Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Žiadosť o admin práva na Zombie Escape

Threaded View

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Delete
    Datum registrace
    May 2014
    Umístění
    Zombie Escape
    Příspěvky
    58

    Žiadosť o admin práva na Zombie Escape

    Dobrý deň

    Volám sa Jozef a mám 15 rokov, narodený 30.8.2000. Medzi moje záľuby patrí: Hranie cska(to asi na prvom mieste) rád chodím s kamarátmi von, zabávam sa v podstate všetko ako normálny chalan v mojom veku.

    Na Kotelne hrám s menšími, aj väčšími prestávkami zhruba 3-4 roky niečo aj na NSku.

    Medzi moje + patria: Komunikatívnosť, riešenie problemov s chladnou hlavou, lojálnosť, spravodlivosť
    Medzi moje - patria: Občas som náladový, sem tam lenivý a niekedy aj roztržitý

    Hlásenie cheaterov a porušovanie pravidiel, väčšinou tieto problémy hlásim na fórku alebo ked tak napíšem aj samčovi, alebo aj cez (!)

    Zombie na kotelne hrám už cez 2-3 roky, je to mód ktorý ma veľmi baví vždy sa pripájam na zombie s radosťou. Najviac obľubujem mód Zombie Escape. Nuž, ale nájdu sa aj ľudia ktorí vám hru znepríjemňujú, či už cheatovaním alebo ničením mostov, úmyselným zatváraním dverí pred nosom alebo blokovaním.

    Skúsenosti s postom admina mám, robil som admina cez 3-4 mesiace na jednom nemenovanom portály, takže skúsenosti mám.

    Prečo by som chcel robiť admina: Admin je pozícia ktorá je z môjho pohľadu zaujímavá, admin je človek ktorý nieje nič viac ako hráč, admin je človek ktorý by mal hráčom pomáhať a usmerniť ich. Rád pomáham hráčom a táto pozícia ma naplňuje.

    Moja steam id: STEAM_0:1:83992530
    Moja IP adresa: 78.98.33.22

    S pozdravom Delet.
    Naposledy upraveno Delete; 18-07-16 v 17:29.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •