Zobrazit výsledek ankety: Rozdělení šance na instakill

Hlasující
62. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Smazat item

    18 29.03%
  • Rozdělit šance

    12 19.35%
  • Nechat

    32 51.61%
Strana 8 z 9 PrvníPrvní ... 6789 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 106 do 120 z 122

Téma: AWP Sniper

  1. #106
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno Connan Zobrazit příspěvky
    A jaká se stala změna?

    To není žádná extra změna, to že se snížila šance na drop je absolutní samozřejmostí a má to tak být i u ostatních lepších itemů

    Ku všetkej úcte Connan, nechceš zrušiť úplne celé AWP? Aj na classicu ťa awp zabije v 90% na ranu, tak nechápem načo tento thread? Ja by som zrušil aj nekonečno nabojov lebo dostane to niekto so speedom 700 a už sa proti tomu nedá hrať, určite by som zrušil aj item SWAT štít lebo potom sú všetky rakety, míny a veci čo ťa dokážu zabiť tiež na ranu useless, a ešte by som zrušil strelec fart či jak sa to píše lebo to že ťa zabije pištolka na ranu je úplne OP. A nakoniec itemy ktoré získaš za kill sú: Infrevize a kevlar
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  2. #107
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: AWP Sniper

    Přesně tak, kvůli nespokojenosti pár hráčů se zase udělá něco, co je úplná blbost

    Pro Onnana: Tvoje alterego
    Naposledy upraveno IKEA; 30-09-16 v 20:59.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  3. #108
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Ku všetkej úcte Connan, nechceš zrušiť úplne celé AWP? Aj na classicu ťa awp zabije v 90% na ranu, tak nechápem načo tento thread? Ja by som zrušil aj nekonečno nabojov lebo dostane to niekto so speedom 700 a už sa proti tomu nedá hrať, určite by som zrušil aj item SWAT štít lebo potom sú všetky rakety, míny a veci čo ťa dokážu zabiť tiež na ranu useless, a ešte by som zrušil strelec fart či jak sa to píše lebo to že ťa zabije pištolka na ranu je úplne OP. A nakoniec itemy ktoré získaš za kill sú: Infrevize a kevlar
    Nádherný komentář. :)
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  4. #109
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: AWP Sniper

    Ano, chci zrušit celé awp sniper, dokonce jsem to napsal hned v prvním příspěvku.
    Důvody jsem tu někde už vypsal, tak si je přečti.

    PS: Ikea ty si kdo?

  5. #110
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: AWP Sniper

    Tak inak to napíšem:
    Za dávnych čias keď som tam začal hrávať tak tam bol taký riadny item, volal sa že nano vesta. Keď si mal ten item tak všetky míny, všetky bomby atď boli useless lebo ťa to nezabilo, a som si na 98% istý, že ten item pomáhal aj proti awp sniperovi (AWP sniper dával asi 44 dmg za hit s týmto itemom). Ale potom niekomu to prišlo moc OP tak sa došiel sťažovať až nakoniec item už neni. Teda counter na AWP snipera bol zničený. Teraz tu je dotaz na zrušenie awp snipera, je mi jedno ako to skonči ale jedna vec je tá, že postupom času príde ďalší a ďalší item čo bude vyzerať OP. A nakoniec tie itemy budú úplne zničené všetky.
    Hlavnú myšlienku môjho príspevku si asi nepochopil ale to nevadí, chcel by som sa ťa spýtať: Aké skore si maval/mavaš keď máš item awp sniper? Ak tam máš čo i len jednu jedinú smrť s tým itemom tak je to dôkaz, že sa proti tomu dá hrať. Či nebodaj si ten item vždy vyhodil keď si ho dostal?
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  6. #111
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: AWP Sniper

    Proti awp je notes. Imunita na všechno je blbost. Já bych zrušil comandosa, protože tam nemá co dělat.

  7. #112
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: AWP Sniper

    Kotle, máš pravdu, commando je úplně classa mimo... Ale proč ho zrušit, když je to tak primitivní classa na zabití? Proti němu si nikdo nestěžoval... Kdysi to bylo OP jak prase... Ale to už je nějaké to století, kdy to tak bylo (2 zásobníky m4 byly málo na OP commando)... Když už chcete zrušit AWP item, tak už překopejte kompletně staty u snipera, protože je pravda, že ten ITEM je víc OP (dle mého nejvíc OP item), než-li samotná classa...

  8. #113

    Odpověď: AWP Sniper

    S tím zrušením AWP sniperu souvisí můj a Connanův návrh na větší balance update, kde je i značná úprava sniperových statů. http://csko.cz/forum/showthread.php?...balance-update

  9. #114

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Tak inak to napíšem:
    Za dávnych čias keď som tam začal hrávať tak tam bol taký riadny item, volal sa že nano vesta. Keď si mal ten item tak všetky míny, všetky bomby atď boli useless lebo ťa to nezabilo, a som si na 98% istý, že ten item pomáhal aj proti awp sniperovi (AWP sniper dával asi 44 dmg za hit s týmto itemom). Ale potom niekomu to prišlo moc OP tak sa došiel sťažovať až nakoniec item už neni. Teda counter na AWP snipera bol zničený. Teraz tu je dotaz na zrušenie awp snipera, je mi jedno ako to skonči ale jedna vec je tá, že postupom času príde ďalší a ďalší item čo bude vyzerať OP. A nakoniec tie itemy budú úplne zničené všetky.
    Hlavnú myšlienku môjho príspevku si asi nepochopil ale to nevadí, chcel by som sa ťa spýtať: Aké skore si maval/mavaš keď máš item awp sniper? Ak tam máš čo i len jednu jedinú smrť s tým itemom tak je to dôkaz, že sa proti tomu dá hrať. Či nebodaj si ten item vždy vyhodil keď si ho dostal?
    Protože ono je neskučetná sranda mít např Protectora, kterého nezabijou pomalu 3 zásobníky z M4/AK, ale jelikož někomu docházely nervy kvůli toho, že je zabije týpek na jednu ránu s wipem, tak se holt musí zrušit no.

    PS: Špicl bych celkem zrušil, ono když máš Špicl 1 tak většinou zabíjíš každého, ale tak w/e

  10. #115
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Tak inak to napíšem:
    Za dávnych čias keď som tam začal hrávať tak tam bol taký riadny item, volal sa že nano vesta. Keď si mal ten item tak všetky míny, všetky bomby atď boli useless lebo ťa to nezabilo, a som si na 98% istý, že ten item pomáhal aj proti awp sniperovi (AWP sniper dával asi 44 dmg za hit s týmto itemom). Ale potom niekomu to prišlo moc OP tak sa došiel sťažovať až nakoniec item už neni. Teda counter na AWP snipera bol zničený. Teraz tu je dotaz na zrušenie awp snipera, je mi jedno ako to skonči ale jedna vec je tá, že postupom času príde ďalší a ďalší item čo bude vyzerať OP. A nakoniec tie itemy budú úplne zničené všetky.
    Hlavnú myšlienku môjho príspevku si asi nepochopil ale to nevadí, chcel by som sa ťa spýtať: Aké skore si maval/mavaš keď máš item awp sniper? Ak tam máš čo i len jednu jedinú smrť s tým itemom tak je to dôkaz, že sa proti tomu dá hrať. Či nebodaj si ten item vždy vyhodil keď si ho dostal?
    Za čas nano vesty jsem už hrál a pomatuju si, že někdo vyplakával, že už nedává se svou super classou commandem na ránu, a že je to mocinky op, takže se to zrušilo.

    A teď k tomu tučnému, s AWP Sniper nikdy nehraju, hned ho vyhazuju, protože lidi, kteří s ním hrajou považuju za slabé sráče, to jen k tomu.

    Jinak Kotel +1!

    A ještě Nobody, ty si vtipálek, hráč který tam není ani rok a ví o všem všechno, k tomu špiclu, už jsem ti to myslim jednou psal, ale napíšu ti to znova.. si retardovanej? Aby si dával se špiclem, musíš mít int, to zaprvé, a za druhé, máš jen jeden granát.. můžeš jich zabít víc, to ano, ale je to závislé na mapách, zatím co s AWP Sniprem zahraju všude stejně. A ještě, nezabíjíš každého, ale jen ty, co mají malý lvl a nemají obranu a hp. Toť vše k tvému komentu odborníka.

    E: Rok jsem odhadl podle negramotnosti a psaní sraček, který jsou nesmyslný, takže asi o tom moc nevíš.

    E2: Koukám, že si na CoDu dostal permu za wh, takže očividně si znalý modu, za což se ti omlouvám.
    Naposledy upraveno Connan; 10-10-16 v 19:26.

  11. #116

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno Connan Zobrazit příspěvky
    Za čas nano vesty jsem už hrál a pomatuju si, že někdo vyplakával, že už nedává se svou super classou commandem na ránu, a že je to mocinky op, takže se to zrušilo.

    A teď k tomu tučnému, s AWP Sniper nikdy nehraju, hned ho vyhazuju, protože lidi, kteří s ním hrajou považuju za slabé sráče, to jen k tomu.

    Jinak Kotel +1!

    A ještě Nobody, ty si vtipálek, hráč který tam není ani rok a ví o všem všechno, k tomu špiclu, už jsem ti to myslim jednou psal, ale napíšu ti to znova.. si retardovanej? Aby si dával se špiclem, musíš mít int, to zaprvé, a za druhé, máš jen jeden granát.. můžeš jich zabít víc, to ano, ale je to závislé na mapách, zatím co s AWP Sniprem zahraju všude stejně. A ještě, nezabíjíš každého, ale jen ty, co mají malý lvl a nemají obranu a hp. Toť vše k tvému komentu odborníka.
    Nehraju ani rok? :DDD Nemusím tě tady vůbec v ničem přesvědčovat, lol. Sám o mě nevíš ani 15% ale pohádky o tom, že COD nehraju ani rok, no jej. Nejsem retardovaný, papíry na to nemám a nebudu mít + naexpit sá pár lvlů na to, abys měl int není žádný problém, ještě ke všemu když ten špicl má v jakékoliv dálce stejný počet dmg a ano, může hitovat i přes stěny je celkem detail. s AWP sniper nikdy nezahraješ stejně, ale to je jakoby detail. To, že ty nejsi nejspíš schopný chodit nějakým normálním způsobem proti wipu je už tvůj problém, ale w/e. Odborník out, ty jsi zas případ.-

  12. #117
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno Connan Zobrazit příspěvky
    Za čas nano vesty jsem už hrál a pomatuju si, že někdo vyplakával, že už nedává se svou super classou commandem na ránu, a že je to mocinky op, takže se to zrušilo.

    A teď k tomu tučnému, s AWP Sniper nikdy nehraju, hned ho vyhazuju, protože lidi, kteří s ním hrajou považuju za slabé sráče, to jen k tomu.

    Jinak Kotel +1!

    A ještě Nobody, ty si vtipálek, hráč který tam není ani rok a ví o všem všechno, k tomu špiclu, už jsem ti to myslim jednou psal, ale napíšu ti to znova.. si retardovanej? Aby si dával se špiclem, musíš mít int, to zaprvé, a za druhé, máš jen jeden granát.. můžeš jich zabít víc, to ano, ale je to závislé na mapách, zatím co s AWP Sniprem zahraju všude stejně. A ještě, nezabíjíš každého, ale jen ty, co mají malý lvl a nemají obranu a hp. Toť vše k tvému komentu odborníka.

    E: Rok jsem odhadl podle negramotnosti a psaní sraček, který jsou nesmyslný, takže asi o tom moc nevíš.
    Když tak by se dalo znova přidat nano, aby se to připomnělo a zvýšilo imunitu proti awp, jelikož asi 75% lidí dropuje notes 1-2 a nechává max 3-5, nejlepší by bylo, kdyby na serveru šlo, aby mněli nano max 2lidi, aby to bylo co nejvíce vyrovnané, nebo podle nějakého vzorce podle počtů lidí. Raději nechat awp, protože 10% s ním moc neumí, aspoň se mohou učit s awp, než-li umírat za snipera. Nobody, nesouhlasím s tím špiclem, je fakt, že dává dost dobře, ale taky jsem navrhoval aby ho rušil swat, když ruší rakety atd. viz, http://csko.cz/forum/showthread.php?48702-Swat, pokud si dobře pamatuju, asi 80% lidmi to bylo schválené, ale kotel to ještě neudělal, ani se nevyjádřil. To, connane, že si myslíš o každém kdo má awp, že je slabý hráč, je z cesty. Ty si totiž myslíš, že je asi 98% serveru slabý, protože pokud není ti někdo píše že máš 180atd., anebo když se proti tobě brání bud v chatu, nebo voicem. Nobody tu hraje nwm přesně kolik, ale vím, že určitě přes 2-3roky. A to je přesně to, jenom všem nadáváš.
    PS: Buď jaký chceš, mně je to jedno, je to tvoje věc, ale někdy na to doplatíš. Už jen čekám, kdy na tohle odpovíš dalšímy vulgarisismy ať můžu něco ignorovat. A jen abys to pochopil, tohle nemněla být urážka na tebe, jenom normální slušné vyjádření, ale mysli si o tom co chceš, není to moje věc.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  13. #118
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: AWP Sniper

    Hlavně bych rád poprosil Kotla, aby po dropnutí awp sniperu nezůstával i další kola (i po po smrti), awp v ruce.

  14. #119
    Nováček Avatar uživatele tacek20
    Datum registrace
    May 2016
    Umístění
    Třebíč
    Příspěvky
    61

    Odpověď: AWP Sniper

    Ahoj nevím proč to tu znova řešíte, AWP je dosrané a zabugované a nikdo s tím nehodlá nic dělat jen už neměňte další itemy protože to tím jen zhoršujete
    PEACE

  15. #120
    Nováček Avatar uživatele Seeky
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Kadaň
    Příspěvky
    68

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno radim5275 Zobrazit příspěvky
    Ty si totiž myslíš, že je asi 98% serveru slabý, protože pokud není ti někdo píše že máš 180atd., anebo když se proti tobě brání bud v chatu, nebo voicem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •