Zobrazit výsledek ankety: Rozdělení šance na instakill

Hlasující
62. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Smazat item

    18 29.03%
  • Rozdělit šance

    12 19.35%
  • Nechat

    32 51.61%
Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 122

Téma: AWP Sniper

  1. #31
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: AWP Sniper

    Že AWP sniper padá těžko, asi největší ********* co jsem tu zatím přečetl, AWPčko padá víc jak vylepšená vesta, klidně mi padne 3x v kuse, a každou mapu minimálně tisíckrát. Nevím jestli neumíš číst, ale špicl je na rozdíl od AWP sniperu rozdělenej na špicl 1,2,3 a dmg zavisí na tvoji int, takže nechápu co do toho pleteš špicla. Jestli neumíš expit bez awp snipera, nehraj to, je to celkem smutný.

  2. #32

    Odpověď: AWP Sniper

    Tady má někdo panický záchvat, že ho někdo dokáže zabít :O. Jako já na něho čekám dost dlouho, než mi padne, hh. To, že ty tohle napíšeš jen kvůli tomu, aby někdo nehrál s itemem, který tam prostě patří, tak to je smutné. Tak s tím hrej a nestěžuj si, lel. Mimochodem vím, že špicl je 1,2,3, ale stačí ti 100 int a máš instakill, so pls staph.

    PS: Umím hrát bez awp sniperu, ale prostě nebaví mě hrát proti někomu, kdo má 100+lvl, vystřelíš 2 zásobníky, má full hp notes, pn či pluky a jede si dál. Takže balanced.

  3. #33
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    121

    Odpověď: AWP Sniper

    ale to je dobrá úvaha :-D
    Conane ty rád hraješ s protektorem :-) a když chytneš rangerky tak je to v šechno v **** :-D
    a Sniper není tak op classa :-)
    mám lvl 121 full kondice .. int :-) a i tak musím dát občas 3 hity aby někdo konečně umřel :P :-D
    takže když už pohoršit awo tak max snížit více kondici nebo ten drop ale jinak je to super item :-)
    v mém předešlém názoru sem úplně zapoměl na kapitánův nts,neomex atd :-) takže sem to nějak nebral v potaz...

  4. #34
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: AWP Sniper

    Connana prostě sere že někomu padne item "AWP sniper" a bere si hned commanda..Jeho nejvíc sere to commando jak jsem se dokázal předsvědčit..Zrušení commanda asi ví že mu nevyjde tak zkouší ať se zruší item..jak směšné

  5. #35
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno Daxer Zobrazit příspěvky
    Connana prostě sere že někomu padne item "AWP sniper" a bere si hned commanda..Jeho nejvíc sere to commando jak jsem se dokázal předsvědčit..Zrušení commanda asi ví že mu nevyjde tak zkouší ať se zruší item..jak směšné
    Směšnej seš pouze ty, tím blábolem cos napsal, nikde tu nevidím, že chci nutně zrušit ten item, jsou tu hráči jako ty, který ho prostě potřebujou no, návrh je toto: rozdělit to na šance, 1/1, 1/2 a 1/3
    A ano, commanda nemám rád, jsou to pro mě špatní hráči bez dostatečného aimu, aby si do ruky vzali normální zbraň :) Tak jen běhaj s nožem jak retardi po mapě a kempí za dveřmi, jojo jsou to frajeři

  6. #36
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: AWP Sniper

    Nojo půlka kam patřím i já chceme item nechat proto,protože se nám líbí zabít támhle někoho kdo má např. prota lvl 150 full hp,kon,obr..protože normálně ho nedáme..a druhá půlka kam patříš ty pak nic nesvedou a jsou zbytečně nasraný na to že je někdo zabil instakillem..

  7. #37

    Odpověď: AWP Sniper

    Dneska jsem se přesvědčil na serveru o tom, že Connan je trochu hodně víc rager. Hrál jsem si Commanda na Widlakově, mezitím co on neustále narážel na to, jak je to super classa :)). Padl mi AWP sniper, další narážky apod. nakonec to skončilo tím, že si mě odstranil ze steamu, chvíli tam hrál, zase jsem ho zabil a ragequitnul, hh.

    PS: Pokud si myslíš, že nemám dostatečný aim, tak ok, ale ono to s tím awp není zas takové snadné, hh

  8. #38
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: AWP Sniper

    Mažu si všechny, co hrajou s awp sniper, hhhhhh. Budeš se divit, ale všechno se netočí kolem tebe a opravdu jsem odešel, protože jsem prostě chtěl, hhhhhh.
    A s awpčkem to opravdu není zas tak těžké, hhhhhh.
    Ale nadále je návrh takovýto: šance na 1/1, 1/2 a 1/3

  9. #39
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr.BlackDay
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Aim Bojnice
    Příspěvky
    169

    Odpověď: AWP Sniper

    Ahoj, ja by som to nemenil nehal by som to tak :) aspoň z pohladu hráča prepáč ale za mňa PROTI
    Naposledy upraveno Mr.BlackDay; 13-04-16 v 21:19.
    MEDIAL BANANA <3

  10. #40
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    183

    Odpověď: AWP Sniper

    Vůbec nevím proč ten item tam je. Uplně zbytecně, pokud chce hráč hrát s awp, tak od toho má snad Snipera, ne?

  11. #41
    Nováček Avatar uživatele Seeky
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Kadaň
    Příspěvky
    68

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno Kempa Zobrazit příspěvky
    Vůbec nevím proč ten item tam je. Uplně zbytecně, pokud chce hráč hrát s awp, tak od toho má snad Snipera, ne?
    Přesně tak..

  12. #42
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: AWP Sniper

    Arcka.. dobrá to věc, hlavně pro sejmutí lvl. 200 a naštvání pár klučinů, kteří to wipo nezvládají nebo ho vůbec nedokážou dropnout..

  13. #43

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno Kempa Zobrazit příspěvky
    Vůbec nevím proč ten item tam je. Uplně zbytecně, pokud chce hráč hrát s awp, tak od toho má snad Snipera, ne?
    k čemu tam je lékárnička, když je tam medic? k čemu tam je commandos knife, když je tam commando ?? vaše odůvodnění, že to tam nemá být, protože je tam awp sniper, je trošku mimo.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  14. #44

    Odpověď: AWP Sniper

    Někdo ten item obhajuje, že je to dobrý nástroj na zabití 150+ lvlového hráče. Ono právě proto je to strašně OP zbraň. Od čeho tam asi tak ty lvly a staty jsou? Pro srandu králíků? Ne. Pro zabití vyexpenějšího hráče se prostě musíš více snažit a pokud se to povede, dostaneš hodně XP i ty. Item, se kterým by mohl jednolevlový jouda zabít 200-levlového borce je prostě unbalanced. Snížit šanci na drop stonásobně by to mohl alespoň trochu vyřešit. Snížit šanci na drop tisícinásobně už zní lákavě.

  15. #45
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    183

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    k čemu tam je lékárnička, když je tam medic? k čemu tam je commandos knife, když je tam commando ?? vaše odůvodnění, že to tam nemá být, protože je tam awp sniper, je trošku mimo.
    Tak proč se nepřídá m4, Ak, Mp5 popř M3, které mají ostatní classy? At není znehodnocená jenom class sniper:))

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •