Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 84

Téma: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Ahoj, odhlasujem team z turnaju nech nemate tu cest od nas dostat uz v skupine a navrhujem baxovi zakaz usporiadat/zucastnit sa turnajov :))
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  2. #17
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Ak sú nejaké podozrenia, že rozlosovanie má byť zmanipulované, tak jedna skupina má byť párna ( 2.,4.,6. a 8. prihlásený tím) a druhá nepárna (1.,3.,5. a 7. prihlásený tím). Takto to predsa býva u turnajov, kde sa hrá skupinovým systémom a nevidím dôvod, aby to bolo inak, keď je to takto zaužívané.

    Citovat Původně založeno Darongodx Zobrazit příspěvky
    Screeny, aj pravidlá tvrdia bohužial proti tomu tvrdeniu, takže tu šlo čisto o jasnú manipuláciu losovanie, z tohto sa nevykecáte. Btw o takom systéme, že párne/nepárne som ešte v živote nepočul, ani iní organizátori turnajov, podľa zisťovania.
    Možno sa mýlim, ale myslel som že to tak bývalo.

    Citovat Původně založeno Idea Zobrazit příspěvky
    Pytal som sa bagra ktory robil 1515 turnajov a takto urobil az 1 tunraj mozno z 10 takze to velmi zauzivane nie je :) A k Baxovi, ja som si napisal svoje, ziadneho tvojho turnaju sa uz nikdy nezucastnim a ani tohto sa neplanujem a predpokladam ze tym padom bude aj nedostatok teamov :)
    Bager robil turnaje systémom KO, či aj nejaký so skupinami? Ako som už spomínal, možno sa mýlim. Turnaju sa zúčastniť nemusíš, je to tvoja voľba a ja ju rešpektujem.

    Citovat Původně založeno Darongodx Zobrazit příspěvky
    Screeny, aj pravidlá tvrdia bohužial proti tomu tvrdeniu, takže tu šlo čisto o jasnú manipuláciu losovanie, z tohto sa nevykecáte. Btw o takom systéme, že párne/nepárne som ešte v živote nepočul, ani iní organizátori turnajov, podľa zisťovania.
    Neviem, z čoho by som ja mal vykecávať? Týmto systémom párny a nepárny som to mal v pláne rozlosovať, (len baxo o tom nevedel). Informoval som o tom aj Doesa teraz podvečer, ešte predtým, než si tu postol túto poslednú fotku z chatu medzi ixperom a tým druhým.
    Naposledy upraveno Samco; 29-04-16 v 20:17.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Ahoj mas tento system niekde napisany v pravidlach alebo podobne?
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  4. #19

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Screeny, aj pravidlá tvrdia bohužial proti tomu tvrdeniu, takže tu šlo čisto o jasnú manipuláciu losovanie, z tohto sa nevykecáte. Btw o takom systéme, že párne/nepárne som ešte v živote nepočul, ani iní organizátori turnajov, podľa zisťovania.

  5. #20
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Doteraz to tak nebývalo, tak nevidím dôvod, aby sa to vypisovalo do pravidiel. Keď sa hrá aj systémom KO, tak tiež sa neuvádzajú podrobnosti ohľadom losovania v pravidlách.
    Naposledy upraveno Samco; 29-04-16 v 20:17.

  6. #21

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Wtf? Ixper nieje u nás v teame a možno ani nebude.. rozlosovanie ešte taktiež nieje,keďže rozmýšlame čo s tým.. Takže neviem čo vám ixper písal.. Hádam nebudem ja so Samčom skákať,ako on bude pískať..


  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ak sú nejaké podozrenia, že rozlosovanie má byť zmanipulované, tak jedna skupina má byť párna ( 2.,4.,6. a 8. prihlásený tím) a druhá nepárna (1.,3.,5. a 7. prihlásený tím). Takto to predsa býva u turnajov, kde sa hrá skupinovým systémom a nevidím dôvod, aby to bolo inak, keď je to takto zaužívané.
    Pytal som sa bagra ktory robil 1515 turnajov a takto urobil az 1 tunraj mozno z 10 takze to velmi zauzivane nie je :) A k Baxovi, ja som si napisal svoje, ziadneho tvojho turnaju sa uz nikdy nezucastnim a ani tohto sa neplanujem a predpokladam ze tym padom bude aj nedostatok teamov :)
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  8. #23

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Tak, keďže som robil 1515 turnajov tak sa vyjadrím....

    Čítal som to len tak očkom ale.... Baxo napísal že to ani losovať nebude ?? bude musieť keďže to organizuje a aby sa hralo tak to musí rozlosovať, v podstate nemusí pretože by sa mu zišiel nejaký trest.

    Ďalej... Samčo prepáč ale systém ktorý si napísal som nikdy nepoužil možno raz ak si dobre pamätám a aj to len pre to lebo bol nepárny počet teamov... používal som vždy buď náhodné losovanie ktoré som zverejnil alebo podľa toho kto sa ako prihlasíl, čiže prvých 6 teamov v jednej skupine a dtuhých 6 teamov v druhej skupine popr. viac ak je viac teamov...

    Baxo to totálne dosral ako sa len dalo, preto by som mu dal nejakú stopku a toto nech už dokončí niekto iný alebo sa to zruší, nemá cenu aby to dokončil keď to chce manipulovať, to sa potom ani neoplatí.

    Takže záver ?

    Baxo ban, dokončiť turnaj - niekto iný, poriadne rozlosovať - buď niekto nezávislý od turnaja alebo usporiadateľ ktorému je jedno kto bude hrať proti komu.
    Skupiny podľa toho ako sa prihlásili alebo náhodne, nech je to spravodlivé...

    Ďalej prosím nech mi tu nikto nepíše blbosti o tom čo som napísal pretože tak to má byť, nerobte tu zbytočný flejm, thx.

  9. #24

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Daron se ti omlouvá za to, co o tobě napsal..
    Prosimte,keď to napiše niekto, kto s tebou dlho hráva na serveri take veci, čo mi poslal,mysliš že to len tak zmizne a 1 ospravedlnenie zmaže ? Sory ale taky človek niesom no. Rejpnuť som si musel, dosť mi to pomohlo. 1 OT na viac nič neurobi

  10. #25

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Aká manipulácia dpč? To len ixper tak chcel ale ja som s tým nesúhlasil.. ale vám to nikto nevysvetlí. :( môžem sem hodiť aj screeny ale aj tak budete pičovať. Btw prečo sem píšu len daronovi zmanipulovaný kamaráti? :D :D


  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Citovat Původně založeno Baxo15 Zobrazit příspěvky
    Aká manipulácia dpč? To len ixper tak chcel ale ja som s tým nesúhlasil.. ale vám to nikto nevysvetlí. :( môžem sem hodiť aj screeny ale aj tak budete pičovať. Btw prečo sem píšu len daronovi zmanipulovaný kamaráti? :D :D
    A kto konkretne su "daronovi zmanipulovaní (grammar nazi) kamarati? Teba tu tiez obhajuje tvoj kamarat smaco tak preco nemozem podporit darona ja navyse ked sa ma to tyka? A bager mi nepride ako daronov zmanipulovany kamarat :))
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  12. #27
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Citovat Původně založeno Michal. Zobrazit příspěvky
    Tak, keďže som robil 1515 turnajov tak sa vyjadrím....

    Čítal som to len tak očkom ale.... Baxo napísal že to ani losovať nebude ?? bude musieť keďže to organizuje a aby sa hralo tak to musí rozlosovať, v podstate nemusí pretože by sa mu zišiel nejaký trest.

    Ďalej... Samčo prepáč ale systém ktorý si napísal som nikdy nepoužil možno raz ak si dobre pamätám a aj to len pre to lebo bol nepárny počet teamov... používal som vždy buď náhodné losovanie ktoré som zverejnil alebo podľa toho kto sa ako prihlasíl, čiže prvých 6 teamov v jednej skupine a dtuhých 6 teamov v druhej skupine popr. viac ak je viac teamov...

    Baxo to totálne dosral ako sa len dalo, preto by som mu dal nejakú stopku a toto nech už dokončí niekto iný alebo sa to zruší, nemá cenu aby to dokončil keď to chce manipulovať, to sa potom ani neoplatí.

    Takže záver ?

    Baxo ban, dokončiť turnaj - niekto iný, poriadne rozlosovať - buď niekto nezávislý od turnaja alebo usporiadateľ ktorému je jedno kto bude hrať proti komu.
    Skupiny podľa toho ako sa prihlásili alebo náhodne, nech je to spravodlivé...

    Ďalej prosím nech mi tu nikto nepíše blbosti o tom čo som napísal pretože tak to má byť, nerobte tu zbytočný flejm, thx.
    Samozrejme, s tým skupinovým systémom som nemyslel len tvoje turnaje, ale aj turnaje, ktoré boli pod záštitou iných organizátorov (ako som už spomenul, zdalo sa mi, že to bolo takýmto systémom).

    Citovat Původně založeno Idea Zobrazit příspěvky
    A kto konkretne su "daronovi zmanipulovaní (grammar nazi) kamarati? Teba tu tiez obhajuje tvoj kamarat smaco tak preco nemozem podporit darona ja navyse ked sa ma to tyka? A bager mi nepride ako daronov zmanipulovany kamarat :))
    Padlo tu dosť výrazných obvinení. Nezastávam nikoho stranu, avšak mali by sme sa pozrieť ku koreňu tohto problému a to je údajný chat medzi ixperom a baxom. Fotky a chat, ktoré Daron posiela však ako manipulovanie zatiaľ nemôžem brať. Ixper je typ človeka, ktorý rád trollí ľudí a má rád trolling všeobecne, čiže neprekvapilo by ma to, ak toto písal. K danej situácií, by sa obaja mohli vyjadriť, že ako to je. Ak tu doložité buď vy, alebo baxo/ixper jednoznačný dôkaz alebo vyjadrenie, že sa o tom dohadovali, tak sa prikloním samozrejme k vášmu názoru.

    Citovat Původně založeno Permabanned Zobrazit příspěvky
    Ty hermafrodite náš, ty se nám tu ještě sám prokecneš. A Samco k tobě, minulý turnaj, 3 silné týmy tam byly jen. A tys nás 2 silné dal hned na první kolo a sobě si přiřazoval hladkou cestu. Ostatně, rozumím, odešlo vám carry. Nic se zde nemanipuluje, jenom se tu některým lidem také mažou komentáře. Svoboda projevu a psaní pravdy zde zakázáno. Ovšem lezení do určitých částí těla se tu pomalu rozšiřuje.
    K tebe sa vyjadrovať nebudem. Aj kvôli tebe sa to len zdržalo a mohol som vás nechať za tvoje nedostavenie. Mimo iné na predchádzajúcom turnaji sme mali silnejší tím v 1. kole a tiež si mal na komenty plačlivého typu.
    Naposledy upraveno Samco; 29-04-16 v 23:18.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ixper je typ človeka, ktorý rád trollí ľudí a má rád trolling všeobecne, čiže neprekvapilo by ma to, ak toto písal. K danej situácií, by sa obaja mohli vyjadriť, že ako to je.
    Řek bych, že většina lidí bude věřit tomu blbounovi než věčnýmu lhářovi, podvodníkovi a psychicky labilnímu Baxovi =)
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  14. #29

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Buk http://www.upnito.sk/imggal.php?view...d98aa5578f0cd8

    Ďalej o tom už reč nebola. :* tam už boli súkromné veci a môže to dosvedčiť aj xper. :)


  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: [1.5.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Tim ses profláknul no:D blb zůstane blbem evidentně
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •