Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 79

Téma: Stížnost na admina

  1. #16
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno NeWbye Zobrazit příspěvky
    Dovolte, abych se k tomu také vyjádřil. S teamem jsme bojovali o 3. místo proti vám. Hned, jak začalo kolo a Koprakek dal reakci s výhodou a ty jsi to napsal první ,ale bohužel špatně, tak jsi po něm hned vystartoval a začal jsi kecat, že jsi byl první. Už hned šlo vidět, že jste jen nervní. (Bylo toto mířené na Dakotu) To samé u HE. Koprakek si to trošku popletl a chtěl, aby každý z teamu házel 1x. My jsme mu chtěli vysvětlit, že jsme to minulé zápasy hráli jinak. Vy jste okamžitě začali na nás řvát že je vám to ukradené co se dělo minulé zápasy a začali jste být nesmírně arogantní. Cením si toho, že Koprakek má nervy z ocele. Protože to, co jste tam předváděli, bylo otřesné..


    Koprakek, jakožto simon by jsi měl stát za svým ne, stejně jako Kája. Vaše připomínky vyslyšel. Nás pofragoval :)
    .................................................. ........................................ 𝙄'𝙢 𝙖 𝙨𝙞𝙣𝙣𝙚𝙧, 𝙛𝙪𝙘𝙠 𝙝𝙚𝙖𝙫𝙚𝙣, 𝙄'𝙢 𝙞𝙣 𝙝𝙚𝙡𝙡

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno Chosen1 Zobrazit příspěvky
    Nás pofragoval :)
    Vás pofragoval, protože jste neustále skákali do řeči a nenechali jste jak nás, tak CT nic doříct. Když děláte pí*oviny, tak se nedivte, že se takhle k vám ostatní chovají ..
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  3. #18
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Stížnost na admina

    Tak mi vysvětli, jak je možné že v boji o 3. a 4. místo nikdo z dozorců nebyl schopen hlídat kdo skákal KZ první hráč? :D
    U héček..proč ti admin minutu tvrdí že to půjde podle něho a to že každý hráč z týmu hodí 1 HE a pak se body sečtou..Proč sakra rovnou nezabil i je když mu to narušovali?Stojí si za názorem a po chvilce ti řekne že "přehodnocuje situaci a bude to tak jak říkají".
    Stav 2:0 následná atrakce surf na čas, jde hráč od nich 36 sec..Chosenovi řekne "po zapnutí stopek můžeš začít" zapl stopky a Chosen stál a psal..padla třetí vteřina u stopek a Chosen dostal kill a následně hned já a konec :D :D :D :D

    Idea - já ani nic psát neměl v plánu protože Koprakeka znám a vím jeho řešení takových věcí :)

    Newbye - Tak proč až když zabil 2 hráče..vypnul mikrofony? :D

    Zbytečná stížnost - https://ctrlv.cz/s3yu
    Naposledy upraveno Daxer; 27-06-16 v 21:25. Důvod: hah

  4. #19

    Odpověď: Stížnost na admina

    == offtopic ==
    Kopr je jeden z těch lepších adminů, který se nejen snaží udržet pořádek na serveru, ale svým jednáním ostatní učí. Dejme si ruku na srdce, když jsem přestal hrát JB, jednak mě to nebavilo, protože jsem to hrál furt a už jsem v tom ztratil smysl, jednak mě odradila ta hnusně zkažená komunita. Celou dobu, co na JB nehraju, sleduju aktivně fórum a všiml jsem si právě Kopra, který tam začal rozdávat banů jak na běžícím páse. Spoustu lidí řešilo s Koprem ve stížnostech i žádostech o UB jeho chování. O tom si každý udělá svůj obrázek, když vidí jen ty "špatné věci". Ve hře jsem se stal svědkem Koprova zásahu proti obyčejnému nevhodnému nicku. Někomu by to bylo jedno, ale Kopr to vzal naprosto vážně a říkal, ať si ho hráč změní. Hráč byl u CT a když měl odpovědět, proč má takový nick, tak jenom koktal do mikrofónu a neměl co říct. Kopr mu navalil kick a já si v ten moment udělal o něm obrázek. On není ten špatný, on je právě ten lepší. V čem? On ta děcka vychovává. Nebo vám příjde normální mít v nicku slovo čurák?
    Naposledy upraveno Grakon2702; 27-06-16 v 21:29.

  5. #20
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno NeWbye Zobrazit příspěvky
    Vás pofragoval, protože jste neustále skákali do řeči a nenechali jste jak nás, tak CT nic doříct. Když děláte pí*oviny, tak se nedivte, že se takhle k vám ostatní chovají ..
    Pamatuješ jsi jak jsem se zeptal kopra, jestli můžu promluvit? Nechal mě promluvit ? Ne nenechal :))



    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    == offtopic ==
    Kopr je jeden z těch lepších adminů, který se nejen snaží o pořádku na serveru, ale svým jednáním ostatní učí. Dejme si ruku na srdce, když jsem přestal hrát JB, jednak mě to nebavilo, protože jsem to hrál furt a už jsem v tom ztratil smysl, jednak mě odradila ta hnusně zkažená komunita. Celou dobu, co na JB nehraju, sleduju aktivně fórum a všiml jsem si právě Kopra, který tam začal rozdávat banů jak na běžícím páse. Spoustu lidí řešilo s Koprem ve stížnostech i žádostech o UB jeho chování. O tom si každý udělá svůj obrázek, když vidí jen ty "špatné věci". Ve hře jsem se stal svědkem Koprova zásahu proti obyčejnému nevhodnému nicku. Někomu by to bylo jedno, ale Kopr to vzal naprosto vážně a říkal, ať si ho hráč změní. Hráč byl u CT a když měl odpovědět, proč má takový nick, tak jenom koktal do mikrofónu a neměl co říct. Kopr mu navalil kick a já si v ten moment udělal o něm obrázek. On není ten špatný, on je právě ten lepší. V čem? On ta děcka vychovává. Nebo vám příjde normální mít v nicku slovo čurák?

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...n1-gt-Koprakek


    Jj, úplně oprávněnej ban. On je tu ta spravedlnost :) Když dal stejný ban Because, v tu dobu "problémový" admin, tak to řešila celá kotelna. Stejný ban dá kopr "čouznovi(kámoš daxera)" a nikdo to neřeší.
    Naposledy upraveno Chosen1; 27-06-16 v 21:28.
    .................................................. ........................................ 𝙄'𝙢 𝙖 𝙨𝙞𝙣𝙣𝙚𝙧, 𝙛𝙪𝙘𝙠 𝙝𝙚𝙖𝙫𝙚𝙣, 𝙄'𝙢 𝙞𝙣 𝙝𝙚𝙡𝙡

  6. #21

    Odpověď: Stížnost na admina

    Tak admini pre vás spravia turnaj a ešte budete chujovať na nich, že to bolo nadržovanie. :D :D Btw. nechapem, kto mu dovolil isť na turnaj,keď každe vlakno je jeho žiadosť o ub.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  7. #22
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno Del!k Zobrazit příspěvky
    Tak admini pre vás spravia turnaj a ešte budete chujovať na nich, že to bolo nadržovanie. :D :D Btw. nechapem, kto mu dovolil isť na turnaj,keď každe vlakno je jeho žiadosť o ub.

    S nikým jiným nebyli žádné konflikty :) Kopr simon a hned je tu stížnost.


    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Je docela pravda že nemám v oblibě Daxera a Chosena, ale jak jsem říkal nahoře, je mi jedno, kdo byl v týmu.

    A stejně nám ho dáte jako dozor/simona. (y) Jak jsem již psal s nikým jiným problémy/hádky nebyly.
    Naposledy upraveno Chosen1; 27-06-16 v 21:43.
    .................................................. ........................................ 𝙄'𝙢 𝙖 𝙨𝙞𝙣𝙣𝙚𝙧, 𝙛𝙪𝙘𝙠 𝙝𝙚𝙖𝙫𝙚𝙣, 𝙄'𝙢 𝙞𝙣 𝙝𝙚𝙡𝙡

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Stížnost na admina

    Jenomže vy si najdete na Kopra cokoliv, jenom aby vypadal jako ten "špatnej"

  9. #24
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno KHAL Zobrazit příspěvky
    Jenomže vy si najdete na Kopra cokoliv, jenom aby vypadal jako ten "špatnej"

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...n1-gt-Koprakek


    Jj, úplně oprávněnej ban. On je tu ta spravedlnost :) Když dal stejný ban Because, v tu dobu "problémový" admin, tak to řešila celá kotelna. Stejný ban dá kopr "čouznovi(kámoš daxera)" a nikdo to neřeší.



    http://csko.cz/forum/showthread.php?...n1-gt-Koprakek


    Jj, úplně oprávněnej ban. On je tu ta spravedlnost :) Když dal stejný ban Because, v tu dobu "problémový" admin, tak to řešila celá kotelna. Stejný ban dá kopr "čouznovi(kámoš daxera)" a nikdo to neřeší.

    Stačí ? přečti jsi to, díky :)))
    .................................................. ........................................ 𝙄'𝙢 𝙖 𝙨𝙞𝙣𝙣𝙚𝙧, 𝙛𝙪𝙘𝙠 𝙝𝙚𝙖𝙫𝙚𝙣, 𝙄'𝙢 𝙞𝙣 𝙝𝙚𝙡𝙡

  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Stížnost na admina

    Protože ty seš v tom vždy nevinně vid?

  11. #26
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno KHAL Zobrazit příspěvky
    Protože ty seš v tom vždy nevinně vid?
    Přečetls to? Ban za Party mod o půlnoci?¨



    E:
    Citovat Původně založeno KHAL Zobrazit příspěvky
    Tam ti bylo vyvětleno, že pokud 1 hráč nechce, tak máš simovat pokud dobře tušim.
    Koukal jsi až na konec?! Prosím přečti jsi to celé, díky :) Because jako jediný nesouhlasil. Dal ban. Byl udělen unban.
    Naposledy upraveno Chosen1; 27-06-16 v 22:03.
    .................................................. ........................................ 𝙄'𝙢 𝙖 𝙨𝙞𝙣𝙣𝙚𝙧, 𝙛𝙪𝙘𝙠 𝙝𝙚𝙖𝙫𝙚𝙣, 𝙄'𝙢 𝙞𝙣 𝙝𝙚𝙡𝙡

  12. #27
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Stížnost na admina

    Tam ti bylo vyvětleno, že pokud 1 hráč nechce, tak máš simovat pokud dobře tušim.

  13. #28
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Stížnost na admina

    A co timhle chceš vlastně dokázat?

  14. #29
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno KHAL Zobrazit příspěvky
    A co timhle chceš vlastně dokázat?
    Citovat Původně založeno KHAL Zobrazit příspěvky
    Jenomže vy si najdete na Kopra cokoliv, jenom aby vypadal jako ten "špatnej"
    Tohle jsi napsal. Já ti tu dávám důkaz, že nemáš pravdu. :)
    .................................................. ........................................ 𝙄'𝙢 𝙖 𝙨𝙞𝙣𝙣𝙚𝙧, 𝙛𝙪𝙘𝙠 𝙝𝙚𝙖𝙫𝙚𝙣, 𝙄'𝙢 𝙞𝙣 𝙝𝙚𝙡𝙡

  15. #30
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Stížnost na admina

    Ale jako celkově na tomhle příspěvku. Uspořádav vám tady turnaj pro srandu a pak si tu akorát stěžujete.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •