Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Server

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2016
    Příspěvky
    6

    Unhappy Server

    Ahoj, hrál jsem na jailbreaku a dávali reakce, mám nabindované slovo "Pes" na písmenko C, ale omylem jsem zmáčkl písmenko V a klicklo mě to na jiný čínský server, ted se to děje pořád např.: Zmáčknu O,L,J,P A kickuje mě to stále na ten stejný čínský/anglický server, už jsem psal Klackovi a ten říkal že musím nějak restartovat configy ale právě nevím jak to udělat.

    Předem díky.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2016
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Server

    Předem se omlouvám, spletl jsem si Troppe a Klacka, psal jsem Troppe.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: Server

    Mělo by stačit do konzole napsat "unbindall".
    .................................................. ........................................ 𝙄'𝙢 𝙖 𝙨𝙞𝙣𝙣𝙚𝙧, 𝙛𝙪𝙘𝙠 𝙝𝙚𝙖𝙫𝙚𝙣, 𝙄'𝙢 𝙞𝙣 𝙝𝙚𝙡𝙡

  4. #4
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Server

    Pokiaľ ns tak: ProgramFiles/Counter-strike 1.6/csstrike , otvor súbor config (otvor cez notes) a tam najdi to tlačítko, cez ktoré ťa to hádže inam a vymaž ten celý riadok alebo vymaž celý config a zapni hru (hra by ti mala generovať automaticky nový).
    Pokiaľ steam tak: ProgramFiles/steam/steamapps/common/half-life/csstrike a ďalej to isté.

    Keď to nepomôže tak skús reinštal celého CSka a nechodievaj na serveri kde to nepoznáš keďže to zahraničné serveri robia, že keď tam napojíš tak ti hodia do cska bind cez ktorý ťa to tam bude pojiť aj keď to nechceš.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  5. #5
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Server

    Nebo stahni nove cs z webu kotelny a nainstaluj do jine slozky. S nim muzes klidne chodit na shit servery a nic ti nezmeni.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2016
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Server

    Okey díky.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    Dust 2 Maps
    Příspěvky
    23

    Odpověď: Server

    to "unbindall" do konzole by mohlo pomoct , v configu smazat bind na c určitě nepomůže , a to co ti pomůžeš na 100% je smazat to csko a stáhnout si csko od kotelny (y)

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Server

    smaž ty řádky jak Psal Beause a případně to hod ten soubor jen pro čtení když to jinak nepůjde :D nebo jak psal kotel to je asi nejlepší varianta mno a "nejlehčí" :D
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •