Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 79

Téma: Stížnost na admina

  1. #1

    Stížnost na admina

    Chci si stěžovat na admina Koprakekk. Jeho chování a postoj ke včerejšímu turnaji nebyl zrovna správný. Tato stížnost je zakládána z důvodu mého zákazu na turnaje od Kotelny po dobu 3 měsíců. Těch bodů bude víc.

    1. Admin Koprakek byl náš dozorce v boji o 3. místo. Jelikož měl v druhém týmu své přátelé, docela s nimi tahal za jeden provaz. Cokoliv namítl první protější tým, Koprakek ihned diskutoval, prošetřoval jako Columbo. Cokoliv namítl od nás hráč Daxer nebo Chosen1, ihned jsme si měli podepsat vlastní parte, pustil se do nás jak pes. Byla atrakce KZ, kdo dvakrát vyskákal nahoru, tak jeho tým dostal bod. Admin Koprakek započítal bod protějšímu týmu, i když my jsme vyhráli. Já jsem k němu přišel a zeptal jsem se, proč připočítal bod jim a ne nám, bylo mi řečeno drž hubu, kulka do hlavy a v konzoli "byl jsi zabanován" . Tohle se mi teda vůbec nelíbilo.

    2. K. - Dozorce, který absolutně neměl tušení o tom, jak s vězni zacházet. Byla atrakce "spolupráce" to všichni z vás určitě znáte. Najednou admin K. řekl, že ta atrakce bude 4 v 4. Já s tím nesouhlasil, protože v pravidlech máme jasně napsáno, že se každý zúčastní pouze jedné vybrané atrakce a poslední atrakci vybere admin a my hráče. Jen že tady admin K. nám dával atrakce 4 v 4 , což znamená, že na ostatní tři atrakce bych neměl už žádného hráče, každý může totiž jednou. Viz: - každý hráč z týmu se muže zúčastnit pouze jedné ze 4 vybraných atrakcí, nikoliv více a pak si team vybere jednoho hráče na splnění poslední atrakce vybrané adminem. = to je citát z vašich pravidel, z pravidel, které jste porušovaly. Další věc, přišla poslední atrakce a K. nám určil hráče, který půjde na tu atrakci? Citát z pravidel: nikoliv více a pak si team vybere jednoho hráče na splnění poslední atrakce vybrané adminem. = což znamená zase nic.

    Tento dozorce zvaný K. neměl vůbec schopnost k tomu, aby takový turnaj organizoval, chytal nervy a to jen kvůli tomu, že si neumí udržet pořádek a taktéž dodržet pravidla, které asi jako zakladatel topicu možná sám vymýšlel. Absolutně to tomu člověku nemyslelo v kritických situací a nechával to vše náhodě.

    Další věc, kterou K. udělal, byla, že jsme hráli klasický fotbal, znovu 4 v 4 , beru, kdyby nás bylo v týmu 16, tak by to šlo. K. řekl, zahrajeme to na 3 vítězné goly, jupí super, hrajeme. Po 5 minutách stavu 0:0 řekl K., že to dáme na jeden gol. Potom, co jsme dali branku admin K. oznámil, že se hraje na 3 goly, tohle mi nepřijde jako klasická situace, ale budiž.

    Admine K. doporučuji, příště na sebe nebrat takový veliký turnaj, když nemáte, troufnu si říct žádné zkušenosti s vedením turnajů.


    Vrátil bych se k tomu adminovi Koprakek. Divím se, že si ho tu držíte, chápu, že v dnešní době se vám už o ty servery nebude starat nikdo jako to bylo v roce 2011-2013. Tak jste to dali prvnímu hráči member 2014, co vám nabídl, že se o to postará. Docela dost mu lezete do zadku, vlastně nelezete, většina z vás už tam jste. To co přijde po této stížnosti vím, budete jako JB admini táhnout za jeden provaz, ale i já budu mít zastání, kdo ho zná ví jaký je. Nikdy jsem před turnajem s tím člověkem neměl kontakt ve hře, ale udělal jsem si svůj obrázek o tom, co jsem se dočetl na forum, arogantní blbec, co se k ostatním chová jak kdyby byl "KRÁL" , jen že nejsi, jsi stejný "nic" jako já nebo player1548745, všichni jsme si rovni, ale jeden rozdíl tu je, ty se máš starat o to, aby se mně a playerovi hrálo na serveru dobře, ne abychom byli pod palbou urážek a šikany.
    Také si myslím, že je to tím, že jsem byl v týmu hráčů Daxer a Chosen, které ty nemáš moc v oblibě, ale to mě vůbec nezajímá. Nedokážeš udržet nervy na uzdě a nesneseš absolutně žádnou kritiku, ale vůbec ne. Opakuji ještě jednou, jen jsem se tě chtěl zeptat, proč nemáme bod my, ale proč jsi ho dal jim a hned jsem dostal kill a ban + vulgární dodatek.

    Zkuste se nad tímhle zamyslet, zda si tohle necháváte každý den líbit a ty Koprakek, ty se zkus zamyslet, zda ti tohle všechno za to stojí, protože práva nejsou všechno, je to jen převaha ve hře, nikoliv v životě, tam ti žádný práva nepomůžou, tam budeš jen ty a tvůj holej zadek.

    Jak jsem již psal, tato stížnost je psána za účelem, že mi byl udělen zákaz na turnaje od Kotelny na dobu 3 měsíců a to neprávem. Proto prosím někoho, kdo má vyšší moc, aby mě z toho blacklistu smazal a to i celý můj tým, který je tam zapsaný.

    V diskuzi budeme pokračovat po vašem vyjádření.

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: Stížnost na admina

    K tý kájušce. Všichni dozorci, včetně Koprakeka říkali, že tým co si vybere atrakci stanoví částečná pravidla. Chtěli jsme spolupráci 2v2, tak jak to bylo ve čtvrtfinále, protože dakota nebyl úplně v obraze. Kája řekla, že se bude hrát 4v4. Čímž nás částečně poškodila. ¨

    Píši to sem jen k úplnému objasnění té situace s Kájou, věřím, že kája to myslela v dobrém. Jen by chtělo, pro příště stanovit pravidla pro všechny zápasy.
    .................................................. ........................................ 𝙄'𝙢 𝙖 𝙨𝙞𝙣𝙣𝙚𝙧, 𝙛𝙪𝙘𝙠 𝙝𝙚𝙖𝙫𝙚𝙣, 𝙄'𝙢 𝙞𝙣 𝙝𝙚𝙡𝙡

  3. #3
    Stálý člen (Klacek)
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Pičín
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Stížnost na admina

    Dostali zákaz? To už si fakt někdo dělá prdel ne?

    Co vy jste tam předváděli.. jako dozor si ani nepřečíst pravidla +ještě jste ani nedali live (všichni měli fet) a ty si nás tam označuješ a meleš svoje. Když tě pak začnu boxovat tak mě zabiješ a vynadáš mi, kdyby si nebyl autista..


    Mluvím teď k těmhle dvoum pánum ---> Koprakek, Hectsssssssss


    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Ke Klackovi, my jsme daly live, ale až pozdějí, protože Hecík něco řešil, tak na to zapomněl. + Fety nikdo neměl, to jsem kontroloval.
    Je tak strašně na hovno, že není hltv. Měli jsme fety skoro všichni, gec si nás začal barvičkovat a já psal do chatu, at dá live. Napsal jsem to minimálně 15x ale vy nic :(. Tak jsem ho začal boxovat.

    Jestli chceš, abych tady dál zmiňoval, jak jste to tam srali. Klidně můžeš napsat.


    Citovat Původně založeno Kajus Zobrazit příspěvky
    Takže.. S adminama (Smooke, Angel, Nobody, Kopr, Hell a já) jsme v pátek měli ,,poradu", kde jsme se domlouvali jak to bude probíhat.
    Hádám, že tady někdo neposlouchal.
    Naposledy upraveno Galaverenc; 27-06-16 v 21:20.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Stížnost na admina

    1. Já jsem nikdy na serveru neřekl slovo "drž hubu" nikdy. Takhle se to ani nestalo, pokud já vím, zabil jsem tebe a ještě toho jednoho za neústále mluvení do mikrofonu, přeřvávání mě a neplnění mích rozkazu, jako v podobě že máš jít na druhý stupínek.
    2. Nevyjadřují se, nebyl jsem.
    3. Mě je jedno kdo byl ve Vašém týmu, prostě na mě padl Simon, tak jsem začal Simonovat. To že tady mám registraci na webu v roce 2014 vůbec nic neznamená, hraji tady poměrně dlouho. Určitě se nepovažují za egoistického admina, který dělá ze sebe krále na serveru, nervy mám v pořádku, jsem trpělivý člověk, ale co je moc, je příliš, pokud nerozumíš příkazu , běž na druhý stupínek, pak nemáš co dělat na turnaji. Je docela pravda že nemám v oblibě Daxera a Chosena, ale jak jsem říkal nahoře, je mi jedno, kdo byl v týmu.
    To že jsem vždy rozhodl v potas druhému týmu bylo proto, protože měli lepší nápad, než jsem měl já a vy, dokonce to bylo rychlejší, měli jsme trošku zpoždění tak jsem to musel dohnat, taky by se ti nelíbilo dělat dozorce 4-5 hodin na serveru.

    Zákaz na turnaje si dostal z důvodu nepříčetného chování, drzosti, vulgarity a ničení samotného turnaje.
    Pokud jsem na něco zapomněl tak se omlouvám, kdyžtak to editnu, díky.


    Ke Klackovi, my jsme daly live, ale až pozdějí, protože Hecík něco řešil, tak na to zapomněl. + Fety nikdo neměl, to jsem kontroloval.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5

    Odpověď: Stížnost na admina

    Půjdu od prvního k poslednímu -
    Já jsem k němu přišel a zeptal jsem se, proč připočítal bod jim a ne nám, bylo mi řečeno drž hubu, kulka do hlavy a v konzoli "byl jsi zabanován" .
    - Toto je naprostá lež, KZ jsi pokud si dobře pamatuju ani neskákal, protože jsi tady mistr světa ve skákání KZ na jinou stranu, než ti byla přidělena, vystartoval jsi do něho jak dlaždič a proto jsi dostal kulku do hlavy. BAN jsi dostal až poté, co jsi napsal něco ve smyslu "Ty dostaneš pěkně přes držku až vylezeš z domu.", což je dle mého názoru dost velký důvod k banu.

    K dvojce nemám co říct, protože jsem tu skupinu neměl, ale můžu říct to, že fotbal 1v1 není o ničem a spolupráce 2v2 je svým způsobem to samé jako 4v4, zacházíš až moc do detailů pravidel bych řekl.

    PS: Koprakek tu dělá první poslední, nepamatuju si, že by se choval arogantně apod.. K tomu, že nedokáže udržet nervy na uzdě je naprostá hloupost, měl s váma svatou trpělivost a vy jste tento turnaj brali jako soutěž o miliony. Kdyby jsme brali všechno podle pravidel, tak by Daxer ani Chosen na tomto turnaji nebyli a vůbec ten váš team by po prvním prohřešku dostal dis.

    PS: Klacku, ty jsi nějak ujel na fetu, nebo co?

    Jako měl jsem váš zápas čistě jeden, ty jsi ten team vůbec neměl ošéfovaný a bylo to otřesné. Stačilo mi, že jsem dal Fotbal na 3 góly, a ty jsi si stěžoval, že když už to je 2:1, tak se má končit, protože asi nemáš selský rozum a nechápeš, že 3 góly jsou stanovený limit pro výhru.
    Naposledy upraveno Mr.N0b0dy; 27-06-16 v 21:03.

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    1. Já jsem nikdy na serveru neřekl slovo "drž hubu" nikdy. Takhle se to ani nestalo, pokud já vím, zabil jsem tebe a ještě toho jednoho za neústále mluvení do mikrofonu, přeřvávání mě a neplnění mích rozkazu, jako v podobě že máš jít na druhý stupínek.
    Chápeš, že se jednalo o nadržování? Jak jsem ti psal již 3x od toho tu jsou výhody :))

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Půjdu od prvního k poslednímu - - Toto je naprostá lež, KZ jsi pokud si dobře pamatuju ani neskákal, protože jsi tady mistr světa ve skákání KZ na jinou stranu, než ti byla přidělena, vystartoval jsi do něho jak dlaždič a proto jsi dostal kulku do hlavy. BAN jsi dostal až poté, co jsi napsal něco ve smyslu "Ty dostaneš pěkně přes držku až vylezeš z domu.", což je dle mého názoru dost velký důvod k banu.

    K dvojce nemám co říct, protože jsem tu skupinu neměl, ale můžu říct to, že fotbal 1v1 není o ničem a spolupráce 2v2 je svým způsobem to samé jako 4v4, zacházíš až moc do detailů pravidel bych řekl.
    Když si to tak dobře pamatuješ, tak by jsi si mohl pamatovat to, jak jsme to doskákali jako 1. :)))
    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky

    K dvojce nemám co říct, protože jsem tu skupinu neměl, ale můžu říct to, že fotbal 1v1 není o ničem a spolupráce 2v2 je svým způsobem to samé jako 4v4, zacházíš až moc do detailů pravidel bych řekl.
    Vždy jsme se domluvili na pravidlech, Kája to naprosto ignorovala, stejně jako kopr :)


    Citovat Původně založeno Idea Zobrazit příspěvky
    Ku Koprovi napisem iba ze ako mohol v boji o 3 miesto zvyhodnovat kamaratov ked ziadnych nema?

    Ku K., bol som s nou dozor na serveroch, spolupraca sa sla 4v4 pretoze sa cely turnaj snazila o to aby si kazdy sam dal atrakciu 1v1, to znamena ze keby ste 2 isli spolupracu tak by automaticky ostavali 4 atrakcie a 2 hraci ktori este nehrali nic, takto ostavali 4 atrakcie a vsetci 4 sa mohli ukazat 1v1 co bolo cielom celej olympiady, ukazat kto vie zlozit najlepsi turnaj z hracov ktory su individualne silny, nie ako skupina, futbal sa hral vacsinou uz za rozhodnuteho stavu ak by ste chceli narazat na to.


    A kde chytala K. nervy to by ma fakt zaujimalo :D


    Ku futbalu, islo o to ze trval strasne dlho no raz ked sa urcilo na zaciatku ze sa hra do 3 tak sa do 3 bude hrat, to ze sa bude hrat na 1 bol len navrh o ktorom sme komunikovali kedze to trvalo strasne dlho no stale platilo ze sa hra do 3, pravdepoodbne ste to zle pochopili a naozaj nemozeme za to ze ste vyhravali 2:0 a nechali ste si dat 3 goly...


    Btw preco to tu nehodi daxer/chosen ktori to aj tak spisali a vyuzili ta ako toho kto to tu napisal kedze ich by hned poslali do pice? Aha vlastne preto..


    A nezabudni palcekovat :)))
    Ve čtvrtfinále jsme normálně šli 2v2 :))
    Naposledy upraveno Chosen1; 27-06-16 v 21:06.
    .................................................. ........................................ 𝙄'𝙢 𝙖 𝙨𝙞𝙣𝙣𝙚𝙧, 𝙛𝙪𝙘𝙠 𝙝𝙚𝙖𝙫𝙚𝙣, 𝙄'𝙢 𝙞𝙣 𝙝𝙚𝙡𝙡

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Stížnost na admina

    Ku Koprovi napisem iba ze ako mohol v boji o 3 miesto zvyhodnovat kamaratov ked ziadnych nema?

    Ku K., bol som s nou dozor na serveroch, spolupraca sa sla 4v4 pretoze sa cely turnaj snazila o to aby si kazdy sam dal atrakciu 1v1, to znamena ze keby ste 2 isli spolupracu tak by automaticky ostavali 4 atrakcie a 2 hraci ktori este nehrali nic, takto ostavali 4 atrakcie a vsetci 4 sa mohli ukazat 1v1 co bolo cielom celej olympiady, ukazat kto vie zlozit najlepsi turnaj z hracov ktory su individualne silny, nie ako skupina, futbal sa hral vacsinou uz za rozhodnuteho stavu ak by ste chceli narazat na to.


    A kde chytala K. nervy to by ma fakt zaujimalo :D


    Ku futbalu, islo o to ze trval strasne dlho no raz ked sa urcilo na zaciatku ze sa hra do 3 tak sa do 3 bude hrat, to ze sa bude hrat na 1 bol len navrh o ktorom sme komunikovali kedze to trvalo strasne dlho no stale platilo ze sa hra do 3, pravdepoodbne ste to zle pochopili a naozaj nemozeme za to ze ste vyhravali 2:0 a nechali ste si dat 3 goly...


    Btw preco to tu nehodi daxer/chosen ktori to aj tak spisali a vyuzili ta ako toho kto to tu napisal kedze ich by hned poslali do pice? Aha vlastne preto..


    A nezabudni palcekovat :)))
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  8. #8

    Odpověď: Stížnost na admina

    Ne, nadržoval jsi druhému týmu a to i za tu cenu, že my jsme vyhráli danou atrakci, ale bod byl přičten jim. No mně si zabil a dal ban za neustálé řvaní do mikrofonu? Ty by ses možná mohl začít trochu ovládat, já jsem celou dobu mlčel, až když si nám to neuznal, tak jsem přišel s panáčkem k tvému panáčkovi a zeptal se tě, slušně jsem se tě zeptal, proč si dal bod jim a ne nám. Okamžitě jsem dostal kill a k tomu i ban, ale neměl jsi k tomu důvod. Byla to jen tvoje výbušná reakce, ale to všichni admini a ostatní useři zjistí. A to, že nemáš rád Daxera ani Chosena tu nemá žádnou roli? Však admin, který nemá rád hráče, tak dělá vše proto, aby se jich zbavil, viz. bod v naší atrakci, kdy jsi nadržoval druhému týmu. Admin, který nemá rád hráče, "určité" hráče by neměl v admin teamu co dělat.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno Cosen1 Zobrazit příspěvky
    Ve čtvrtfinále jsme normálně šli 2v2 :))
    A v Semifinale normalne 4v4 :))
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: Re: Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno Idea Zobrazit příspěvky
    A v Semifinale normalne 4v4 :))
    Normálně to nebylo :)) Nemohli jsme ani nic namítat :))
    .................................................. ........................................ 𝙄'𝙢 𝙖 𝙨𝙞𝙣𝙣𝙚𝙧, 𝙛𝙪𝙘𝙠 𝙝𝙚𝙖𝙫𝙚𝙣, 𝙄'𝙢 𝙞𝙣 𝙝𝙚𝙡𝙡

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno Chosen1 Zobrazit příspěvky
    Normálně to nebylo :)) Nemohli jsme ani nic namítat :))
    A co by ste chceli namietat? Ako organizator urci to sa ma robit, ked chcete proti teamu spolupracu 2v2 rezervujte si server a dajte si ju :) Tu islo o olympiadu organizovanu niekym kto ma pravo ju viest ako chce..
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno Idea Zobrazit příspěvky
    A co by ste chceli namietat? Ako organizator urci to sa ma robit, ked chcete proti teamu spolupracu 2v2 rezervujte si server a dajte si ju :) Tu islo o olympiadu organizovanu niekym kto ma pravo ju viest ako chce..
    Stejně jako určila, že se hraje na jeden gól ? Rozhodčí má vždy pravdu, když jí nemá, tak jí má :)
    .................................................. ........................................ 𝙄'𝙢 𝙖 𝙨𝙞𝙣𝙣𝙚𝙧, 𝙛𝙪𝙘𝙠 𝙝𝙚𝙖𝙫𝙚𝙣, 𝙄'𝙢 𝙞𝙣 𝙝𝙚𝙡𝙡

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Stížnost na admina

    No co vím tak schopnost dělat turnaje neni Požadována když máš práva takže to je jen volba admina :D taky žádný nemusel být a asi to tak i bude :DDD
    btw k tomu nadržování .. :D taky jsem na serveru někdo píše trampošku tak řeknu "hmm trampošku si můžeme dát" a jdeme na trampošku a nikdo si nestěžuje jsou rádi že nemusí být v boxu :D

    e : Navrhuji příště novou Disc. :D Desetiminutovku Reakcí ono je to přejde :DD
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Stížnost na admina

    Dovolte, abych se k tomu také vyjádřil. S teamem jsme bojovali o 3. místo proti vám. Hned, jak začalo kolo a Koprakek dal reakci s výhodou a ty jsi to napsal první ,ale bohužel špatně, tak jsi po něm hned vystartoval a začal jsi kecat, že jsi byl první. Už hned šlo vidět, že jste jen nervní. (Bylo toto mířené na Dakotu) To samé u HE. Koprakek si to trošku popletl a chtěl, aby každý z teamu házel 1x. My jsme mu chtěli vysvětlit, že jsme to minulé zápasy hráli jinak. Vy jste okamžitě začali na nás řvát že je vám to ukradené co se dělo minulé zápasy a začali jste být nesmírně arogantní. Cením si toho, že Koprakek má nervy z ocele. Protože to, co jste tam předváděli, bylo otřesné..
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  15. #15
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    84

    Odpověď: Stížnost na admina

    Takže.. S adminama (Smooke, Angel, Nobody, Kopr, Hell a já) jsme v pátek měli ,,poradu", kde jsme se domlouvali jak to bude probíhat. Řekla jsem, že hráči si můžou vybrat jak chcou atrakci jen u surfu a trampolíny (př. surf na jednu nebo obě strany (jb_oasis) a tramp třeba na tamtu vež) a ostatní atrakce budou v jejich režii. Ano, to pravidlo platilo tak, že když se dal třeba kz a pod. atrakce, které nejsou na týmy tak aby hráči šli po jednom, aby jeden hráč nešel na všechny atrakce a nedělal celý turnaj. Příště to asi vážně napsat jak pro malé děti, aby to každý vše pochopil a hlavně do podrobna. Snažila jsem se sepsat aspoň víc pravidel, aby bylo podchycené, co na jiných olympiád bylo chybami, ale to by musely být nejméně 20 stránek pravidel, aby bylo vše OK a nikdo tam nenašel žádnou škvíru...

    K té spolupráci: - tam sem se vám to rozhodla dat pro celý tým jako jsem předtím i potom dávala i u fotbalu. Protože spolupráci byla tuším nějaká 3. atrakce? tak jsem se vám to rozhodla dát pro 4, aby pak ti další dva, co nebyli na žádné atrakci mohli jít. Tak jak to je u norm. pravidel na jb, kde se snažíte hledat díry - nebudu tam vypisovat podrobnosti, máte vl. mozek i když u této hry a zvlástě u některých hráčů je hlavní, aby oni měli nej. pozici, pravdu a jen škodili ostatním, co hrají..

    K tomu fotbalu: - klidně se koukni na HLTV.. Ale bylo tak, že se řeklo na 3 body po dlouhé době nic tak jsem se zeptala těch dvou (adminů) jestli na jeden a oni mi na ts říkali, že to mám nechat tak jsem pak hned řekla, že to necháváme na 3 a pak teprve jste dali gol :).

    Za to, že ty jsi drzí a sprostý si můžeš sám jako vždy u všech tvých banů :).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •