Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Vznik kotelny

  1. #1
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Vznik kotelny

    Na kotelně nejsem moc dlouho, takže vůbec netuším kdy a proč vznikla. Jak kotel přišel s nápadem tento portál založit , tak bych byl rád, kdyby někdo kdo tu je už nějaký ten pátek napsal něco, nebo přímo Kotel se s námi podělil jak to celé vzniklo :)

  2. #2


    Re: Vznik kotelny

    Já sem tu dlouho, ale nikdy sem se o to nezajmal ani o forum nic ale vím, že když sem začínal tak byla zlatá doba mín serverů lepší a víc přátelští hráči :)
    doufám, že sis s tím podpisem dělal jen prdel??!!

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele EoL
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    339


    Re: Vznik kotelny

    ja som to tu uz niekde cital.. skus pozriet predtym.. ale zevraj kotla vyhodili z nejakeho portalu a povedali mu "sprav si svoj portal" a on si spravil.. neviem .


  4. #4
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614


    Re: Vznik kotelny

    Drby.

    Já jsem tu docela dlouho a ještě vzpomínám na zlatý doby z classu. To tam ještě foxik běhal s klanem SWKs |

  5. #5
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    6 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vznik kotelny

    Pred necelými 4-mi rokmi, kde sa voda sypala a piesok sa lial, vypukol v hlave jedného mladíka nápad. Spravím si Kotelnu. Tak si založil 1 server s názvom Classik, piplal sa v tom a bolo všetko v poriadku. Hráči ako ADA S.W.A.T., Apach, Dlouhisek, Charon a niekoľko ďalších pionierov si spokojne behali po serveri s príjemnou rodinnou atmosférou. Neskôr sa však Kotelna začala rozrastať ako ten mentos s cocakolou a skončila pri aktuálnom stave 33 serverov a 5 CW/TG serverov. atď atď.

    Inak som mal už dávnejšie v pláne napísať niečo o Kotelni, ale nejak som zatiaľ nemal čas...

    jj, EOl trafil, niekde som už niečo podobné písal. Skús nájsť. j tu to je: http://csko.cz/forum/showthread.php?...light=Historia
    Medzi tymi 4-mi stranami flajmu.
    Naposledy upraveno Charon35; 13-01-12 v 22:12.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    3 z 9 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vznik kotelny

    Když už tak vzpomínáme tak minuta ticha za Jura :( Ten kterej byl zabanován neprávém protože si to někdo přál
    #ego #boost

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853


    Re: Vznik kotelny

    Mě by spíš zajímal třeba rozpočet, se kterym Kotel začínal.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    NMnM
    Příspěvky
    490


    Re: Vznik kotelny

    Dtr co SWKs? :D five-fingers byli lepsi! :D


    Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
    Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu.
    Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí.
    Naděje umírá poslední.
    Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.

  9. #9
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vznik kotelny

    Charone a co já? Na mě se nepamatuješ? :DD

  10. #10
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vznik kotelny

    Citovat Původně založeno NemiKD Zobrazit příspěvky
    Charone a co já? Na mě se nepamatuješ? :DD
    Na tebe se zapomenout neda, zvlaste na tvuj odchod se slovy jak je kotelna low a co jsem slysel, tak jsi mel stejny nazor jeste pred tremi mesici. By mne zajimalo, co se zmenilo :D. Nejspis jsi videl, jak se Kotelna rozrostla a rekl jsi si "mam tu spoustu znamych, s Kotlem jsem hral CW/TG, tak by mi to mohlo vyjit". Vratis se a hned se zadosti o prava, do te doby neaktivni na foru, na serverech jsem na tebe stesti nemel, no chtel bych vedet, kolik adminu, co ti dalo ANO v tve zadosti, te opravdu zna. Jednou cheater, vzydcky cheater.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Dlouhis
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Lomnice nad Popelkou
    Příspěvky
    100


    Re: Vznik kotelny

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Hráči ako ADA S.W.A.T., Apach, Dlouhisek, Charon a niekoľko ďalších pionierov si spokojne behali po serveri s príjemnou rodinnou atmosférou.
    Ještě ratatuli :D a všichni sme se vždy krásně sešli na VT a rozímali o našich zážitcích teď už tohle asi bohužel není možné :)

  12. #12
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447


    Re: Vznik kotelny

    Kotelna je dobrej server ale z pohledu na skill hráče špatnej, to víme všichni, z kotelny sem nikdy neodešel, snad každej pátek sem hrál mixy s kotelníkama a co na tom, chtěl jsem bejt lepší hráč, musel sem hrát jinde a trénovat jinak. Teď mi řekni co jsi myslel těma cheatama?

  13. #13
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    275


    2 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vznik kotelny

    Proto jsem vzdy prosazoval, aby kotel udelal steam server, kde by se kickovali mene zkusene hrace. On ne a ne udelat.

  14. #14
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Vznik kotelny

    Citovat Původně založeno Dlouhis Zobrazit příspěvky
    Ještě ratatuli :D a všichni sme se vždy krásně sešli na VT a rozímali o našich zážitcích teď už tohle asi bohužel není možné :)
    Jej "Raťafák". Toho som tiež dlho nevidel
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Dlouhis
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Lomnice nad Popelkou
    Příspěvky
    100


    Re: Vznik kotelny

    Někdy by mě zajímalo kde je těm hráčům typu ratatuli,Ada S.W.A.T a s jeho taktikami ondra taktik s tímhle hráčem jsem se vždy na servru báječně pobavil :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •