Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 58

Téma: BigVaio --> Mendenkinet

  1. #16
    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Podívej se, žádáš si o unban a jsi lenivý se na to demo i kouknout. Já jsem tu demo dodal, a to, že ty jsi profík a poznáš cheatera za 30 vteřin je mi upřímně jedno. Psal si něco o děrování, i když žádné děrování tam nebylo + se ti omlouvám, že to demo nemůže mít na pozadí cirkusovou hudbu v mezičase, když zrovna nežiješ. Demo jde i zrychlit /Což bys měl vědět/, takže to fakt problém není. Bohužel na d2only5 není HLTV, což by usnadnilo tento problém :)
    JA sem na to demo koukal neboj se ale proste kdybych vazne cheatoval nebudu se tu prece dohadovat na to jsem starej uz :D hraju to forfun a s lidma co tam hrajou se znam ne osobne ale plno lidi i behem hry pokecame nikdy me nikdo nepodezrival a hlavne byste mi ten ban dali uz drive mel jsem kolikrat i lepsi skore nez ted ... ale nestalo se tak ... asi chyba v metrixu

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Jelikož jsi steam vlastnil a hrál na něm již předtím, udělil se ti i tam, počítá se to tedy jako "obcházení". Ovšem kdyby jsi steam nevlastnil a až po uděleném by jsi si ho pořídil, tak by jsi mohl normálně hrát. Ale zatím můžeš ještě doufat :)
    ten steam mam 10 let a nikdy sem ban na nej nedostal to asi o necem svědci .... kdyz uz to banujes tak si aspon skoukni historii steamu boha
    Naposledy upraveno hofy; 08-02-16 v 22:07. Důvod: používej upravit, sloučeno

  2. #17

    Re: BigVaio --> Mendenkinet

    wh
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  3. #18
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet

    Zdravím, WH. Inak máš veľmi zaujímavé postoje a vyjadrenia k daným veciam, konkrétne tu a aj v tvojej žiadosti o práva, až ma to fakt udivuje. :D
    Naposledy upraveno Samco; 08-02-16 v 21:25.

  4. #19
    hosi ti co pisete Wh by me zajimalo jake mate zkusenosti jako admini :D :D jelikoz to je vazne k smichu poradim vam zacnete na ty servry chodit a pak banujte
    a navic svama bych si rad zahral at to poznate navlastni kuzi ...

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Zdravím, WH. Inak máš veľmi zaujímavé postoje a vyjadrenia k daným veciam, až ma to fakt udivuje. :D
    postoje normalni jen me to udivuje ze to proste nejste schopni rozeznat :D
    Naposledy upraveno hofy; 08-02-16 v 22:07. Důvod: používej upravit, sloučeno

  5. #20

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet

    Tady nejde o historii steamu. No, dál se hádat nechci, čeká se na vyjádření dalších adminů :)

    E:
    o je jasny co budou psat ale jedno poradim zacnete chodit na ty servery at ty hrace poznate a pak muzete delat zavery jdu na kute rano me ceka arbait
    Na dust2only jsem každý den, ovšem nechodím moc často na pětku, protože tam není většinou plno. Takže tak.
    Naposledy upraveno Mr.N0b0dy; 08-02-16 v 21:31.

  6. #21
    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Tady nejde o historii steamu. No, dál se hádat nechci, čeká se na vyjádření dalších adminů :)
    to je jasny co budou psat ale jedno poradim zacnete chodit na ty servery at ty hrace poznate a pak muzete delat zavery jdu na kute rano me ceka arbait

    Jentak zaverem nektere z vas jsem si vyhledal na steamu a musim rict ze mate steam 2-4 roky ale jste strasne kovany a hlavne jste si ho koupily jen kvuli pravum takze jste byli teze NS ale vsechno vite a všude jste byli ... od všeho mate klice nedivim se že potrebujete 20minutove video na rozhodnuti :D jestli nekdo cheatuje nebo ne ...
    Naposledy upraveno hofy; 08-02-16 v 22:08. Důvod: používej upravit, sloučeno

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: BigVaio --> Mendenkinet

    Well well, z toho ako tu pises mi pride ze ty si ten vsade bol, vsetko videl, vsetko vie, ono neviem ako to chodilo tam kde si robil admina no tu sa snazime udrzovat kvalitu a ta ide ruka v ruke s tym ze si radsej natocime dlhsie ale priekazne demo ako polminutove demo na ktorom nie je nic. A to preco si admini kupuju steam je na nich, mnoho z nich sa len rozhodlo podporit hru ktoru hrali dlhu dobu na ns :)
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  8. #23
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: BigVaio --> Mendenkinet

    Naprostá většina udělených banů je na základě 1-5ti minutových dem u nobrain cheaterů. Na zkušené cheatery se sbírají i hodinové materiály.
    Ve zkratce tím chci říct, že o adminování toho očividně víš velice málo, poznáš jen naprosto zřejmého cheatera a hodně to shazuje tebou podanou žádost o práva.
    Na demo se v dohledné době podívám.

  9. #24
    Zdravim nic zvlastního se tu nedeje .... ohledne mé žadosti a docela rad bych si dnes zahral nebo aspon vedel verdikt konecny . :)

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Naprostá většina udělených banů je na základě 1-5ti minutových dem u nobrain cheaterů. Na zkušené cheatery se sbírají i hodinové materiály.
    Ve zkratce tím chci říct, že o adminování toho očividně víš velice málo, poznáš jen naprosto zřejmého cheatera a hodně to shazuje tebou podanou žádost o práva.
    Na demo se v dohledné době podívám.
    promin ale očividně malo ne ale to nema smysl se dohadovat kazdej si bude branit svuj piseček. mozna si me pamatujou nekteri jako s nickem FPG nebo FairPlayGame
    Naposledy upraveno hofy; 10-02-16 v 17:12. Důvod: používej upravit, sloučeno

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet

    Za hodku na to kouknu, taky su zvedavy :-)

    Videl jsem to v rychlosti bez zvuku, ale neco se mi tam nelibilo, nejvic asi od zelene pres db do smoku ;-)
    Naposledy upraveno DiEAcE; 10-02-16 v 16:21.

  11. #26
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet

    K diskuzi jsou nutné časy. I bez komentáře.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: BigVaio --> Mendenkinet

    zdravím, wh.

  13. #28
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: BigVaio --> Mendenkinet

    Demo jsem projel, vidím 2 WH časy a 2 varovné:

    varovné:
    27:51 Ne samotná střelba, ale crosshair placement už za krabicí až na pravý roh.
    28:12 Druhý v sérii wallooků.

    WH časy:
    24:45 No sound, strhnutí crossu ještě před awp výstřelem s ignorací 2 preset pozic.
    28:07 Nejprve ignoruje zvuky enemy směrem na B, které by ale s některými WH nebylo vidět a následně nawalkuje no sound s preaimem na enemy kryté za zdí, zatímco mu tam pobíhá teammate zády k onomu enemy, po kterém ale nikdo nestřílí a to celé za vytrvalé akce a rizika od B. Zde asi sluchátka selhala, víc WH už to nejde.

    Objektivně pro mě nedostatečné demo, v delším materiálu bych očekával další časy.
    Je tu množství typických redflagů:
    1) Hráč odvolávající se na nespočetné zkušenosti a drahá sluchátka, který ale nehraje podle zvuku.
    2) Demo točené na NS, zatímco je hráč aktivní na steamu.
    3) Hra na jediném D2only, kde netočilo HLTV.

    Pokud je Vaio schopen obhájit zmíněné časy, nebo někdo z adminů prokázat další, jsem jedno ucho.
    Sečteno podtrženo, zvlášť pro ban steamu bych potřeboval další usvědčující materiál.
    Naposledy upraveno dhaaqu; 10-02-16 v 00:41.

  14. #29
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: BigVaio --> Mendenkinet


  15. #30

    Odpověď: Re: BigVaio --> Mendenkinet

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Demo jsem projel, vidím 2 WH časy a 2 varovné:

    varovné:
    27:51 Ne samotná střelba, ale crosshair placement už za krabicí až na pravý roh.
    28:12 Druhý v sérii wallooků.

    WH časy:
    24:45 No sound, strhnutí crossu ještě před awp výstřelem s ignorací 2 preset pozic.
    28:07 Nejprve ignoruje zvuky enemy směrem na B, které by ale s některými WH nebylo vidět a následně nawalkuje no sound s preaimem na enemy kryté za zdí, zatímco mu tam pobíhá teammate zády k onomu enemy, po kterém ale nikdo nestřílí a to celé za vytrvalé akce a rizika od B. Zde asi sluchátka selhala, víc WH už to nejde.

    Objektivně pro mě nedostatečné demo, v delším materiálu bych očekával další časy.
    Je tu množství typických redflagů:
    1) Hráč odvolávající se na nespočetné zkušenosti a drahá sluchátka, který ale nehraje podle zvuku.
    2) Demo točené na NS, zatímco je hráč aktivní na steamu.
    3) Hra na jediném D2only, kde netočilo HLTV.

    Pokud je Vaio schopen obhájit zmíněné časy, nebo někdo z adminů prokázat další, jsem jedno ucho.
    Sečteno podtrženo, zvlášť pro ban steamu bych potřeboval další usvědčující materiál.
    Na demo se ti kouknu jetse jednou abych ti to objasnil jasne abych neplacal.
    sluchatka ano ale obcas se clovek ridi i tim ze vi kdo kam mu bezi a pokud ten clovek zemre taka si tusim zejo take treba takzvany komunikator pocinaje TSkem a nebo komunikaci ve hre to v demu nemas vubec
    strhnuti crosu duvod psal jsem to ze lidi kempi na jednom a tom samme míste treba x kol po sobe a ja si to hlidam vím kde byli takze proto to treba prijde jako wh
    1. ne vždy jen sluchatka ale velka cast kilu je diky jim ...
    2.steam aktivni z duvodu stahovani veskerych aktualizace na hry ktere vlastnim
    3. hraju tam ze se sejdeme lidi co s znamen z prostredi cska ja znam je oni znaj me
    vice se ti vyjadrim po shlednuti toho dema opet. momentalne jsme v praci.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •