Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Zdravím

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Všude,nejen doma.
    Příspěvky
    279

    Zdravím

    Mám prosbu,proč na Furien1 když je např: 12 Ts a 12 Ct tak se ct nemůže připojit k Ts a by byl počet 13:11,a na Furien2 to jde,myslím že by to bylo lepší udělat i na furien1 ale to už je na vás.dík

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019

    Re: Zdravím

    Myslím,že tohle řídí automat a je to všude stejné...rozhoduje tam třeba score CT vs T a pod. třeba když je 12 T na 12 CT a pro T 6:0 tak tě to v tý situaci nemusí pustit k T a přinutí tě to jít k CT,nějak tak to je,prostě automat se stará o co "nejvyrovnanější" hru.
    Snad se nemýlím :))
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  3. #3
    Kotel
    Guest

    Re: Zdravím

    Hraci pry chteji zase vratit automaticky prehazovani tymu, tak nevim, co je lepsi.

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Všude,nejen doma.
    Příspěvky
    279

    Re: Zdravím

    To že ti to vybralo automaticky tým bylo pěkně k hovnu,ve hře si na to hráči furt stěžovali a teď to chtějí zpátky? proč nemůžou být furíci tak ako na začátku? Sám si vybereš tým,bug každejch 5 kol,nikdo proti tomu nic neměl,tohle dělá akorát zmatky.

  5. #5

    Re: Zdravím

    Kdyz bylo BUG tak vsecko bylo v poradku a ted kdyz rushuju 1 kolo a mam full vybavu, tak me to prehodi na Ct ,taky nechapu
    KOTLE prosim dej to,jak to bylo.Zakaz prehazovani, chci aby to bylo spravedlive, ze si kazdy si zahraje po 5 kolech :-)

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Frackore
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Jablonec nad Nisou; CZ
    Příspěvky
    163

    Re: Zdravím

    Můj názor ? Teď je to nastavení nejlepší co může být. Team se dá změnit, je-li over, ale teď už se to nestává protože balance funguje dobře... Bug je, tudíž se nestává že pak všichni hráču u Furienů mají nakoupeno vše co jde, a podobně... Já s tím nemám absolutně problém, i když teda mě to občas hází z teamu do teamu ale to se zkousnout... hlavně že to ty teamy úspěšně balancuje...
    Core i5-2500K 4.00GHz; 8192MB RAM; Seagate 7200.12 1 TB; WD Caviar Blue 500 GB; Gigabyte GTX570 1280MB DDR5; LG flatron W2261-VP; Koss Porta Pro; Creative 5.1; Gigabyte Aivia K8100; Aivia M8600; Windows 7 Ultimate 64-bit


  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Snaker
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    12

    Re: Zdravím

    Urobil by som to ako na F2. Každý sa bude prehadzovať automaticky, ale komu sa nepáči môže sa kopnúť späť

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •