Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Pou - sťažnosť

  1. #1

    Pou - sťažnosť

    Pekný večer, pred nejakým časom som si povedal, že na servery Jailbreak už nevstúpim, pretože keď tam nie je admin (kto si potrpí môže využiť módne slovo "spešl") je to hrozné a keď tam je, tak ešte horšie. Žiaľ urobil som chybu a dal som tomu druhú šancu, pár dní bolo všetko v poriadku, dnes sa to zrútilo (viď môj dnešný chatlog, kde som každého poslal do péčka), množstvo kidov, reku ok, časom som objavil pomerne seriózne sa tváriaci server, žiaľ pán Pou mi časom zničil ilúzie. Jeho nejaký kvázi kamarát dal 2 free killy, na čo som reagoval mne typickým slovníkom, časom sa k CT pripojil henten j**lington a ďalej viď. video. Chlapec, ktorého v škole šikanovali, dostal práva, moc, preto si honí stratené sebavedomie. Je mi ho úprimne ľúto, takýto ľudia by mali byť v ústavoch, liečiť sa. Dajte mi ban, trvalý, ja som s hrou Counter Strike skončil už dávno, teraz prišlo voľno, tak som ju pár dní zapol. Ďakujem, s pozdravom.

    PS: od tohto vlákna nečakám vôbec nič, Kotel je precitlivelý a má k**wa problém dať niekomu práva (viď. dlhoročná neschopnosť dať niekoho na soccerjam), takže tohto klauna si určite podrží, píšem to nech vidíte aký človek žije medzi nami a našťastie som ho stretol len v rámci trápneho internetu, v realite ľutujem všetkých, ktorí ho poznajú. Neodpisujte, po dopísaní tohto textu sa odhlásim, stlačím CTRL+W a nikdy na túto stránku neprídem.

    PS 1: Má to 5 písmen, Začína to na K, tretie je K, druhé je O, štvrté je O, piate je T, je to Pou.

    https://youtu.be/itFXnSjcHhY

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Pou je sedlák aneb šikanovaný honí ego

    Výpis z chatlogu:
    Jailbreak 2 14-05-2016 00:11:24 STEAM_0:0:46499566 78.98.135.254 future ideš na web
    Jailbreak 2 14-05-2016 00:11:22 STEAM_0:0:46499566 78.98.135.254 future pičus
    Jailbreak 2 14-05-2016 00:11:16 STEAM_0:0:46499566 78.98.135.254 future kokot
    Jailbreak 2 14-05-2016 00:08:17 STEAM_0:0:46499566 78.98.135.254 future ja nejsem kid jako ty
    Jailbreak 2 14-05-2016 00:08:14 STEAM_0:0:46499566 78.98.135.254 future co?
    Jailbreak 2 14-05-2016 00:08:00 STEAM_0:0:46499566 78.98.135.254 future jako čo bylo špatne to mi hlava nebere

    Ahoj, na videu nebol FK z toho dôvodu, že simon povedal na začiatku kola: "Pusťte klávesnice." (hoci mu to tam trochu vypadlo a nemusel si to celkom dobre počuť) Ty si boxoval, boxovanie sa berie ako stláčanie enteru. Preto ti simon dal kill. Takže so sťažnosťou na FK tadiaľto asi neprejdeš.
    Pokiaľ sa chceš sťažovať na Poua, máš na to právo, no jeho chatlog nenasvedčuje tomu, že ti nadával. Skôr ty si nadával na neho, viď. aj vo videu. Dokonca aj tu na fóre. Tie 2 FK, ktoré dal jeho "kamarát", na videu nevidno a taktiež aj z chatlogu nevidno, žeby ste to dlho riešili. Takže s tým ti asi nepomôžeme. Určite sa k tomu vyjadrí aj dotknutý spešl.

    S pozdravom Chemo.
    Naposledy upraveno Chemo; 14-05-16 v 01:26.

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,942

    Odpověď: Pou je sedlák aneb šikanovaný honí ego

    Nechápu smysl dema, měl jsi mít puštěnou klavesnici, box je primárně na enteru, což mohlo zapříčinit tvůj kill.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Awesome^.
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Nevim
    Příspěvky
    334

    Odpověď: Pou je sedlák aneb šikanovaný honí ego

    Mne hlava nebere, že si porušoval príkazy simona zámerne, vedel si, že môžeš dostať kill, za zámienkou aby si mohol podať sťažnosť na "spešla" po pol noci.
    "možno budem mať take nervy, že sa bodnem do srdca a pôjdem spať"

  5. #5

    Odpověď: Pou je sedlák aneb šikanovaný honí ego

    Pou je dle myho nejvetsi chyba co se tyce naboru spesla. Je to snad i horsi rozhodnuti nez kdyz dostal spesla WAU.
    Kdyz je na serveru admin/jiny spesl tak nedela bordel ale jakmile je tam sam tak hned zacne delat blbosti a bordel se svou partou
    http://s32.postimg.org/qkzmpjuwj/pou.jpg
    Treba tady na screenu vidite, ze pri gangster modu na mape jb_oasis bugl gunu na aimboxu co je dole a zabijel sve spoluhrace.
    Myslim ze clovek ktery dostal funkci spesla by mel byt pro ostatni vzorem a ne delat bordel a porusovat pravidla.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Pou je sedlák aneb šikanovaný honí ego

    Byl jsem u toho "FK" :D No nevím co si myslel, boxuje do mě div si nezláme ruce a diví se ,že dostane kill :D
    Pou je v pohodě "týpek" ( tohle je jen pro poua nečíst :DDDD ) Pou ty vypatlanče vidíš to jo ?! :DD chechtáme se tomu všici, že budeš na webu a takhle to dopadne :DDDDDD
    Snaží se dělat pořádek, když mu napíšu, tak většinou přijde .. :D a když už je málo lidí na serveru a je po 22 h. ( If you know what i meeaaaannnnnn :3333 :DD ) tak se snaží nějak zabavit lidi .. furt lepší, než jděte do boxu, pusťte klavesnici, poslední reakce na skok, máš pp. :D
    ToniK ( budu ti říkat Tondik jo :D ) Tondiku asi ho moc neznáš, nepsal bys blbosti :D Btw když už na někoho něco chceš hodit, chce to lepší důkaz, tohle se mohl domluvit s T a zalezli tam všichni a dali si hold Přestřelku :D ( kdo by nechtěl M4 tondiku )
    Například se koukni co jsem našel v Chatlogu :O
    JailBreak 12.5.2016 12:15:08 VALVE_0:0:154534987 12.54.68.132 ToniKross Smrdi mi z drzky cuchne si nekdo ?
    ( poslední řádek berte s rezervou :D sranda musí být i kdyby škola hořela a učitelky ječely v plamenech :DDD )
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Pou
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Na salámu
    Příspěvky
    86

    Odpověď: [ čakanie na spešla ] Pou - sťažnosť

    Za 1. moje vyjádření .... Na demo pozerať nebudem to už tu je objasněné.
    za 2. Chyba? Future na mě dává stížnost už po druhé ..po prvé to bylo za to že jsem ho hitl když měl zbraň a pak brečel když jsem ho s ní zabil po upozornění aby ji vyhodil. (tak pul roku z5)
    za 3. Chyba? To že mi dali spešla má asi svůj duvod to za 1. a za 2. pred adminama? Kamoš chovám sa furt stejně a to že sem tam som přisnější neznamená že se před nima chovám jinak ... vidíte mě jednou a hned si robíte obrázek.
    za 4. vysvětlení s tím bugem. Pokud si přečtete chatlog tak sem psal ať to nebugujou nebo je zabiju .. oni to bugly a já je za to zabil jejich vlastním způsobem.
    To je z mé strany vše :)
    E: Takovej malej doplněk ... jestli jsem horší než wau když chytl rapla tak mi napiš tvůj Nick a Já ti s radostí ukážu jak by to vypadalo kdybych měl chytit rapla Já ... bohužel se to moc nestává ale jelikož jsi tohle napsal tak se přemůžu a nechám tě to pocítit. Není to žádný vyhrožování ani zastrašení ale pokud si tohle napsal upřímně ... tak to klobouk dolů a asi toho o sobě moc nevím
    Naposledy upraveno Pou; 14-05-16 v 12:10.
    Pou je dle myho nejvetsi chyba co se tyce naboru spesla. Je to snad i horsi rozhodnuti nez kdyz dostal spesla WAU.
    Kdyz je na serveru admin/jiny spesl tak nedela bordel ale jakmile je tam sam tak hned zacne delat blbosti a bordel se svou partou

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: [ čakanie na spešla ] Pou - sťažnosť

    Jediný co musím uznat je to, že to video má dobrou kvalitu Jinak stížnost je neoprávněná, protože si sám porušil příkaz Simona.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,942

    Odpověď: [ čakanie na spešla ] Pou - sťažnosť

    Lock.
    Příště si dávej pozor na slovník ty, pozorně poslouchej Simona a tento problém by se ti neměl už stát.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •