Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 40

Téma: Qwixová herná zostava

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310


    Qwixová herná zostava

    Dobrý deň prajem, chcel by som vás poprosiť, aká je najlepšia herná klávesnica + myš tak cca do 40€? (ak bude stáť pár eúr nad limit, tak to som ešte ochotný doplatiť.)

  2. #2


    Odpověď: Herná klávesnica + herná myš

    postaci aj z tesca, ale skill si nekupis :D :D prihodim tom sem pozdejsie

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310


    Odpověď: Herná klávesnica + herná myš

    Citovat Původně založeno MartyEE Zobrazit příspěvky
    postaci aj z tesca, ale skill si nekupis :D :D prihodim tom sem pozdejsie
    Z Tesca nie, chcem poriadnu, čo mi vydrží nejaký ten čas.
    Z alzy som si kupoval Connect IT Biohazard Gaming Mouse za cca 20€ a po cca pol roku sa mi porušil kontakt na kábli.

  4. #4
    Naposledy upraveno MartyEE; 12-05-16 v 15:54.

  5. #5


    Odpověď: Herná klávesnica + herná myš

    on chcel obe za 40e asi no:D:D ptm ti sem niečo hodím..


  6. #6
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310


    Odpověď: Herná klávesnica + herná myš

    Citovat Původně založeno Baxo15 Zobrazit příspěvky
    on chcel obe za 40e asi no:D:D ptm ti sem niečo hodím..
    Nie Baxo, dobre to spravil Marty, ja som to myslel tak, že myška bude za 40€ aj klávesnica bude za 40€.

    Pozrel som to, čo mi navrhol Marty a musím povedať, že sú to naozaj konštrukčne aj dizajnovo krásne kúsky, čo som pozeral aj recenzie, tak samé pozitíva resp. väčšinou to ľudia hodnotia pozitívne. Zatím vyhráva Martyov návrh, som zvedavý na tvoj návrh Baxo :-D

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924


    Re: Herná klávesnica + herná myš

    Ked uz mas 40 eur tak ber nieco lepsie ako a4tech tie su skor vhodne pri mensom rozpocte mys: https://m.alza.sk/steelseries-rival-...catid=18853601

    Klavesnicu editnem
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310


    Odpověď: Herná klávesnica + herná myš

    Je pravda, že v jednoduchosti je krása, čo je aj dôkazom tá myš, čo si navrhol.
    Myš by som potreboval takú, aby mala dobrú ergonómiu, aby sa nešmýkala v ruke a aby pekne kĺzala po stole.
    Ďalej, by som chcel, aby sa "nepretáčalo" kolečno na myši, ako sa mi to robilo na mojej starej (teraz už nefunkčnej myši Connect IT Biohazard Gaming Mouse), ono na tom kolečku musíte cítiť každú tu vrúbku, preto som ochotný zainvestovať aj viac, pretože toto je viacmenej dôležitý parameter pri hraní HnS (konkrétne pri robení GS a SGS.)
    Ďalej samozrejme musí byť aj čo najmenšia odozva (najlepšie tak 1 ms), ale aj ked bude o trošku viac, tak to nevadí.

    Som teda zvedavý, čo mi navrhnete. Myslím si, že pri výbere klávesnice som už viacmenej rozhodnutý, ale v kľude mi môžete posielať váše návrhy, možno si to ešte rozmyslím.
    Naposledy upraveno Qwix; 12-05-16 v 18:38. Důvod: Doplnenie textu.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420


    Odpověď: Herná klávesnica + herná myš

    a4tech nekupuj, s tou znackou mam zle skusenosti.. po polroku mi prestala klikat, obcas davala dvojkliky, spray v csku s nou bol strasne zly.. momentalne mam SS rival 100 a nemozem sa stazovat.. klavesnica nevim myslim ze na csko je celkovo jedno, aku klavesnicu mas
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  10. #10
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310


    Odpověď: Herná klávesnica + herná myš

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    a4tech nekupuj, s tou znackou mam zle skusenosti.. po polroku mi prestala klikat, obcas davala dvojkliky, spray v csku s nou bol strasne zly.. momentalne mam SS rival 100 a nemozem sa stazovat.. klavesnica nevim myslim ze na csko je celkovo jedno, aku klavesnicu mas
    Presne toto som potreboval, vlastnú skúsenosť s daným výrobkom. Tvoju recenziu rešpektujem a dám na tvoje slová. Výplatu mám až za 8 dní, tak máte dosť času na návrhy.

  11. #11


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Herná klávesnica + herná myš

    na csko je jedno aku mas ak nerobis strafy, ak robis strafy potrebujes mat taku klavesku, aby si do klavesy tukol a cim najkratsie ti to musi trvat aby si ju uplne stlacil :D skratka, aby si robil cim najviac strafov :)

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623


    Odpověď: Herná klávesnica + herná myš

    Co hraješ? 1.6 nebo GO? Pokud 1.6 tak jaký mody?
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  13. #13
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310


    Odpověď: Re: Odpověď: Herná klávesnica + herná myš

    Citovat Původně založeno Vojta1211 Zobrazit příspěvky
    Steelseries doporučuji, jednoduché, avšak spolehlivé myši, které jsou právem používány nejlepšími hráči scény. Do A4tech bych už určitě nikdy nešel po zkušenosti s myší i jinou elektronikou. A určitě nekupovat bezdrátovou.
    Keď mi teda navrhujete tú SteelSeries Rival 100, tak teda pôjdem do nej. Vrele vám ďakujem za všetky návrhy, dosť ste mi pomohli resp. uľahčili hľadanie tej najlepšiej myši za danú cenu. Ešte raz veľké ĎAKUJEM :-)

    Už mi len navrnite nejakú lepšiu klávesnicu, čo navrhol Marty a to už bude asi aj všetko odomňa.
    Klávesnica by mala pôsobiť takým herným dojmom, musí byť červeno podsvietená a s čo najnižšiou odozvou.
    Naposledy upraveno Qwix; 13-05-16 v 06:26. Důvod: Dodatok.

  14. #14
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: Herná klávesnica + herná myš


  15. #15
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310


    Odpověď: Herná klávesnica + herná myš

    Ďakujem ti za návrh Apach, je to zajímava klávesnica, čo sa týka dizajnoveho hľadiska. Splňuje všetky moje požiadavky + má v balení aj podložku pod myš, čo je veľké +.

    Ešte Idea mi sľúbil, že mi editne klávesnicu, tak som zvedavý.
    Naposledy upraveno Qwix; 13-05-16 v 07:22. Důvod: Úprava textu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •