Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 60

Téma: Daxer (využití prozrazené polohy) --> Koprakek

  1. #16
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Daxer

    Mě to je ukradený. Pravidla se neměnili asi 5 let. Admin jen tak nepůjde na server točit demo, takže vás nahlásilo několik hráčů.

  2. #17
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Daxer

    Admin tam byl už nějakou dobu před schovkou která byla na jb_snow a následně jb_cp_assis takže tam chyba asi nebude.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Daxer

    Perma.. to ci mal alebo nemal WH nevieme.. to ze mu niekto radil cez TS moze byt kludne aj klamstvo.. a ked na pube niekto radi cez TS je to brane ako WH a dava sa perma.. cize neni nad cim polemizovat
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  4. #19
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Daxer

    Keyo..nemáš ale na to dostatečné důkazy:( hlavně když jste teď dali na JB tu DMG to jsou díry jedna báseň..Screeny Koprakek zkoušel jak z toho vidíte ten monitor apod..a demo taky ale máte tam jen 1 čas a to je to KZ kde říkám že jdu na jistotu a stejně projdu celé KZ a stejně ho grifin najde dříve..:/ takže jako dostatek časů nemáš..

  5. #20
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Daxer

    Jen bych chtěla připomenout, že prozrazování polohy na JB se vždy banovalo 3h - někdo dával i den - viz banlist.

    Razení přes ts na aimu se banovalo permou, protože se to moc nerozlišovalo, ale v novém pravidlu je, že by se mělo banovat na měsíc, protože se nejedná o cheat - viz pravidla pro adminy http://csko.cz/forum/showthread.php?...k-a-co-banovat

    Citovat Původně založeno Daxer Zobrazit příspěvky
    Keyo..nemáš ale na to dostatečné důkazy:( hlavně když jste teď dali na JB tu DMG to jsou díry jedna báseň..Screeny Koprakek zkoušel jak z toho vidíte ten monitor apod..a demo taky ale máte tam jen 1 čas a to je to KZ kde říkám že jdu na jistotu a stejně projdu celé KZ a stejně ho grifin najde dříve..:/ takže jako dostatek časů nemáš..
    Chosen se sám přiznal, že ti radil. Tak jaké důkazy?
    Naposledy upraveno Britny; 15-05-16 v 21:08.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #21
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Daxer

    Šak mi poradil no kde je poslední :) přiznali jsme se oba!

    E:Takže jak?Perma za WH to snad ani bejt nemůže takže dočasně zabanovat na JB jak psal Kotel?Na demu vidím jen jeden čas a to jak mi Chosen poradil kde je poslední vězeň..A ta šachta jak mi říkali na TS že jsem nemohl vědět, tak jsem nevěděl...ale občas se tam chodím schovat taky a šachtu jsem rozbil a viděl jsem že jsem způsobil nějakou tu dmg..(toto bylo vysvetleni k te sachte tot vse)
    Naposledy upraveno Daxer; 15-05-16 v 22:26.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele grifin
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Kadan
    Příspěvky
    324

    Re: Daxer (prozrazení polohy) --> Koprakek

    zkratil bych to na ty 2 mesice na jb to by jako trest mohlo stacit

  8. #23
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Daxer (prozrazení polohy) --> Koprakek

    Asi bych byl taky pro to zkrácení.

  9. #24
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Daxer (prozrazení polohy) --> Koprakek

    Díky napsali jsme žádost o UB i přesto co nám nabídl Koprakek 2 měsíce na celou kotelnu a dále to nebudem řešit,nevzali jsme tu nabídku protože si myslíme že by to mohl být ban je na JB kde mi poradil kde je vězeň a nebo ještě kratší trest na celou kotelnu.Takže ban na JB např. 2 -3 měsíce?

  10. #25
    Stálý člen Avatar uživatele _Koker_
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Ázerbájdžán
    Příspěvky
    648

    Odpověď: Daxer (prozrazení polohy) --> Koprakek

    Daxer mě sice velmi vytáčí třeba na gatherech, až bych ti ho dal sám ten ban , ale furt je to sranda , a beru to tak, jsem pro zkrácení .
    FURIEN

  11. #26

    Re: Daxer (prozrazení polohy) --> Koprakek

    Vzhledem k tomu, že jde o problém, kterej se děje na JB serverech zřejmě dosti běžně, se mi nezdá úplně vhodný přistupovat k příliš dlouhým trestům. Ne že by to nebyl velkej prohřešek, ale hlavně proto, že na jeden takovýhle ban tam budou stovky stejných případů bez trestu... Pokud by tohle bylo objevit stejně snadný jako WH na čistě střílecích serverech, dával bych za to klidně roční ban, ale takhle mi to v celým kontextu nepřijde jako přiměřený. Polehčující okolnost, že se přiznali. Měsíc by mi přišel jako přiměřená délka banu. Spíš než na tenhle jeden konkrétní případ bych se zaměřil na to, jak tenhle nešvar vymýtit obecně.

    Jinak by bylo samozřejmě ideální, kdyby při schovce již neschovávající se T neměli možnost vidět ostatní T, to ale zřejmě nebude vůbec jednoduše proveditelný.

  12. #27
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Daxer (prozrazení polohy) --> Koprakek

    Chce to dát do pravidel jednotnou délku trestu, protože pokud to ostatní ani nebanujou, tak nedává smysl, aby to banoval jeden admin permanentně.

  13. #28
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Daxer (prozrazení polohy) --> Koprakek

    Souhlasím s tebou Kotle, chtěl bych ještě poprosit banujícího admina (Koprakeka) aby se k tomu ještě přeba vyjádřil..

  14. #29
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Daxer (prozrazení polohy) --> Koprakek

    Takže pravidla:

    1. Všeobecné pravidlo pro všechny servery:
    - Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

    Banování pro adminy:
    - Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak - ban na měsíc

    Pravidla pro server JB:
    - Zákaz prozrazovat polohu spoluhráče. (trestáno banem)

    Banování pro adminy:
    - Prozrazování polohy spoluhráče - ban 3 hodiny

    Zde se jednalo o první případ, takže všechno tohle už je v pravidlech dané. Ban na půl roku na všechny servery je nesmysl, stále by měli dostat ban na měsíc pouze na všechny servery. Tak mi kotle dej práva na banlist, jak to mají nějací modi a já jim ban upravím, když se k tomu nikdo nemá
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #30
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,948

    Odpověď: Daxer (prozrazení polohy) --> Koprakek

    Ban ti dávám na 2 měsíce. Niž nejdu. Za to se ti omlouvám a přejí příjemný den.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •