Pozdravujem Vás všetkých

V krátkosti Charakteristika o mne :

Nieco kratkosti o mne. Volám sa Samuel možte ma kludne volat(Samo)kludne mi aj tykajte:D.Mam 20 rokov a pochádzam zo Slovenskej republiky konkretne mesta Bratislava a samozrejme tak ako aj všetci ostatní dospeli čest výnimkam pracujem poctivo si zarabám peniaze v jednej nemenovanej spolocnosti.Takže to by bolo trosku ku mne.

Dovod udelenia práv :

V prvom rade chcem oznámit že vystupujem hlavne na serveroch FY a FY 2 pod nickom G*.Myslím si,že ta trávim dostatok každy den casu a poznám tam vela ludi ktory poznaju mna.V poslednej dobe je tam z mojho pohladu dostatok cheatrov a nedostatok adminov ako vieme vsetci zbitočne kazia hru a požitok a ak tam nepride na čas admin tak ludia postupne odchazaju a narusato harmoinu serveru:D ak to tak budem definovat.Vela krát som už aj volal adminov ohladom týchto vecí nahlasoval som to tak dufam že sa zamna prihovoria.Mám dostatok skuseností nakolko som 2 roky pracoval na jednom nemenovam serveri nechcem robit reklamu ak budete mat zaujem,po pripade si overit informacie kludne napisem do spravy osobne,len som sa potom toho vzdal som bol priliz mladucky mal som skolu vela ucenia atd atd. Cize amx mam dost skusenosti ale samozrejme aj stim ze nemam problem odhladit cheatera.Cize tymto by som vas chcel požiadat trošku sa pozriet na moju žiadost zvažit + a - .
A ešte vela krát sa stretám ako vieme aj na inych serveroch zbitočnými vulgárnymi vecami obzvlášt ak to je charakteru na rodinu a podobne.Cize urcite by som sa snazil aj urobit v tomto smere trosku poriadok aby si ludia uvedomili ze cs je odychnuti si po tazkom dni a nie o urazani a dotahovani.

Záver:

Viem že som sa este nikdy nevyjadroval k nejakej teme cize nebudem mat na forach nejake bodiky takže to ma mrzi,ale budem to skusat patrične to napravit a jedna ešte vec ktora vám zrejme bude asi vadit je ze nemam steam v zivote som nehral na steame nakolko to už hrám 5 rokov a viem možno vela ludi ma zato bude odsudzovat ale už som raz taky ale ak by to bol jediny dovod prečo by som nemal dostat práva tak som ochotny tych 15 eur zainvestovat a kupit si steam takze urobim aj ja nieco preto aby každa strana bola spokojna


POPROSIM O PREHODNOTENIE MOJEJ ZIADOSTI za skoru odpovede a vyjadrenia vam dakujem