Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 62

Téma: [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Exclamation [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu

    Vypis z konzole:
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 178185)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'wh'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < the bEAST >
    [AMXBANS] Tvuj nick: the bEAST
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:578565085
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:578565085
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.37.32
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.37.32
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Maly Buu >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] =================================

    Poznamka:
    odoberte prava tomu dementovi, sorry ale inak sa mu povedat neda..

    ja nechapem ako takyto nobrain sprosty moze mat prava, este dodam screen kde napisal "ako som slubil" -> narazal nato, ze BAN mi da vkuse ked ma uvidi na servery... zase ban bez dokazov.. akoze Kotel toto si tu nechavas? vazne? dobra reklama

    a to ze tu teraz nadavam, mozte mi dat kludne ban na forum, ale ked mate v radoch takeho admina ktory si moze robit co chce a este mu date za pravdu, tak to klobuk dole

    Poprosim demo a casy ty ultrahypernoob

    nech sa paci, kto si chce pozriet cele hltv

    http://leteckaposta.cz/374250210

    PAN SKUSENY ADMIN "MALYY BUU" chcel by som vidiet demo na zaklade, ktoreho som dostal BAN za udajny Wallhack, chcel by som vidiet taktiez casy k danemu demu a adekvatne argumenty tychto časov, za ktorych som bol odsudeny za trvaly ban na tomto skvelom portály. Viem, že tvoje dlhoročne skusenosti s public noob hračmi (tam je tažko rozoznať cheating, pretože nevieš či sa hrač toči pretože ma AB alebo mu spadla myška na zem a kotula sa po celej izbe) presahuju nad všetkymi a tak viem, že ty si ten správny admin, ktory je hoden banovania a tvojou povinnostou je tieto požiadavky v tejto téme splniť. S pozdravom tvoj vzor ty nab
    Naposledy upraveno hofy; 30-03-16 v 22:27. Důvod: sloučeno

  2. #2
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu

    Než se vyřeší demo, tak můžeš zatím hrát na novém csku, kde cheaty nejdou, takže nikdo nebude mít důvod tě banovat.

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Než se vyřeší demo, tak můžeš zatím hrát na novém csku, kde cheaty nejdou, takže nikdo nebude mít důvod tě banovat.
    nie ja chcem hrat na starom csku a s cheatmi - teraz si napisal ze vlastne cheatujem, hraj tam kde cheaty nejdu :D.. ja som sa uz jednemu adminovi vyjadril preco nestiahnem vase CSko a on to zobral a este by spravil aj to iste.. ja to robim naschval ;) pre neschopnost adminoch... a dalej uz pisat nebudem :)

    sam vies ze nic nemam, proste len drzis s tym noob adminom, ktory tu 5 rokov saskuje s noob hracmi ktory sa tocia na mieste s AB..

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele metriox
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    near Banská Bystrica
    Příspěvky
    647

    Re: Odpověď: [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu

    Citovat Původně založeno beast Zobrazit příspěvky
    nie ja chcem hrat na starom csku a s cheatmi - teraz si napisal ze vlastne cheatujem, hraj tam kde cheaty nejdu :D
    Nie, tým myslel že nebudeš dostávať každý večer ban a unban.

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: Re: Odpověď: [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu

    Citovat Původně založeno metriox Zobrazit příspěvky
    Nie, tým myslel že nebudeš dostávať každý večer ban a unban.
    mne nerobi problem ze dostanem ban, mne robi problem to ze admin ktory banuje je neschopny a este aj to ze tu sa banuje za "nadstandartnu" hru... chcem aby sa pretriedili takyto admini, teraz kazdy kto pride zahrat a vie zahrat, tak ho poslete nech si stiahne nejake ine CS? kvoli adminom? ze su neschopní? ja som mal viac verzie NS, ale ta to mi sedi najviac... nic mi neseka a vsetko mi ide plynulo, neviem ake tam maju aktualizacie ale vzdy nieco nove... a naschval som skusal ci na tomto GS csku idu cheaty a nejde mi ani jeden cheat, od SSW az po Fighter (CS zamrzne a proces sa zastavi) skus to ak neveris....a potom sa vyživam v tom ako sa admin myli a dostanem unban, možno teraz uz nedostanem a na dobro som skončil pretože mam asi važne hacky :(

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu

    asi si kupim steam, lebo tu podla adminov sa na steame neda hackovat pretoze to je "STEAM" a STEAM hrač je STEAM hrač.. a na NS servery si nemoze zapnut, sama skusenost z tade ide :D

  7. #7
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu

    Bez nového cs se brzy stejně nepřipojíš, takže je to myslím vyřešené.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu

    Kdyby sis stáhl naše CS a ukázal nám, že umíš takhle hrát i na něm, možná bys měl pokoj... Popřemýšlej o tom


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu

    Proč si chceš kupovat steam, když už máš steam? A že na steamu se dá zapnout, o tom ses už taky sám přesvědčil. Valve nedává VAC jen tak for fun. Tu ti pomůže pouze kotlovo ns. Dokud se to nevyřeší, jiný steam by se ti zabanoval i tak.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Bez nového cs se brzy stejně nepřipojíš, takže je to myslím vyřešené.
    cize mam cheaty?.. asi ti zaplakal admin ze sa vzda prav ak mi das unban :( ja nestojim o ten unban, ja sa bavim natom ako to tu chodi ;)

  11. #11
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Proč si chceš kupovat steam, když už máš steam? A že na steamu se dá zapnout, o tom ses už taky sám přesvědčil. Valve nedává VAC jen tak for fun. Tu ti pomůže pouze kotlovo ns. Dokud se to nevyřeší, jiný steam by se ti zabanoval i tak.
    vazne kde som sa o tom presvedcil? teraz vytahujes to co mi napisal pan skuseny admin "maly buu" do chatu? moj staronovy steam? vies zaco som dostal ban na ten steam? a vies kolko ludi v ten isty den? na U2 sa to riesilo tiez vo fore... a vela ludi dostalo bany za nezmyselne hry.. taktiez aj ja.. pozri si steam profil tam mas SS... preco som potom 4 roky nedostal dalsi ban na dalsom steame? najdes si ho na inych ligach alebo v logoch... teraz ho ma mafukov brat, ale to vy ani neviete kto je ;/

  12. #12
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Kdyby sis stáhl naše CS a ukázal nám, že umíš takhle hrát i na něm, možná bys měl pokoj... Popřemýšlej o tom
    neboj sa, ak mi nedaju unban, a dakedy budem mat chut prist a nainstalovat nejake nove cs tak pridem, ale teraz urcite nie, uz len na protest ;) ked pridem zistite, zase vam budu chodit staznosti pomocou "!" ;)

  13. #13

    Odpověď: [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu

    Citovat Původně založeno beast Zobrazit příspěvky
    vazne kde som sa o tom presvedcil? teraz vytahujes to co mi napisal pan skuseny admin "maly buu" do chatu? moj staronovy steam? vies zaco som dostal ban na ten steam? a vies kolko ludi v ten isty den? na U2 sa to riesilo tiez vo fore... a vela ludi dostalo bany za nezmyselne hry.. taktiez aj ja.. pozri si steam profil tam mas SS... preco som potom 4 roky nedostal dalsi ban na dalsom steame? najdes si ho na inych ligach alebo v logoch... teraz ho ma mafukov brat, ale to vy ani neviete kto je ;/
    Je pro mě noname stejně jako ty :/ Sry za OT

  14. #14
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Je pro mě noname stejně jako ty :/ Sry za OT
    to asi preto ze ty si public hrac, a ked nepoznas nick mafuko na sk/cz scene, tak si vazne len ten public hrac, to nie je ze ta teraz urazam, ale to je realita ;)

    btw. kazdy tu poznate motorko hraca? spytajte sa jeho ... dlhorocny spoluhrac a win niekolko laniek prave s nim, on vam povie ako ja hram ;) alebo sa rovno spytajte PetrD ako dostal hunt na MZH, alebo este akeho "skillera" tu mate na vasich serveroch?

  15. #15
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: [ v řešení ] the bEAST --> Maly Buu

    nechajte mi prosim vas BAN, ale poslite demo a casy, lebo stale neviem preco ten ban mam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •