Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Teamspeak (GH)

  1. #16
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Teamspeak (GH)

    to rovnou lockněte..Stejně se tu stále dokola vyjadřuje jen Idea který na GH nechodí :D

  2. #17
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Re: Teamspeak (GH)

    Citovat Původně založeno Chosen1 Zobrazit příspěvky
    Proč tam teda mají práva??


    A s lidma, který neznám hraju proto, že není lehké sehnat známé lidi na GH.
    CS admin: Schopnosť movovať ľudí, umožnenie vstupu do admin roomky, umožnenie vstupu do roomky bez hesla, nestará sa o chod TSka
    TS admin: Zakladanie roomok, staranie sa o to (založenie pod správne písmeno, opraviť prípadné nezrovnalosti v roomke napr. priradiť C), riešiť nejaké priestupky proti pravidlám TS servera.

    Tie gather roomky si niekto vyžiadal, tak nech sa ten dotyčný o to stará. Ja neviem ani ako to tam už funguje, kto tam chodí atď a je mi to jedno. Nech sa starajú o to admini, ktorí gatheri tam hrávajú, ak sa oni na Vás vyserú tak to už môj problém neni.

    Citovat Původně založeno Ninja_The_Bot Zobrazit příspěvky
    Tak by jste mohli aspoň upravit pravidla, aby admin co tam přijde se nemusel hádat s hráči o tom ,že nemusí dodat demo protože to není napsáno v pravidlech.
    Demo si robiť počas gatheru nemusíte, to už sú Vaše nepísané pravidlá, ktoré idú mimo kotelnu. Keď admin chce demo od hráča tak sa hráč môže na neho vysrať, neni jeho povinnosťou sa točiť keď hrá posratý gather pre zábavu. Admin tam má HLTV keď tak, z tade nech si vybere časy. A keď je to na inom serveri než na kotelne, iba ste na kotelna teamspeaku, tak to už vôbec admina nemusí zaujímať či bol hráč zapnutý alebo nie.

    Očakávam hate od adminov čo gathere hrajú. :)
    Naposledy upraveno because; 11-06-16 v 22:25.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  3. #18

    Odpověď: Teamspeak (GH)

    Tak by jste mohli aspoň upravit pravidla, aby admin co tam přijde se nemusel hádat s hráči o tom ,že nemusí dodat demo protože to není napsáno v pravidlech.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Odpověď: Re: Teamspeak (GH)

    Citovat Původně založeno Chosen1 Zobrazit příspěvky
    Proč tam teda mají práva??


    A s lidma, který neznám hraju proto, že není lehké sehnat známé lidi na GH.
    Tak napr raz za cas niekomu zalozime roomku alebo tak ale to ze tam mam prava neznamena ze sa necham 24/7 pokovat od ludi a budem riesit ich problemy, ak mi niekto slusne napise niec co treba urobit rad mu vyhoviem ale tiez by osm si napr rad v klude zahral a volal pritom s niekym bez toho aby mi kazdu minutu niekto pisal alebo pokoval
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  5. #20
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Teamspeak (GH)

    Idea..proto jsem napsal návrh taky na "GH" admini...když vás to nebaví :)

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Teamspeak (GH)

    Zitra uz budu po par dnech na pc.

    Na tsku jsem kazdy den, vzdycky tam udelam poradky a pomuzu lidem, ale aktivne se tam kolem gh pohybujem jen s Majou, coz neni moc a je pravda, ze spousta adminu to ma u prdele, jelikoz to nehrajou.

    Co se tyce gh pravidel, tak je taky dodrzuju, ale nevim kdo je tam prepsal..

    Podle me to neni uplne blbost, max ale 1-2 hraci. Stacila by tam funkce kick z roomky, kdyz by byl nekdo afk popr. by otravoval, ale tahle moznost tu stejnak neprojde, takze bych to bral za vyresene.
    Naposledy upraveno DiEAcE; 12-06-16 v 07:20.

  7. #22

    Odpověď: Teamspeak (GH)

    Řešíte něco, co dávno v řešení je. Kotel říkal, že pracuje na nějakém novém systému. Ale to co tady píšete jsou opravdu kraviny. Občas tam chodí hrát nějaký admin, takže to hned vyřeší, ale ty kecy typu, svojí roomku, lidi, které znáte... však je to směšný. Gather roomky byly vždy a vždy budou.
    Vůbec mě nezajímá, že admin jde na TS "pokecat", zavázal se, že bude pomáhat hráčům, což znamená, že bude pomáhat i mně na TS, takže žádný arogantní chování když napíši, ale okamžitě půjde vyřešit můj problém. To samé je to na serverech, člověk vás div nemusí prosit, jestli byste mohli jít zabanovat nějakého hráče.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •