Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 37

Téma: žádost o admin práva

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    žádost o admin práva

    Zdravím,tímto bych chtěl požádat o admin práva na vašem serveru kde hraji asi tak dva roky.Zkušenosti s adminováním mám.celkově csko hraji asi tak 3 roky,nepočítám doby kdy jsem hrával s botama.Dřive jsem byl admin na portálu TheHys hlavní důvod proč tam již admin nejsem je ten že jsem narazil na váš server který považuji za nejlepší a proto jsem přestal hrát na TheHys,Dále tam tomu šéfoval malí kluk který neměl zkušenosti což tu se to říct nedá,tu tomu šefuje někdo normální a tak to tu šlape.
    Hlavní důvod proč chci být admin je ten že tu hraji dost dlouho a často a kolikrát jsem již zavolal admina aby šel zabanovat někoho s WH a podobně Grey a Dejf mi to snad dosvědčí pomohl jsem jim zabanovat pár lidí.Jakmile vidím někoho podezřelého tak volám admina a to by se mohlo vyřešit tak že bych nikoho ani volat nemusel.Konkrétně žádam o práva na Jail Break a možná bych si troufl i na AWP ale chápu když mi zatím dáte práva jen na Jail protože se musí někde začínat ale jak jsem již napsal na AWP jsem pomohl zabanovat pár lidí.Tu je moje Steam ID: STEAM_0:0:41226790
    věk:15 let
    Jméno:Ondřej Rehák
    Jmeno ve hře:rehy a další podobné symboli,klany či tak
    díky za každý koment at´ je takový nebo takový jsem vděčný že mi věnujete váš čas
    kdyby jste měli jakýkoli dotaz napište rád odpovím

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: žádost o admin práva

    Jsem proti, viz Tvá historie banů.

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: žádost o admin práva

    jasně chápu jen bych byl rád kdyby jste brali ohledy na to že za poslední dobu tam nepřibyl žádný a člověk se mění

  4. #4

    Re: žádost o admin práva

    Nevím jak se vyjádřit na tuto žádost. Obsahuje vše co bychom měli vědět.

    Ty bany ti to tu hodně kazí rehy.

    Šanci bych ti dal. U mě máš PRO.

    O práva můžeš přijít kdykoliv. Počkej si na vyjádření ostatních adminů (hlavně na Kotla).

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: žádost o admin práva

    díky ja vím s těma banama to začlo než jsem se pořádně naučil jail ale ted už pravidla ovládám

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Damon
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    577

    Re: žádost o admin práva

    U tebe bych nečekal tak pestrý banlist to ti to dost pošlape, ale na jailu si teď dost často.Žádnou vulgárnost jsem dost dlouho neslyšel. Za simona to umíš takže se přikláním k pro.


  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: žádost o admin práva

    díky moc vážím si toho

  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: žádost o admin práva

    jinak ted je na jailu u CT spousta malich deti co davaji FK zneuzivaji mikrak a nenechaji simonovi delat jeho praci ale admin tam zadny neni prosim zajdete tam...

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: žádost o admin práva

    Na JB moc nechodím, takže odtamtud tě neznám. Ale dříve jsem Tě potkával na war3ft a musím teda říct, že nervy si příliš chladné neměl, což dokazují ty tvé opakované bany, převážně za vulgárnost, které Ti to kazí. Možná si se změnil, ale JB je na nervy opravdu náročný a bojím se jestli by si takový nátlak ustál. Jinak co se týče awp serveru, tam si myslím, že adminů je dost. Nezlob se, ale za mě spíše ne.

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: žádost o admin práva

    dobře díky za tvůj názor...nervy mam uz v klidu jen mi vadi camperi...na jailu jsem casto a ja bych si na to troufl vážně jsem se změnil na war už nechodím kvůli humanům

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: žádost o admin práva

    Nejsi Vranys?

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  12. #12
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: žádost o admin práva

    ne nejsem važně ne...

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: žádost o admin práva

    jen že máte podobnej hlas... za simona to umíš, si tam často a pravidla znáš, ale zase se mi nelíbí Tvuj zpusob simonování...u mě je to tak napůl PRO. jako kdyby se rozjel JB 2 tak sem PRO určitě, protože si z tý lepší části adeptů...tak asi tak no, šanci by sis nejspíš zasloužil =)

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  14. #14
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: žádost o admin práva

    diky moc...vsem dekuji at je nazor jakykoli...do meho simonovani se snazim zapojit trochu i humor aby to nebyla jen nejaka nuda s reakcema ale kazdopadne diky za nazor myslim ze hlavni je ze znam pravidla vazne diky

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: žádost o admin práva

    On neni vranys. To, co si napisal potvrdzujem. Skoda tych banov, ale ja myslim, ze sa v poslednej dobe snazis. Pisal som ti, aby si pockal a za tym si stojim, takze za mna mas zatial nie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •