Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: AWP item

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    AWP item

    Zdravím, byl bych rád kdyby byl zrušen AWP item z několika důvodů:
    Když ho dostane hráč, který s AWP alespoň trochu umí a má lvl 150+ je už tak těžké ho zabít, navíc když má AWP item je to skoro nemožné, protože je moc OP.
    Většinou ho dostane nějaká dvoustovka a nedá se proti němu hrát.
    Padá dost často a zabije i přes kevlar, jediná obrana je proti němu notes, ale ani ten nepadá nějak často a není nekonečný.
    Je tam classa Sniper, nechápu tedy proč je vůbec tento item, když dostane někdo tento item s lvlem 200 na commandu, je zázrak ho zabít, protože je rychlý, má full obranu, hp a int. + vás zabije s nožem na ránu což je podle mě úplná hloupost.
    Při nejmenším bych alespoň omezil dmg tohoto itemu například, když budu mít kevlar tak vydržím alespoň 1 ránu tak jako s nožem od commanda.
    To by bylo ode mě vše, budu rád za každý názor ať vím, jestli ho mám jen já.

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: AWP item

    Ahoj,
    už jsem navrhl odstranit Awp sniper (http://csko.cz/forum/showthread.php?47537-AWP-Sniper)
    Myslím si, že si napsal konstruktivně všechny důvody, proč by awp sniper měl být odstraněn, takže můžeme jen doufat, že se to odstraní bez delší prodlevy.

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele SpLaXS
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Kopřivnice
    Příspěvky
    271

    Odpověď: AWP item

    Čau,
    nevím proč řešíš levly, když může mít i nějaký malý levl skill s AWP. Každý hráč se dá porazit a jestli si myslíš, že ne, tak běž se učit hrát...

  4. #4

    Odpověď: AWP item

    Nebreč

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Handlová
    Příspěvky
    176

    Odpověď: AWP item

    Hmm, čo na to povedať, dropni si notes a je to vyriešené(ten drop podľa mňa je dosť veľký na to aký je to item)
    "Je tam classa Sniper, nechápu tedy proč je vůbec tento item," aha takže fs sú tam raketky zrušiť, sappper miny zrušiť a atd... si vtipný. Ďalší čo dostal na prdel a už ide sem plakať.... Vezmi si sappera daj všetko do kon dropni aspoň not 1 a nemá šancu ani s lvlom 2oo.

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: AWP item

    1 věc je že já nikde nebrečím je to pouze můj názor a na ten mám právo, navíc rakety od FS tě nezabijí na 1 hit. To awp mi přijde jako dost Op item a podle mě by měl být odstraněn nebo omezen.

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Handlová
    Příspěvky
    176

    Odpověď: AWP item

    Ta ja neviem ako ty ja mám snipa lvl 1o6 mám 192 hp a raketa me vezme 17o hp bez obrani + 2 rany s mp5 a som dead....

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: AWP item

    Citovat Původně založeno JoK123 Zobrazit příspěvky
    Hmm, čo na to povedať, dropni si notes a je to vyriešené(ten drop podľa mňa je dosť veľký na to aký je to item)
    "Je tam classa Sniper, nechápu tedy proč je vůbec tento item," aha takže fs sú tam raketky zrušiť, sappper miny zrušiť a atd... si vtipný. Ďalší čo dostal na prdel a už ide sem plakať.... Vezmi si sappera daj všetko do kon dropni aspoň not 1 a nemá šancu ani s lvlom 2oo.
    Aha... a classa Sniper dává na ránu? Zamysli se.

    Citovat Původně založeno JoK123 Zobrazit příspěvky
    Ta ja neviem ako ty ja mám snipa lvl 1o6 mám 192 hp a raketa me vezme 17o hp bez obrani + 2 rany s mp5 a som dead....
    Tak si dej víc obrany... a Sniper není stavěný na to, aby vydržel.

    E: Jokeris samé blbosti píšeš.. jaký má význam hrát Snipera, když je tu něco, co je ve všem lepší?
    Naposledy upraveno Connan; 18-06-16 v 11:54.

  9. #9
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Nová Dedinka
    Příspěvky
    222

    Odpověď: AWP item

    sniper neni stavaný nanič akurát jako terč:D pokiaľ je malá mapa:D

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Handlová
    Příspěvky
    176

    Odpověď: AWP item

    [QUOTE=Connan;406984]Aha... a classa Sniper dává na ránu? Zamysli se.
    Ale o tom to je že sniper nemá dávať na ranu keby hej tak lvl 50 s full int + trošku skill = tak OP class že lvl 2oo ss a všetky class môžu ísť do rici. Ta dajte na awp item menší drop a je to

  11. #11
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: AWP item

    Souhlasím s tím menším dropem
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  12. #12

    Odpověď: AWP item

    Classa Sniper by ale správně měla dávat na ránu. Já to říkám pořád. Dejte Sniperovi větší rychlost a dmg, ale menší HP a obranu. Má být rychlý a na dálku smrtící. Zblízka papír, kterého byste dali pár ranama glockem i kdyby byl 200lv. Proti Sniperovi se velice dobře hodí prot se svými flashi. Nebo item špicl, který má kurevsky velký dmg z HE. Ale tady lidi neumí používat brain, jen tupě střílí a běhají za nepřítelem a pak se díví, že je snipeři dávají.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 18-06-16 v 11:58.

  13. #13
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    121

    Odpověď: AWP item

    :-D já osobně s class Sniper hraji skoro furt :3 :-D
    a nemohu si ho vynachválit :-)
    jediný problém je nějaká rychlá mrška co si to drží a jen jede + mu někdy musíte dát až 3 rány :-D :-)
    takže tak mno... :-)
    Sniper je už tak dost rychlí ale rychlost se mi líbí :3 :-D
    a ten DMG ? :-) jestli se mu přidá tak chci aby to šlo vidět :-D
    ne že někoho trefím o 5 dmg víc :-D :-)

  14. #14
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: AWP item

    Pomalu ale jistě se tady začíná řešit něco úplně jiného, než by se mělo. Proto bych byl rád, kdyby jste napsali pouze: ano souhlasím s odstraněním nebo snížením dmg AWP itemu, nebo ne nesouhlasím chci aby to zůstalo tak jak to je. Děkuji.

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: AWP item

    Hned v prvním postu jsem ti napsal, že jsem stejnou věc už navrhl, tak proč by se měly řešit dvě stejné věci ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •