Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Aim servery

  1. #1

    Aim servery

    Zdravím, volám sa Adam. Tento rok idem mať 20 rokov,
    žiadam o práva z dôvodu že som teraz zmaturoval a som pripravený naplno sa venovať portálu ako admin, pretože začínam pracovať a budem mať dosť času pozorovať servery.
    Pracujem v zahraničí a mám so sebou notebook, ktorý ma iba integrovanú grafiku teda 1.6 je moja posledná nádej na najbližšie dva roky.
    CSko hrám približne 8 rokov z toho nahratých dokopy 8000 tisíc hodín na steame a z toho minimálne 2000 na tomto portáli. Moja aktivita posledné mesiace bola nízka, no garantujem že bude taká ako bývala. Starší admini vedia, že keď som bol aktivný, nahlasovanie cheaterov nebolo problém.
    Venujem sa dizajnu pre značku Division a cloth customingu.
    Moje SID je STEAM_0:1:29224190
    Ďakujem.
    najviac nenávidený a milovaný

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Aim servery

    Tento chalan tu kedysi hral strašne veľa, mal tento portál v láske a vylieval si tu srdiečko, keď mu cYtronka urobila niečo zlé, vždy sa na nás obrátil, lebo veril, že mu pomôžeme.

    robim si piču, je to kar a keď mu to nedáte dostanete peleske po riti

    E: zabudol som, PRO
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Aim servery

    Už mě příjdeš jako bager, co zapne hru a hned žádá o práva, hlašení jsem si nevšiml, chatlog nic moc, a to že si s adminem na TS ti taky asi moc nepomůže, nehledě na to že ti dal do minuty hned pro.


    Určitě bych počkal, až zvýšiš aktivitu, trochu ubereš na chatlogu a začneš hlásit. A palečky si nechte
    Zatím proti.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #4

    Odpověď: Aim servery

    Ked rozbehne aktivitu som pro ..

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Aim servery

    Taky bych v tom problem nevidel, ale co tam znamena to VAC?

  6. #6

    Re: Odpověď: Aim servery

    Citovat Původně založeno DiEAcE Zobrazit příspěvky
    Taky bych v tom problem nevidel, ale co tam znamena to VAC?
    VAC na GO, za nakupovanie skinov z kradnutých kreditných kariet. Ban není môj, Spravil to v mojej nevedomosti jeden chalan, ktorý mal údaje od môjho konta.
    najviac nenávidený a milovaný

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Aim servery

    PRO ak budeš aktivný. Ešte keď sa vrátiš ku starému skill tak to bude fajn. Len dakedy nezabúdaj na svoje správanie :D

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Aim servery

    Ten VAC kazí celkový dojem žiadosti, čo je škoda. Aktivita je však slušná, od podania žiadosti na fóre a aj v hre bez hlásenia. Hlásiš niekomu? Vystupovanie na serveroch je skôr negatívne. Prikláňam sa preto k PROTI.

  9. #9

    Re: Odpověď: Aim servery

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ten VAC kazí celkový dojem žiadosti, čo je škoda. Aktivita je však slušná, od podania žiadosti na fóre a aj v hre bez hlásenia. Hlásiš niekomu? Vystupovanie na serveroch je skôr negatívne. Prikláňam sa preto k PROTI.
    Priznám sa niekedy som ukňučaný na publicu, iba kvôli nechápavosti hráčov v danom móde, avšak snažím sa byť tolerantný voči všetkým a nemyslím si že som nejaký agresívny. Možno to bude znieť povýšenecky, ale hrám túto hru už pár rokov a keď hrám public, behám po mape a strieľam sa, nemám dôvod hľadať cheaterov 12h denne v specte ako polovica chalanov čo si žiadajú tu o práva, pokiaľ ma nejaký hráč nezabije cez stenu keď walkujem nemám dôvod ho spectovať nasledujúce kolá. Môj osobný názor je ten, že admini čo sú tu už dlho, chodia iba na hlásenia taktiež, a nehľadajú cheaterov po publicoch. Buď som cheatera nestretol alebo mi ten hráč proste s jeho skillom ako cheater neprišiel. K tomu VAC banu, môj vac ban sa netýka hry 1.6, iba obchodovania na steame a kupovania, dostali sme ho za to, lebo sme z kradnutých kreditných kariet kupovali skiny do GO, môžem do PM dodať spätnú väzbu od Steam Support. Ak je VAC problém, mám ďalších 10 steamov. Toť vše)
    najviac nenávidený a milovaný

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Aim servery

    Co si budeme nalhávat. Říkáš jen to, jak to je. Já jsem každý den, co se napojím, na prášky z těch tupců, co na těch serverech hrajou. Taky pořád brečím, ale jedna věc je si zaplakat ve hře, druhá je nemíchat emoce a práva. Já, kdybych mohl, tak vybanuju za demenci 80% každého serveru, ale musím se ovládat. V tom problém nevidím.

    Líbí se mi tvůj přístup ohledně nehuntění cheaterů za každou cenu, proč taky že. Ze hry znám dost dlouho, šanci bych ti dal. Jsem PRO.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Aim servery

    Jsem stejneho nazoru jako nasa Maja. Pro

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Aim servery

    Mám takový dojem, že někdy v minulosti tu měl nějaké excesy a extempore. Ale jelikož si to pořádně nepamatuju, tak jako by to nebylo.

    Jinak víceméně souhlasím s Maaaaaaaaaajovym shrnutím. Dal bych Ti šanci. PRO

  13. #13
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Aim servery

    A proč si dáváš takové nicky?!

    dust2 only 25-07-2016 22:48:00 STEAM_0:1:29224190 62.197.221.129 gre pica love palenka [zmenil nick na]: gre
    dust2 only 25-07-2016 22:47:54 STEAM_0:1:29224190 62.197.221.129 pica love palenka jj
    dust2 only 2 24-07-2016 21:21:06 STEAM_0:1:29224190 62.197.221.129 kokot PEKNE
    dust2 only 5 24-07-2016 21:18:17 STEAM_0:1:29224190 62.197.221.129 kokot /server
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  14. #14

    Re: Odpověď: Aim servery

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    A proč si dáváš takové nicky?!

    dust2 only 25-07-2016 22:48:00 STEAM_0:1:29224190 62.197.221.129 gre pica love palenka [zmenil nick na]: gre
    dust2 only 25-07-2016 22:47:54 STEAM_0:1:29224190 62.197.221.129 pica love palenka jj
    dust2 only 2 24-07-2016 21:21:06 STEAM_0:1:29224190 62.197.221.129 kokot PEKNE
    dust2 only 5 24-07-2016 21:18:17 STEAM_0:1:29224190 62.197.221.129 kokot /server
    Niekedy po tom ako idem z mixu alebo gatheru zabúdam si zmeniť nick, vidíš že ten nick mám tak 5 sec
    najviac nenávidený a milovaný

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Aim servery

    - aktivita
    - hlášení

    PROTI

    No ono se nediv gre, když si pomalu ani nic nehlásil a tvoje aktivita nebyla taková aby mě chytila za koule..
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 19-01-17 v 22:14.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •