Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 58

Téma: BigVaio --> Mendenkinet

  1. #1

    BigVaio --> Mendenkinet

    Vypis z konzole:

    AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < BigVaio >
    [AMXBANS] Tvuj nick: BigVaio
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1008600066
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1008600066
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.192.33.9
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.192.33.9
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Mendenkinet >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 5 (


    Poznamka:


    Nevim no ale pokud tedy udajne cheatuji tak ten admin by mel rezignovat kdyz nerozezna cheatera od normalniho hrace kterej umi zahrat xD verim tomu ze me kontrolovalo x adminu uz kdyz mam vecne skore xx ku minimum a nidke sem ho nedostal ... Demo rad uvidim aspon si ho mzu hodit na youtub xD jinak at si admin koupi sluchatka za 2500tisice a mozna uslysi i to prepijeni zbrani je sve jen o nastaveni ... :D AUDIA v PC :)

  2. #2

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet

    Ahoj, http://leteckaposta.cz/679223786

    Je možné, že jsem se spletl, to beru. Případně ti dám UB a i omluvím. :)

  3. #3
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet

    Naposledy upraveno Burak1; 08-02-16 v 19:59.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet

    Za mě WH.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Ano super tak ti povims ve vyjadreni :) vsimni si ze kazdej dupe jak slon furt kempi na jednom a tom samem miste furt chodi jednou a tou samou cestou ja proste kdyz vim ze tamtudy chodi tak deruji normlani klasika jako u kazdeho a to ze proste to trefim poded by ne kdyz furt jsou na jednych a tech samych místech proboha .. ted cekam na vyjadreni :) panove kdyz na ten servr nechodite casto nevite jak ty lidi hrajou proc myslite ze znam vzdy minimalne trictvrte servru lidi hrajeme tam furt stejne :D

    Jeste takova technicka ty jako admin bys mel vedet ze demo o cheatech by nemelo byt tak dlouhe jak si mel ty je jasny ze sis nebyl jistej pokud davas ban ma te to presvedcit hned a ne po x minutach pokud jsi zkušeny admin a neni to tvu prvni servr tak bys to měl znat :)
    Naposledy upraveno hofy; 08-02-16 v 22:06. Důvod: používej upravit, sloučeno

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet

    Citovat Původně založeno BigVaio Zobrazit příspěvky
    Ty jako admin bys mel vedet ze demo o cheatech by nemelo byt tak dlouhe jak si mel ty je jasny ze sis nebyl jistej pokud davas ban ma te to presvedcit hned a ne po x minutach pokud jsi zkušeny admin a neni to tvu prvni servr
    Čistá kravina, cos napsal.

  7. #7

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet

    Jo.. tak jo no. demo o cheaterovi ma byt kratke jasne rozhodujici a ne zdlouhave nudne neuplne

  8. #8
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet

    Citovat Původně založeno BigVaio Zobrazit příspěvky
    Jeste takova technicka ty jako admin bys mel vedet ze demo o cheatech by nemelo byt tak dlouhe jak si mel ty je jasny ze sis nebyl jistej pokud davas ban ma te to presvedcit hned a ne po x minutach pokud jsi zkušeny admin a neni to tvu prvni servr tak bys to měl znat :)
    Začínám pochybovat o tom, zda tvá věta z tvé žádosti ohledně adminování je pravda.

    Zkušenosti s AMX mam obrovské dělával jsem admina na Funarena jak na pub,aim,gg,only, tak jail , Gamekill

  9. #9

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet

    neveris tak jestli chces dam ti kontakty na majitele tehdejsich portalu . a klidne se zeptej :) jakozto zkusenej mi staci minuta na to abych poznal cheatera vice muj prispevek o zabanovani Lupajze. 20-30 vterin staci :) musi si bejt clovek jisty aby se vyvaroval podobnym vecem jako ted... ja si stojim za tim ze jsem cistej a ze admin proste jen to nedokaze poznat hold asi malo zkusenosti za 10 let hrani s drobnejsima prestavkama vim sve . POckam si na vyjadreni Kotla :)
    Naposledy upraveno BigVaio; 08-02-16 v 20:45.

  10. #10

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet

    to ze ty jsi si jisty neznamena, ze demo projde u ostatnich adminu, proto se toci dema delsi.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  11. #11

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet

    asi takhle dema delsi ok dobre tedy ale ne 10+ minut proboha... to by jste pak nemusely delat nic jinyho nez koukat na dema a hodnotit celej den :) . Prece.

  12. #12

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet

    Podívej se, žádáš si o unban a jsi lenivý se na to demo i kouknout. Já jsem tu demo dodal, a to, že ty jsi profík a poznáš cheatera za 30 vteřin je mi upřímně jedno. Psal si něco o děrování, i když žádné děrování tam nebylo + se ti omlouvám, že to demo nemůže mít na pozadí cirkusovou hudbu v mezičase, když zrovna nežiješ. Demo jde i zrychlit /Což bys měl vědět/, takže to fakt problém není. Bohužel na d2only5 není HLTV, což by usnadnilo tento problém :)

  13. #13
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet

    To ale záleží na hráči. Lepšího hráče neodhalíš ani za 10 minut .....

  14. #14
    ..

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    To asi ne vid to si delas srandu :D co mi mas co banovat steam kdyz na nem tam nejsem :D :D premyslis trosku ?

    Citovat Původně založeno Maaaaaaaaaaja Zobrazit příspěvky
    To ale záleží na hráči. Lepšího hráče neodhalíš ani za 10 minut .....
    Dobre vyborne takze mi chces rict ze ja budu cheatovat ale budu zaroven delat neco aby to neslo zjistit.. to je docela hloupost ne :D kdybych cheatoval tak treba kvuli postu ve statistykach ale ty jakozto rank na servr nemate proc bych to delal ? hraju to FORFUN a pokud sisi mohla vsimnout a chodis na ten servr tak nikdo si to nidky o me nemyslel vsichni vedely moc dobre proc sem je trefil ze dupali treba anhilation vi ze obcas rusuju taky si na me pockal a dal me lehce ale to neni duvod aby dostal ban ne :D
    Naposledy upraveno hofy; 08-02-16 v 22:07. Důvod: používej upravit, sloučeno

  15. #15

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet

    Jelikož jsi steam vlastnil a hrál na něm již předtím, udělil se ti i tam, počítá se to tedy jako "obcházení". Ovšem kdyby jsi steam nevlastnil a až po uděleném by jsi si ho pořídil, tak by jsi mohl normálně hrát. Ale zatím můžeš ještě doufat :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •