Zobrazit výsledek ankety: Anonymní anketa. the bEAST: Skill / Cheater.

Hlasující
49. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Slovenskej f0rest, čistej skill.

    19 38.78%
  • Cheater. Zakrývá to dobře. Umí s tím. Ale ne dost.

    30 61.22%
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 25 z 25

Téma: the bEAST - wh - d2only

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: the bEAST - wh - d2only

    Zdravím..

    Viděl jsem všechny časy několikrát a na ban to určitě není, nic méně mu taky nevěřím.

    Nedávno jsem ho sledoval na dustu a mít při full serveru cca 14v14 skóre 79:2, nevím no. Navíc už zas nějakou dobu hraje na starém cs apod. O obhajobě a chování se ani nebavím.
    Naposledy upraveno DiEAcE; 13-05-16 v 14:25.

  2. #17
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: the bEAST - wh - d2only

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Tohle moc nepomůže, protože většina deleted postů je právě od adminů.

    Ani na oba hlášení nemá smysl se vyjadřovat, protože vždy někdo napíše že je zaplej a na to jiný napíše že ne a stále to bude 50x50. Tohle asi prostě může vyřešit jen kotel. Já upřímně beastovi taky nevěřím, protože už jak tu hrál to divadlo s novým cs a byl to pro něj velký problém ho mít, už to mi přijde, že za tím něco je. Kdyby kotel nahodil pouze na dustech, které nejvíc obývají tito "údajní cheateři" nové cs, tak se vsadím že skill pojde dole.
    tak si pozri moje K/D (podla ktoreho vy určujete stupen skillu) počas toho ako som hral na novom CS... najdi si to obdobie a pozri si aj fotky aj score :( neplač mi tu... to vaše CS seka nonstop, alebo ma potom nonstop niekto foti a moj ntb to nezvlada a seka mi to.. to že mi neveriš mna nezaujima... ja nemam dovod hrat na inom CS pretoze nic nemam :) a bavi ma to, že dievča, podotykam dievča, ktoré asi CS hrala len na publicu (ked si ho hrala na lige, tak urcite si tam nežiarila) tak mi bude nakladat že ja som cheater? ja mam odohrate velmi vela zapasov a na inych urovniach, nie ako tu kde 90 % su boti medium, (amater až nie, to by ani nestrielali)

    a uz sa nebudem k tebe vobec vyjadrovat, cista zavist nic ine ide od 50 % adminov a druha polka adminov vie pochopiť, že na server z nostalgie pridu aj hráči, ktorí to naozaj hrat vedia a hlavne vidía štyl hry... a prehľad, ktorý mam, a mal som vždy a budem ho mať vždy... proste sa s tym zmier, ahoj

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: the bEAST - wh - d2only

    demo klir.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: the bEAST - wh - d2only

    28:00 - Moh vědět, že střílí za tou bednou možná proto, že má zvuky? WH 0% Btw, jak víš, že na ně kouká přes zdi, když to je hltv? Koukáš s whčkem?:D
    30:42 - A tam ti jde jako o co?:D WH 0%
    31:50 - Co tu zas? WH 0%
    36:38 - Výbornej reflex, takovej reflex člověk po xxx letech hraní dostane a je schopnej to trefit s troškou štěstí, protože to je fakt těsnej úhel, WH 0%
    37:13, 37:30 - Def hra, WH 0%
    40:43 - Ubral bych těch tvejch 30%, haha WH 0%
    40:50.98 - To je opravdu ten nejhloupější čas, co si moh vypsat no. Předmířil si tak přesně, že musel hodit cross zpátky na něj, fuha, WH 0%
    42:46.01 - Wtf? WH 0%
    42:49 - Normalní checkování pozic, WH 0%
    44:50 - Wow, WH 0%
    46:27.68 - Tak snad nebude čumět do země, když tě odtamtud slyší střílet, ne?:D WH 0%
    48:37 - Co to je za čas, ty trubka? WH 0%
    50:05 - To smrdí dalším WH 0%
    52:58 - Hledáš v tom už trochu moc, prostě si tam furt čekal, jestli mu ten týpek nepushne, WH 0% NEBANOVACÍ ČAS
    53:27.04 - 0% WH. Za tim výstřelem šel hned jak zabil toho před Bčkem a asi slyší odkud střílí, ne?:D
    56:11.20, 56:17 - 0% WH. Co vidíš zas na tomhle?:D
    57:49:15 - 0% WH. Nebral si nejdřív spodní, protože ho viděl na upper midu a to "předmíření přes stěnu".. no comment..:D
    58:34:00 - 0% WH. Viděl ho, slyšel ho....... a tenhle cápek má reflexy dost dobrý, takže bych nepsal zrovna o něm, že se pouští do něčeho, na co nemá reflexy, hh
    58:36:50 - 0% WH. Nekomentuju fakt už:D NEBANOVACÍ ČAS

    Nz za můj čas, snad tě nezklame to, že se ti sem nevyjádřila tak ZKUŠENÁÁÁÁ adminka jako Nikoleta =) Btw, jedinej ze zkušenějších, kterýho si napsal, tam je Zoyer, ale ok:D Tenhle člověk je čistej skill, na což místní hráči ani admini nejsou zvyklí no
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: the bEAST - wh - d2only

    Citovat Původně založeno beast Zobrazit příspěvky
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDD toto nemyslis vazne ty zacheatovany spratek, celu dobu tam cheatujes, ja ta vypisem a ty len z recesie vypises mna aby sa zabudlo na tvoje demo?.. ja takto hram vkuse, nonstop... pozri si kazde hltv..
    Škoda len, že si tak nehral aj na novom cs, tam ti to nejak nešlo, ale chápem, nemal si svoje skiny, legovalo ti to, vysoký ping a tak ďalej a taaak ďalej. :)
    Demo si o chvíľu pozriem.
    E: a najlepšie by bolo, keby sa tu hráči nevyjadrovali a nechali priestor pre adminov, píšete tu zbytočné slohovky, ktoré aj tak 85% ľudí nečíta, ak máte v deme nejaký podozrivý čas, tak ho napíšte, ale blbosti si nechajte, pls...
    Naposledy upraveno Chemo; 13-05-16 v 16:42.

  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele Fighter
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    340

    Odpověď: the bEAST - wh - d2only

    Zdravim!

    Sice Beasta moc nemusim a stale jsem tvrdil,ze neni cistej tak jsem ho nejakou dobu sledoval na NS a nic moc.Jsou nekdy zaujimave okamziky ale celkovo to beru ako nahoda/stesti.Umi to hrat a aj ..kdyz ma neco´´ je to skoro neprokazatelne.Demo je default hra,dela to same dookola.Moj slabucky clear asi nic neznamena ale napisu to

  7. #22
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    131

    Odpověď: the bEAST - wh - d2only

    Citovat Původně založeno Chemo Zobrazit příspěvky
    Škoda len, že si tak nehral aj na novom cs, tam ti to nejak nešlo, ale chápem, nemal si svoje skiny, legovalo ti to, vysoký ping a tak ďalej a taaak ďalej. :)
    Demo si o chvíľu pozriem.
    E: a najlepšie by bolo, keby sa tu hráči nevyjadrovali a nechali priestor pre adminov, píšete tu zbytočné slohovky, ktoré aj tak 85% ľudí nečíta, ak máte v deme nejaký podozrivý čas, tak ho napíšte, ale blbosti si nechajte, pls...
    neviem o tom ze by sa mi na vasom ultra high csku nedarilo, sam zoyer ti potvrdi, hral som s nim v tu dobu :D

  8. #23
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: the bEAST - wh - d2only

    Za mňa clear.

  9. #24
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: the bEAST - wh - d2only

    clear
    Spoiler Spoiler:

  10. #25
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: the bEAST - wh - d2only

    Většina rozhodla, že je demo čisté, tak aby se z toho neudělala zase další cs story, tak téma zamykám.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •