Zobrazit výsledek ankety: Rozdělení šance na instakill

Hlasující
62. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Smazat item

    18 29.03%
  • Rozdělit šance

    12 19.35%
  • Nechat

    32 51.61%
Strana 2 z 9 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 122

Téma: AWP Sniper

  1. #16

    Odpověď: AWP Sniper

    hráči se naučili hrát s awp, tak je to najednou moc silné ?
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  2. #17

    Odpověď: AWP Sniper

    Na CODu obzvlášť vzhledem k tomu, že ti to dá instakil, ikdyž někomu dáš díru přes zeď do nohy (viz huntic). Na CODu nejdou všichni tak lehko zabít jak na klasickém módu.

  3. #18
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    hráči se naučili hrát s awp, tak je to najednou moc silné ?
    Pobavils, ale jestli k tomu nemáš co říct, tak...

  4. #19
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: AWP Sniper

    je to dobrý item ak hrajete proti presile ak má hráč skill tak drží v šachu aj celý team napríklad na hunticu ale zasa je to dosť rage zbraň lebo stačí diernuť cez stenu a ajtak instakill ..... čo takto kompromis awp ostane ale nebude mať instakill ale 1/2 na instakill lebo treba myslieť aj na tých čo začínajú lebo keď ide lvl 2 proti 120 tak sa to awp docela hodí a to obmedzenie lvlovo jak bolo písane napríklad do lvla 50 tak stým nesúhlasím lebo ja už pomaly nemám lvl pod 50 mám asi 2 classy
    ale ak hráč nevie hrať s awp tak je ten item +- nanič pokial nezakempí v uzkej uličke môj Verdikt teda je : nevymazať max dať ten instakill na 1/2 alebo 1/3

  5. #20

    Odpověď: AWP Sniper

    Jediný vhodný nerf na ten item je snížení šance na drop. Jakýkoliv jiný nerf by ten item znehodnotil a udělal by z něj obyčejnou zbraň, se kterou by nikdo nehrál. Na druhou stranu nechat instakill taky není žádné řešení. Buď se tedy sníží šance na drop na opravdu velmi malou nebo ten item zrušte úplně.

  6. #21

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno Connan Zobrazit příspěvky
    Pobavils, ale jestli k tomu nemáš co říct, tak...
    vy jste hlavně pobavili mě. je to item, který dokáže obrátit celý průběh kola a asi poslední dobou dostáváte naprdel awpčkem
    Naposledy upraveno Zoyer; 10-04-16 v 23:08.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  7. #22
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    121

    Odpověď: AWP Sniper

    :-D zajímavé to téma toto :-)
    AWP je opravdu dosti silné sám ho dosti využívám :-) a abych pravdu řekl zrušit uplně by se nemělo :-)
    to snížení šance na insta kill by se mohlo snížit i tak by to byla dosti využívaná zbraň dle mého :-)
    já bych se stím uspokojil ale jsem proti zrušení :-) komu se to líbit nebude tak ten item využívat hold nebude :-)
    to už závisí na hráči proč to awo chce a jak by ho využil :-)

  8. #23
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: AWP Sniper

    Connane a co kdyby se to udělalo tak, jak to je se špiclem?
    1- insta kill
    2- poloviční šance na instatní zabití
    3- třetina šance na instantní zabití

    Samozřejmně, že by se omezil drop na 1. šanci (insta)

  9. #24
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Handlová
    Příspěvky
    176

    Odpověď: AWP Sniper

    Ježíš, dostal od noob hráča s AWP na prdel a už tu plače aké je to awp OP. Ja by som dal akurát nižší drop. Obmedzenie do LvL 5o je s prepáčením na ****. Ja mám všetky lvl nad 5O LvL. Poznám hráčov ktorý máju ten item a aj tak nedajú. Ja niesom niaka skilla s awom ale zamna PROTI max nižší drop.

  10. #25

    Odpověď: AWP Sniper

    omezení na kill je taky kravina. k čemu by mi to AWP bylo, když nedokážu zabít, ikdyž se trefím. notes 3 a víc první střelu odrazí( pokud pořád platí, že AWP sundává 3 notesy ) a i tohle kolikrát zapříčiní tvoji smrt.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  11. #26
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno SpLaXS Zobrazit příspěvky
    Connane a co kdyby se to udělalo tak, jak to je se špiclem?
    1- insta kill
    2- poloviční šance na instatní zabití
    3- třetina šance na instantní zabití

    Samozřejmně, že by se omezil drop na 1. šanci (insta)
    To zní dobře, to by šlo, ale snížit tu šanci na 1/1 na kill

    E: Ano, taky jsem chtěl delete, nemá to tu co dělat, od toho tu je snad sniper ne? Akorát ho tím snižují, nevidím tu někde item Ak-47 nebo M4 a tak dál. Pokud tě baví hrát s AWPčkem, hraj snipera. Pokud by jste se radši přiklonili k vymazání, než toto zhoršení, budu jedině pro
    Naposledy upraveno Connan; 13-04-16 v 14:40.

  12. #27
    Nováček Avatar uživatele babovka
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Tábor
    Příspěvky
    63

    Odpověď: AWP Sniper

    Neřešel bych drop chancem, ale spíš deletem :) ale i ten nápad Splaxse byl dobrý :)

  13. #28

    Odpověď: AWP Sniper

    Citovat Původně založeno Connan Zobrazit příspěvky
    E: Ano, taky jsem chtěl delete, nemá to tu co dělat, od toho tu je snad sniper ne? Akorát ho tím snižují, nevidím tu někde item Ak-47 nebo M4 a tak dál. Pokud tě baví hrát s AWPčkem, hraj snipera. Pokud by jste se radši přiklonili k vymazání, než toto zhoršení, budu jedině pro
    od Comandoss knife je tu taky commando a nikdo si nestěžuje, že existuje takový item. na lékárničku si taky nikdo nestěžuje a je od toho ve hře medic.
    pokud s tím itemem chcete něco udělat, tak mu buď snižte šanci na drop nebo při získání itemu snižte kondici(nebo něco jiného, co vám tak strašně vadí) třeba o 50

    e: je to vpodstatě jeden z mála itemů, se kterým se dá hrát i proti 200 lvlu s levelem 1
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  14. #29

    Odpověď: AWP Sniper

    Jakože ještě jednou tu napíšu, že si strašně moc užívám hru, když přijde někdo jako stark, radar, kteří mají 150+ a prostě je nezabiješ klidně ve 4, protože prostě to není jednoduché. S tím awp máš aspoň šanci si zahrát + bonus k tomu, že ho prostě těžko dropneš, když ti prostě padnou blbosti jako Armor, vylepšené vesty apod. To samé mimochodem dělá špicl, ale tak jakože dejme tomu, že to vůbec neobrátí kolo na hunticu, když to zabije instantně 7 hráčů, ještě když tady v 1.6 tě granát zasáhne přes 18 zdí a jednoho tučného Zoyera k tomu.

    Upřímně pokud si větší lvly stěžujou na to, že neumí s full kondicí běhat proti AWP, tak mi řekněte, k čemu ta kondice tam je. Snad nejsem retard a neběžím rovně. Ještě bych se rád zeptal, kdo s tím awp tak strašně umí, že si stěžujete zrovna na to, že je super silné, když sami ho určitě hrajete a užíváte si, že s ním dáte fragy, hh. Mimochodem classa Sniper fakt smysl má, tak nechápu, kdo tu co napsal o tom, že může být hned pryč.

    Děrování s ním a instakill mi přijde v pořádku, protože mi přijde stejné to, že týpek se SS full int, pluky nebo pn děruje týpky, co vychází ze spawnu a má o 10000% snazší někoho zabít, ale whatever.

    E:
    Citovat Původně založeno Exot Zobrazit příspěvky
    ale pozri sa nato takto behám si po mape lvl 5 dostane awo trafí ma do paty 220 HP a 100 obrany v prdely nepoviem keby to awo bralo 200 hp na ranu
    alebo to awp obmedziť tak že môže padnúť iba sniperovi aspoň sa začne hrať poriadne a tý čo chcú hrať s awp tak budú musieť zobrať snipera:D
    Ano, malý lvl si užije hrát proti full obraně a 220hp, máš pravdu :)
    Naposledy upraveno Mr.N0b0dy; 13-04-16 v 16:09.

  15. #30
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: AWP Sniper

    ale pozri sa nato takto behám si po mape lvl 5 dostane awo trafí ma do paty 220 HP a 100 obrany v prdely nepoviem keby to awo bralo 200 hp na ranu
    alebo to awp obmedziť tak že môže padnúť iba sniperovi aspoň sa začne hrať poriadne a tý čo chcú hrať s awp tak budú musieť zobrať snipera:D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •