Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 28

Téma: Britny a veritas

  1. #1

    Angry Britny a veritas

    Zdravim zase jsem tu ja ten vyvrHELL :). Adminka Britney hraje na servru s hracem s aktivnim banem a jeste si s nim radi na ts. screen z ts http://uloz.to/xkwqfAcu/veritasban-adminka-jpg . Aktivni bany hrace http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=161424 . http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=158149 . Doufam ze s tim neco udelate. A aby toho nebylo malo tak si jeste na ts radi s hracema s enemy teamu na jb coz se da brat jako naddrzovani. Mam demo ale to demo je tak 4hodinove a nechce se mi hledat casy. Diky d0nt stop :) . Tady mate jeste jeho sid STEAM_0:0:148104365 :)
    Naposledy upraveno Wiz Khalifa; 20-03-16 v 03:26.

  2. #2

    Odpověď: Britny a veritas

    veritas banned za obchazeni. nadrzovani si posoudi nekdo jiny.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Britny a veritas

    Hej ty se jdi léčit :) Opravdu jdi... Já vůbec netuším, kdo byl veritas, když tam za náma došel na ts :DDD a že má vůbec nějaký aktivní ban. A adminů tam bylo více, takže je jasné, že toto je záměrné proti mě :))

    To že sme na tsku, no a? Je to zakázané? Máš důkaz, že si radíme? Že byl někdo zvýhodněný? Ty bud rád, že si sám nedostal ode mě ban na celé servery za neustále otravování mě a dalších hráčů + nějací admini co tam byli to můžou dosvědčit. Tak raději být tebou bych tu moc nepsala. Když 4 hráči můžou dostat ban na týden že otravují a znepříjemňují hru jiným, nevidím důvod proč bys ho nemohl dostat i ty. Neustálá provokace + demence.

    Takže
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4

    Odpověď: Britny a veritas

    Mam natocene 4h z toho jb parkrat mluvis na ts kdyz simonoval Muerte nebo Daxer+je tam cas kdy veritas napojil na server a na screenu je tez cas kdy byl na ts takze Bye :)

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Britny a veritas

    na tom screene na TS vidim jedineho admina teba Britny..
    E: a jak mohol veritas dojst za vami na TS, ked ste v admin roomke?
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Britny a veritas

    Veritas se k nám napojil už na mapě snow, pak hrál oasis a nikdo nic nepsal, neříkal že má ban Kolem 3h sem odešla a na to mi psal admin na steamu, že si mu psal, že obchází, ale to si tu už dával svůj emo cry post :))

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    na tom screene na TS vidim jedineho admina teba Britny..
    E: a jak mohol veritas dojst za vami na TS, ked ste v admin roomke?
    On to screenoval, až když už tam nebyl s náma ještě 1 admin + jeden hráč, muselo to být někdy ke konci co sem odcházela, protože na ts nás bylo 5 a pak 6 - jeho tam někdo moovnul, nějaký admin. A já netušila, že má ban aji na ts nebo že do admin roomky, nemůžou hráči, když běžně si je tam admini moovují.

    On celou dobu tak do nás ryl, že si radíme :DD přitom nikdo z nich nebyl skoro ani u CT, Daxer jedno kolo a pak ti dva na půlku mapy, hrozně moc sme si radili samé výhody dávali, nadržovaní, přitom byly samé vzpoury že se ani normální kola s něma u ct nehráli :D Prostě tento týpek je duševně chorý, myslím že ho pozná dost adminů a hráčů. První co dojde na server zapne natáčení dema, když sem tam já, tak začne schválně rejpat, aby měl něco na svém movičku.

    Dostane od někoho ban, ve kterém se zminuje o mém starém banu kdysi před rokem. Tento člověk není normální a pokud nepřestane mě otravovat na serveru, kde si chci normálně zahrát a pobavit s lidima, tak mu tam šoupnu jeden výchovný.

    E: A jen at si sem hodí to svoje demičko, co natočil, kde i jasně budete vidět, jak neustále kecá kraviny, do mě, otravuje, obtěžuje.. Jak jednou boxnu, hned mi dá frag, stále hledá nějaké problémy a důvody, jak dojít sem na forko. Fakt nesnáším tyto psychicky labilní lidi co jen znepříjemnují hru jiným lidem, ti se mají léčit někde v ústavu a ne chodit si ty komplexy léčit na server.
    Naposledy upraveno Britny; 20-03-16 v 12:28.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    Želví Království
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Britny a veritas

    S obcházením banu souhlasím, k radění si pomocí TS nemohu nic říct, páč o tom vím prd.

    Co ale vím je, že ses včera choval jako blbec. Promiň mi to, nic proti tobě jinak nemám, asi si měl včera špatnou náladu (jestli to, cos mi pak napal byla pravda, nevím). To tě ale neomlouvá k tomu, co se včera dělo. Neustálé hádky o NIČEM.. kdo je lepší, kdo je noob, kdo je slabý v 1v1 atd.. hádky, zvyšování si ega trapnými průpovídkami a další a další dělání si "nepřátel" (tvá slova).

    Já a asi dalších 5 hráčů už jsme vám tam několikrát psali, ať toho necháte, ať radši hrajete. Vůbec se nedivím Britny, že je na tebe takhle naštvaná, když si do ní neustále rejpal. Vůbec se pak nehrálo, jen jsme chodili do boxu k zadní stěně a poslouchali ty vaše hádky.

    A to pak samozřejmě vyústí v to, že si nemůžeš nechat újít příležitost fragnout jí pokaždé, jen když se na tebe "blbě podívá" (neber doslovně.).

    Tohle do hry zkrátka vůbec nepatří, příště si to prosím odpusťte.

  8. #8

    Odpověď: Britny a veritas

    Zacalo to tim ze jsem rekl Britny ze za razeni na ts je ban. Ona hned zacala valit ze jsem blby atd ze pridaly asi nove pravidlo na jb. Nebudu se tu hadat uz vim jak to zase dopadne.Davide vzal jsem vas na tramp asi 3x takze jste nebyli furt v boxu. v boxu jste byli kdyz byly vzpoury.

  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,435

    Odpověď: Britny a veritas

    Môžeš sem prosím dodať to demo, kde je údajne nadržovanie?

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Britny a veritas

    Napíšu to asi naposled:

    Začalo to tím, že jsem byla s kamarádkou na ts - asi 4h tam sme na JB, 2 mapy jsem byla u CT. Všechno je v pohodě, Simonuju, nikdo si nestěžoval, dávala sem výhody, aji otázky, nestalo se, že by ona nějak vyhrála výhodu. Pak se po té 4 mapě napojil tady náš kameraman. Pamatuju si, že byla mapa oasis a já simon - 5 T naživu, půjdu jim dát vipeout. Tak ale dávala sem jim výhody, aby si vybrali políčka - mezi něma byla aji moja kamarádka, první výhodu získal Reflux na skok, druhou získala ona na čup, protože si prostě první čupla. No ale tu pan milý stolker, co byl celých dalších xx hodin na tsku ve vstupní místnosti mě napadnul, vyloženě bez důkazu, že ji nadržuju a jak si představuji, že s ní můžu být na ts, že to je zakázané. Takže ona dostala za celou dobu 1 jedinou výhodu za ty 4h co tam hráme, protože si první čupla a asi tak nějak to začalo. Potom se tam začal navážet, otravovat, otravoval teoereticky svýma kecama celý server, což bych už mohla banovat, protože tam nikoho nebavil. Když smrděl schválně celou dobu u CT, aby v jeho chatlogu nebyly záznamy, protože veškeré svoje projevy říkal do miku, tak ani mute by na něj neplatilo, pač bych neslyšela jeho skvělé Simonování. Proto by bylo dobré, kdyby si sem dal své demičko, kde všichni uvidí, jak ses choval, co si sám říkal, jak ses projeval, kdo si začal. Apod a taky důkaz o tom, že sem kamarádce tehdy nadržovala a taky důkaz, že si radíme.
    Jen tak mimochodem - prozrazování polohy sebere jenom pokud je vzpoura nebo při schovce :)) Ale při ostatních modech, pokud ct nebo t campí, se to nebanuje.

    Tot z mé strany vše :*
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11
    Mam jen 35 minutove demo protoze bo mape se automaticky demo ukoncuje coz jsem nevedel. Zacal jsem natacet az po prestrelce kterou dal daxer a z jeho voice in game byla slyset britny ktera se ptala "kde je". on odpovedel do hry nekde u lodi.Pak se k ct napojil veritas ktery za celou dobu nepromluvil.Takze namam zadny dukaz.Predem dik za ban z duvodu demence :)

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Napíšu to asi naposled:

    Začalo to tím, že jsem byla s kamarádkou na ts - asi 4h tam sme na JB, 2 mapy jsem byla u CT. Všechno je v pohodě, Simonuju, nikdo si nestěžoval, dávala sem výhody, aji otázky, nestalo se, že by ona nějak vyhrála výhodu. Pak se po té 4 mapě napojil tady náš kameraman. Pamatuju si, že byla mapa oasis a já simon - 5 T naživu, půjdu jim dát vipeout. Tak ale dávala sem jim výhody, aby si vybrali políčka - mezi něma byla aji moja kamarádka, první výhodu získal Reflux na skok, druhou získala ona na čup, protože si prostě první čupla. No ale tu pan milý stolker, co byl celých dalších xx hodin na tsku ve vstupní místnosti mě napadnul, vyloženě bez důkazu, že ji nadržuju a jak si představuji, že s ní můžu být na ts, že to je zakázané. Takže ona dostala za celou dobu 1 jedinou výhodu za ty 4h co tam hráme, protože si první čupla a asi tak nějak to začalo. Potom se tam začal navážet, otravovat, otravoval teoereticky svýma kecama celý server, což bych už mohla banovat, protože tam nikoho nebavil. Když smrděl schválně celou dobu u CT, aby v jeho chatlogu nebyly záznamy, protože veškeré svoje projevy říkal do miku, tak ani mute by na něj neplatilo, pač bych neslyšela jeho skvělé Simonování. Proto by bylo dobré, kdyby si sem dal své demičko, kde všichni uvidí, jak ses choval, co si sám říkal, jak ses projeval, kdo si začal. Apod a taky důkaz o tom, že sem kamarádce tehdy nadržovala a taky důkaz, že si radíme.
    Jen tak mimochodem - prozrazování polohy sebere jenom pokud je vzpoura nebo při schovce :)) Ale při ostatních modech, pokud ct nebo t campí, se to nebanuje.

    Tot z mé strany vše :*
    Jen jsem te upozornoval ze za razeni na ts je ban ,protoze se to bere jako wh nebo jako naddrzovani.Ty jsi mi hned zacala vulgarne nadavat.Radila jsi si az s Muertem a daxerem a veritasem.Psal jsem Kotlovi a Keyovi na ts do pm bohuzel byly afk.
    Naposledy upraveno Koprakek; 20-03-16 v 15:52.

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Britny a veritas

    A jak vulgárně sem tě napadla? No pověz nám to tu :) Že si dement to ví každý, to je fakt, to není urážka, ale diagnoza. Je to nemoc a měl by ses z ní léčit. (Demence) se dává většinou i jako důvod banu. Padly ještě nějaké větší nadávky či vulgarity na tvou osobu?

    Já ti tu nebudu dávat ban, nemám k tomu důvod, důvod sem měla v noci, ale neudělala sem to. Ale až ho budu mít, ráda té příležitosti využiju. Jako ct nemáš při přestřelce campit, to není schovka, aby ses schovával. Pokud vím, tak to není žádné zvýhodnění. Ani sem tě neviděla, nezabila nic. Daxer ani pak nebyl u CT, takže máš ještě nějaký důkaz, že si radíme, když sme všichni byli u T ? Jestli ne tak se příště nauč líp točit dema a dávat sem nějaké důkazy. Takhle tě na filmování nikdy nevezmou, když se nezlepšíš
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13

    Odpověď: Britny a veritas

    I tady na forku me urazej. Jsem zvedavy kdo se k tomu jak vyjadri :) . A nekempil jsem rushoval jsem doory u fotbalu do arealu cel ale ok. A jeste k tomu kempeni vubec zadne ct na snow pri prestrelce nekempi na surfu nebo dr.

  14. #14
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Britny a veritas

    Takže Daxer ani nevěděl kde jsi, zmetek, jak radí špatně, to je hrozné toto A ted si to dobře sám napsal, všichni ct tam campi, všichni si radí kde kdo je, pač to je přestřelka :D

    Nevím zda je k čemu se vyjadřovat. Důkazy nemáš o radění, o tom že veritas obcházel sem ani nevěděla, pač včera sem ho poznala a to mi potom psal, až když sem odešla jeden admin na steamu, že obchází, ale zde zminuješ jenom mě. Mám takový pocit, že to je opravdu nějaký záměr k mé osobě, že ani nejde o veritase, či ts, ale že prostě tě nikdo nemá rád, že si dostal nějaké baníky, tak tu hledáš na každého jen špínu. Že tě to baví :)) Opravdu doporučuju, abys navštívil nějakého odborníka, který ti pomůže s psychikou. Já si tě na serveru nevšímám, tak nechápu, proč ty mě, takže si mě nevšímej a bude to ok. Pokud však nadále budeš otravovat a znepříjemnovat tak hru, tak zakročím.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Britny a veritas

    Akoze nadavat cloveku, ktory ma jasny dokaz, ze si s cheaterom a dalsimi 2 ludmi radis na TS mi nepride moc pri zmysloch, tak by sme mohli prehodnotit, kto je tu dement..

    a CT pri prestrelke nema campit? ty davas jednu perlu za druhou.. chcem videt CT ktore bude rushovat proti 20 T

    E: a jak si vsetci radia? radenie polohy, ked radi polohu CT ine CT alebo T-čka ine T je na ban... a ešte keď to robis ako adminka na TS.. pritom na aimoch, kde mas primarne prava, sa to bere ako WH..

    E2: Jen tak mimochodem - prozrazování polohy sebere jenom pokud je vzpoura nebo při schovce :)) Ale při ostatních modech, pokud ct nebo t campí, se to nebanuje.

    aby som ta uistil.. prezradzovanie polohy, ked tvoj spoluhrac prezdradi tvoju polohu sa banuje vzdy.. aj ked je len obycajny simon.. ked ti T utece a nejaky kid zacne pisat, ze je tam a tam, je to na ban.. simon ho k tomu nevyzval.. a este zvlast, ked je ten kid dead.. cim narusa vzburu..
    Naposledy upraveno KeYo; 20-03-16 v 15:59.
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •