Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Ress na DM

  1. #1

    Ress na DM

    Je normální, že se objevím třeba 5x za sebou mezi 1-5 ct a nebo 1 ct, kterej mě furt zabíjí a takhle mě zabije 3x za sebou ten samej, protože se ressnu před ním ?. Jestli to je chyba pracuje se na tom ? Děkuji.
    doufám, že sis s tím podpisem dělal jen prdel??!!

  2. #2
    Kotel
    Guest

    Re: Ress na DM

    Objevil ses primo pred nim nebo kousek za rohem? Normalne to hleda spawn tak, abys na nikoho primo nevidel, jinak to da nahodne. Pak je jeste nastaveno, ze te to nikdy nespawne 2x po sobe na stejnem miste.

  3. #3

    Re: Ress na DM

    Ano objevil sem se přímo před ním 1-3x, ale ne na stejném místě :) a stává se mi to často když se začíná a mám skore třeba 10-0 a najednou mě zabijou a pak to začne, resnu se mezi pár CT a hned třeba 10-6, protože ress hned u CT, protože hraju jen za T
    doufám, že sis s tím podpisem dělal jen prdel??!!

  4. #4
    Kotel
    Guest

    Re: Ress na DM

    Zkus si nastavit spawn co nejdal od nepritele. Je teda dost divny, ze doted to fungovalo dobre. Minimalni vzdalenost nejblizsiho nepritele od spawnu je 500 jednotek. Kdyz je vetsi, tak se jeste zjistuje, jestli ze ho muzes ze spawnu videt, jinak to vybere jiny spawn.
    Naposledy upraveno Kotel; 13-01-12 v 12:32.

  5. #5

    Re: Ress na DM

    OK
    doufám, že sis s tím podpisem dělal jen prdel??!!

  6. #6

    Re: Ress na DM

    Dík
    doufám, že sis s tím podpisem dělal jen prdel??!!

  7. #7
    Kotel
    Guest

    Re: Ress na DM

    Odehral jsem 2 mapy a ani jednou jsem se nespawnul blizko enemy a ani oni se nespawnuli u me. Jenom u vlastnich.

  8. #8

    Re: Ress na DM

    Tak u mě to bylo naopak :) furt u nich a když se budu furt reesovat u nich, tak vypnu hru dojdu na cígo a zapnu :D
    doufám, že sis s tím podpisem dělal jen prdel??!!

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Tadžikistan
    Příspěvky
    305

    Re: Ress na DM

    aj mne sa to parkrat stalo

  10. #10
    Kotel
    Guest

    Re: Ress na DM

    Neprepnul sis omylem na spawn u nepritele? Pak je jeste mozny, ze by ti to nastavilo spawn u nepritele nejakym bugem.

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Tadžikistan
    Příspěvky
    305

    Re: Ress na DM

    nie ja som nic nerobil, mne to robi max.1 krat za mapu ma to ressne 2-3x pri tom istom nepriatelovi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •