sa da zabit, ma malu rychlost aj malo hp. to chcete tak slabeho zm hodit medzi vip?

  3. #18
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    Co riesite? sak smoker je medzi najslabsich zm, lahko sa da zabit, ma malu rychlost aj malo hp. to chcete tak slabeho zm hodit medzi vip?
    Tu vobec nejde o to, ci je slaby, alebo silny, vyexpis si ho a mas tolko HPckek, ako bhop.
    Ide o jeho schopnost, ze ked vas pritiahnu 3 smokery naraz + jeden sa schova za roh, tak veru mas co robit, aby si prezil.

    Ja by som osobne dal navrh, aby sa obmedzil pocet smokerov na serveri, ako je to s niektorymi zbranami.

  4. #19

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    ked ma chytia aj 10 smokerov naraz, tak ich pritahovacia sila neni zvysena, staci len skakat, strielat a posuvat sa protysmeru pritahovaneho smeru a ono to povoli. ale mohlo by sa to obmedzit aspom by sa vam lahsie hralo.

  5. #20
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    ked ma chytia aj 10 smokerov naraz, tak ich pritahovacia sila neni zvysena, staci len skakat, strielat a posuvat sa protysmeru pritahovaneho smeru a ono to povoli. ale mohlo by sa to obmedzit aspom by sa vam lahsie hralo.
    Ked skaces, tak sa ti max. zvacsuje crosshair a strielas do vomanu... To funguje iba v kempoch, kde si v ducku.
    Tu ide hlavne novacikov, aby hned po prvom pripojeni neleavli kvoli smokerom.

  6. #21

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Ti novacikovia leavuju skor kvoli mne lebo nemaju sancu ked ich dam na 1-2 hity :D mno ale casto vidim ze aspom 2 smokeri furt spolupracuju a v tom je ten problem. by som navrhol aby sel clovek chytit iba jednim smokerom alebo spravit take obmedzenie podla poctu hracov.

  7. #22
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Hej, to sa mi zda racionalne riesenie, aby sa obmedzil pocet smokerov.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele rIDer
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    272

    Re: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Proti.

    Zase další příhravání bhopperům / lasterům, který už se i tak nedaj dohnat. Rovnou můžeme dát anketu, jestli se maj upilovat drápy hunterům a taky budou všichni "pro" hlavně non-vip. Holt, to že si berou lidi hodně smokery je reakcí na něco a co tak vidím, tak těch "Lasterů" tady píše víc než dost.. Navíc už se to fóru řešilo..

  9. #24
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Kotel napisal, parafrazujem: ,,Cielom tohoto serveru je, aby bolo prezitie co najtazsie,, cize v tomto s tebou suhlasim Rider, aby sa smoker ponechal aj pre nonvip, ale musis brat aj ohlad na zacinajucich hracov, tiez si chcu zahrat.

    Mohol by sa spravit kompromis, ze by sa bud obmedzil pocet smokerov, alebo obmedzil pocet pritiahnuti na 7.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele rIDer
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    272

    Re: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Začínajícím hračům šanci nedáte, i kdyby jsme zrušili všechny zombie class :D To můžeme rovnou boomerovi zakázat blejt a bude..
    Fraghunters tu budou pořád, těm se nelibí smoker. Mě se zase nelibí, že si někdo kolo co kolo lítá s lastem a bhop "utilitou" honí skóre s partou blbečků, kteří mu k tomu pomáhaj. Holt skóre si musíš zasloužit. Přitom musíš mít i dávku štěstí. Ne že se to pro pár jedinců stane samozřejmostí.........

  11. #26

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Ja chodim len solo a casto mam vysoke skore ale je to furt podla mna este eazy ale co kebyze sa pridaju dalsie schopnosti za ct, potom by sa nejak ubranil jako jedovate kulky alebo zmena gravitacie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •