Citovat Původně založeno NowiCZE Zobrazit příspěvky
Napadla mě teď taková blbůstka, kterou si ale dovedu na takto zaměřeném serveru představit. Jde o obarvení hledaného vězně. Navrhuji, aby na jb anarchy nedocházelo k přebarvení hledaného vězně na červenou. Bude to vytvářet větší tlak na dozorce, a hra se tím stane ještě zajímavější. A ano, chápu, že tohle je ztížení pro ct, proto návrh posunuji ještě dál a byl bych při jeho přijetí za to, aby při vzpouře vězňů (tj. 3 a více hledaných) došlo automaticky k zákazu pohybu, tj. simon nemusí být v tu chvíli ani na živu, případně se nemusí zdržovat větou "pusťte klávesnice", ale vězni sami budou povinni tak učinit i bez vyzvání. Pro atmosféru bych to třeba doplnil i zvukem sirény, pokud by to šlo( třeba možnost toto zvukové upozornění zakázat příkazem /songy). Zde pro představu zvuk sirény, mohlo by to být třeba jen prvních 9s z tohoto:https://www.youtube.com/watch?v=pLuNy8qfK9Q, pak by se siréna vypla, možná to třeba vyšperkovat tak, že během sirény, těch 9 vteřin, by museli hráči i čupět. Po jejím skončení už jen stát a mít puštěnou klávesnici.

E: počítám teda s tím, že namísto vzpoura vězňů, budou vypsány nicky všech hledaných
Nápad je fajn, ale vůbec by to nefungovalo. Nevim jestli je všechno co si napsal myšlený na anarchy, ale i tam je to podle mě blbost, jedině s tim obarvením si to dokážu představit, ale aby se vězni nemohli hýbat hned po vzpouře? Vzpoura se dělá aby vězni právě mohli utéct dokud nedostanou příkazy od nového Simona :D Ale s tou syrénou to neni špatnej nápad, někdy se mi stává že je vzpoura a ani o tom nevim.. Jen aby to tu pak nebylo stejný jako na GS. Každopádně na ty změny s puštěnou klávesnicí a čupěním při vzpouře by si hráči těžko zvykali, nejspíš by se na to ani tolik nedbalo.