Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 79

Téma: Stížnost na admina

  1. #46
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Stížnost na admina

    Chudák Kájuška ... Jediná čo sa toho ujala a zobrala tu zodpovednosť na seba že vôbec urobila nejaký turnaj a idete jej tu nadávať...
    Ja som ju mal na dozore a bolo to úplne v pohode... :) o všetkom sme sa dohodli či už vo futbale a pod. Ja som sňou nemal ani jeden problém...
    Volaj ma *Steeve*

  2. #47
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno drmko Zobrazit příspěvky
    Chudák Kájuška ... Jediná čo sa toho ujala a zobrala tu zodpovednosť na seba že vôbec urobila nejaký turnaj a idete jej tu nadávať...
    Ja som ju mal na dozore a bolo to úplne v pohode... :) o všetkom sme sa dohodli či už vo futbale a pod. Ja som sňou nemal ani jeden problém...
    Volaj ma *Steeve*
    Pokud vím, řeší se tu hlavně kopr, a náš zákaz :)
    .................................................. ........................................ 𝙄'𝙢 𝙖 𝙨𝙞𝙣𝙣𝙚𝙧, 𝙛𝙪𝙘𝙠 𝙝𝙚𝙖𝙫𝙚𝙣, 𝙄'𝙢 𝙞𝙣 𝙝𝙚𝙡𝙡

  3. #48
    Expert člen Avatar uživatele Fighter
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    340

    Odpověď: Stížnost na admina

    Zase se resi blbost.Jb je blbost kde se nebude dat udelat nikdy 100% ok pravidla lebo vzdy se nekdo najde komu se neco nebude libit.Kajuska udelala turnaj tak budte radi aj ked to este nebolo 100%-ne.

    Sa smejem kdyz ctu jak Kopr nadrzoval druhemu teamu a nervoval sa :D Kopr je jeden z mala adminu ktory je na max aktivni a dela si svoju pracu dobre.Nikdy som s nim nemal ziaden problem a aj keby udelal niekedy nejaky failicek tak u takeho mnozstva banov ake dava by som sa aj divil kdyby nepochybil.

    Podla mna je to zbytecni thread,keby sa tu stazovali iny hraci ako vy a s dokazom tak by sa to uz aj vyriesilo ale vy ste si uz tady posrali renome takze ja by som vam ten zakaz aj nechal

    qvsaa ty si uz mal mat davno permu i na forum,nic ine nerobis jenom urazas a zosmiesnujes adminov

    Radeji to loknite :(

  4. #49
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Stížnost na admina

    Rozhodnout by měli organizátoři turnaje, zda jsou bany oprávněné či nejsou. Pokud se shodnou že ano, tak se to může uzavřít.
    Naposledy upraveno Britny; 28-06-16 v 18:06.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #50
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Rozhodnout by měli organizátoři turnaje, zda jsou bany oprávněné či nejsou. Pokud se shodnou že ano, tak se to může uvařit.
    Když někdo dostane ban za wh, musí být důkaz. Kde je důkaz?
    Naposledy upraveno Britny; 28-06-16 v 18:09.
    .................................................. ........................................ 𝙄'𝙢 𝙖 𝙨𝙞𝙣𝙣𝙚𝙧, 𝙛𝙪𝙘𝙠 𝙝𝙚𝙖𝙫𝙚𝙣, 𝙄'𝙢 𝙞𝙣 𝙝𝙚𝙡𝙡

  6. #51
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno Chosen1 Zobrazit příspěvky
    Když někdo dostane ban za wh, musí být důkaz. Kde je důkaz?
    U turnajů to tak nechodí. Ten si založí admin sám a vy hráči máte respektovat jeho pravidla, včetně organizátorů. Můžete být vůbec rádi, že něco takového admin pořádá a sekat latinu. Dodržovat jasně daná pravidla a nebýt vulgární. Za to ste dostali bany.

    "Nevhodné chovanie, narušovanie chodu turnaja"
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #52
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    U turnajů to tak nechodí. Ten si založí admin sám a vy hráči máte respektovat jeho pravidla, včetně organizátorů. Můžete být vůbec rádi, že něco takového admin pořádá a sekat latinu. Dodržovat jasně daná pravidla a nebýt vulgární. Za to ste dostali bany.

    "Nevhodné chovanie, narušovanie chodu turnaja"
    Ani jedno sprosté slovo nepadlo, a žádný konflikt by nemusel být, kdyby dával kopr POZOR !
    .................................................. ........................................ 𝙄'𝙢 𝙖 𝙨𝙞𝙣𝙣𝙚𝙧, 𝙛𝙪𝙘𝙠 𝙝𝙚𝙖𝙫𝙚𝙣, 𝙄'𝙢 𝙞𝙣 𝙝𝙚𝙡𝙡

  8. #53

    Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    U turnajů to tak nechodí. Ten si založí admin sám a vy hráči máte respektovat jeho pravidla, včetně organizátorů. Můžete být vůbec rádi, že něco takového admin pořádá a sekat latinu. Dodržovat jasně daná pravidla a nebýt vulgární. Za to ste dostali bany.

    "Nevhodné chovanie, narušovanie chodu turnaja"
    Sorry, ale to snaď nemyslíš vážne? Tí hráči podľa mojich info neboli vulgárni, tu sa nie je o čom baviť. Ten zákaz mal byť vymazaný hneď po založení tohto threadu plných sračiek, nedoložili ste žiaden normálny dôkaz. Taktiež môže hocikto založiť furien turnaj a mne dať zákaz na jeho účasti, pretože som vulgárny bez akýchkoľvek dôkazov?
    Btw, ten zákaz sa netýka len JB olympiad, ale aj iných turnajov, ktoré si tí hráči chcú zahrať.
    Dajte im preč zákaz a locknite to alebo doložte použiteľné dôkazy.
    Naposledy upraveno Darongodx; 28-06-16 v 18:37.

  9. #54
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno drmko Zobrazit příspěvky
    Chudák Kájuška ... Jediná čo sa toho ujala a zobrala tu zodpovednosť na seba že vôbec urobila nejaký turnaj a idete jej tu nadávať...
    Ja som ju mal na dozore a bolo to úplne v pohode... :) o všetkom sme sa dohodli či už vo futbale a pod. Ja som sňou nemal ani jeden problém...
    Volaj ma *Steeve*
    Ono jedna vec je to, že chce, začo každý ďakuje, ale druhá vec je to, že či na to má. Keďže si ešte donedávna nevedela urobiť poriadok v CT teame tak som ani nečakal, že toto bude bez menších problémov. Čo som sa naučil ja za turnaje čo som spravil je to, že kašlať na ostatných čo si myslia, nepáči sa im, nepotrebujem ich.
    Pre kajusku: Pre budúce turnaje ti doporučujem (ber to ako doporučenie a nie ako niečo čo napísal because) :
    1, Zozbierať trocha "sily", arogancie a trpezlivosti. Nech si nerobí každý to čo chce, ale nech robia to čo ty chceš. Napríklad stanov si pravidlo, ak s ním niekto má problém, nemusí sa hlásiť. Taktiež tá trpezlivosť, keď už niečo povieš tak to dodrž a nie, aby si to menila po polke a potom menila zase s5.
    2, Stanov kludne aj 5 organizátorov, nech nenesieš následky len ty.
    3, Ak si netrúfaš, neni problém sa najskôr zúčastniť turnaja nejakého ako dozor. Tam zistíš veľa vecí.
    Tento turnaj mi prišiel ako ten čo ide byť teraz na knife. Napíše jeden dvaja ľudia, že chcú turnaj a hneď sa toho musí chytiť lebo si myslí, že to chce úplne každý aj keď možno sama si vedela, že tam bude nejaké to -.

    Na koprakeka: Bol som s ním na TS počas jedného zápasu. Neviem ktorý to bol ale čo som počul, keďže si nemutol mikrák na ts, takže som počul ako Vám vypráva do hry, tak jednal diplomaticky. Nebol jeden z tých: Mám ťa u riti, máš toto robiť.
    Avšak tie bany čo dal sú podľa mňa úplne zbytočné. Prečo? Tuto sa nerobia turnaje každý deň, teda tie 3 mesiace ani nemusí byť žiadny iný turnaj. Alebo turnaj ktorého sa chcú títo 4ria zúčastniť. Celkovo tieto bany na turnaj sú zbytočné pokiaľ nerobili na tom turnaji niečo, čo by narušovalo plynulý chod. Tým chcem povedať: Ak nadávali na druhých, tak sorry ale to mi príde zbytočné banovať. Pokiaľ urobili niečo ako napríklad Aviatik, že sa napojil počas finálového kola na server, tak že znemožnil organizátorom vojsť na ten server, tak ok. Ale to, že tam vyplakávajú, že sa nevedia chovať alebo niečo podobné je podľa mňa zbytočnosť. To už potom, môžte dať ban aj hráčovi Newbye, keďže počas nášho zápasu tam furt vyplakával, nech nás vyhodia lebo sme zabíjali CTčka počas pauzy ktorá trvala asi 4 minúty CTčka.

    Btw: Dočítal som sa, že som bol problémový admin. Ako, 96% (tie 4% ešte len budú zabanovaný) toho čo ste mi tvrdili, že sú to úplne nevinní hráči, že som dal bany neoprávene atď. tak boli zabanovaní úplne inými adminmi nezávisle na mne a za to isté, začo som tie bany dával ja. Ale tak čo už, hlavne, že majú práva ľudia čo dojdú raz za 4 mesiace na server a tu na forku campujú každý deň, v živote toho hráča nevideli hrať alebo sa im pchá do riti ale budú písať aký ten človek je.

    E:
    Citovat Původně založeno Kajus Zobrazit příspěvky
    Because.. toto si už ze mě už děláš prdel? Ty, který prosí hráče a CT, aby vůbec něco udělali mi tu říkáš, že já si neumím udělat pořádek? Jak si každý dělal, co chtěl? Hects na ..poradě" nebyl tak v prvním jejím kole došlo k menšímu nedorozumění, ale pak vše klapalo až na Daxera a Cosena s Koprem. S tímto jsem měla počítat.. Člověk jim umožní se tam dostavit a oni toto.. O 1. a 3. místo jsme měli v plánu jít všichni jako dozor, jenže na rezerv. se vejde jen 11 hráčů tak jsme se rozdělili. Nevím, co se tam dělo, ale bylo m iřečeno, že celý tým od Daxera byl vugární,.. S tímto se musí vyjádřit Kopr, Nobody a Angel*. ANO, turnaj jsem dělala porpvé a už vím, co příště doladit.. Chybama se člověk učí :) a já jsem taky jen člověk a vážně nemám čas trávit týden nad olympiádou. Ještě k tomu když si úžasní profesoři vymyslí samé blbosti do školy, v sobotu jsem měla závody agility a ještě k tomu tu byly slavnosti, ale to je moje věc...
    Nerobim si prdel, stačí mi to čo som prečítal od dakoty a čo vidím na serveri/videl na serveri. Taktiež si to môžeš o sebe prečítať v JB admin forku ked ta navrhli na spesla. Nevidel som to tak jediny. Neviem ako ty vieš aké mam kola, ked dojdes na server kde som ja a hned odpojis lebo som tam ale je mi to jedno. Taktiež zatiaľ čo sa týka turnajov som nikdy nemal nejakú sťažnosť. (myslím) Pokiaľ je pravda, že mi turnaj nevyšiel tak mi to kludne sem hoď. 2-3 turnaje som myslím robil už. Takže je z čoho vyberať. Ono pravda sa ťažko počúva, ja tvoj názor berem a je pravda, že v poslednom čase im dovolujem veľa keďže nerád "fragujem za totálne pičoviny". Ale keď už ma to prestane baviť tak to pofragujem všetko.
    Naposledy upraveno because; 28-06-16 v 20:22.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  10. #55
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno Darongodx Zobrazit příspěvky
    Sorry, ale to snaď nemyslíš vážne? Tí hráči podľa mojich info neboli vulgárni, tu sa nie je o čom baviť. Ten zákaz mal byť vymazaný hneď po založení tohto threadu plných sračiek, nedoložili ste žiaden normálny dôkaz. Taktiež môže hocikto založiť furien turnaj a mne dať zákaz na jeho účasti, pretože som vulgárny bez akýchkoľvek dôkazov?
    Btw, ten zákaz sa netýka len JB olympiad, ale aj iných turnajov, ktoré si tí hráči chcú zahrať.
    Dajte im preč zákaz a locknite to alebo doložte použiteľné dôkazy.
    Tak snad na tom turnaji nebyl jenom kopr s kájou. Bylo tam více adminů i lidí co to můžou dosvědčit. Na JB se ani dema netočí při no mik, mfks. Prostě je tam admin, ten to vidí, slyší a dá ban, to se snad chceš odkazovat se vším s demem? Jak říkám, bylo tam více lidí, kteří snad dosvědčí zda to je oprávněné nebo ne. Zatím tu jen čtu obhajobu těch 3 že jsou v tom nevinně a ostatních co tam byli, že zákaz dostali právem, tak nevím teda. Všichni si teda nakonec budou vymýšlet historky, aby měli zákaz chodit na turnaje. Neřekla bych že kopr je zrovna z těch co by toho zneužíval, či někdo jiný z adminů co byli přítomni.

    Tady se řeší 3 měsíce, u jiných tam vidím permu. Turnaje by se měly i tak promýšlet dopředu + organizace, nevidím, krom knife turnaje, že by se nějaké měly stejně uskutečnit.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #56

    Odpověď: Stížnost na admina

    Já bych chtěl požádat jen o zrušení toho banu na všechny turnaje, tento turnaj se mi nelíbil od začátku, protože jste vy jako admini měnily pravidla v průběhu turnaje, přitom byly jasně napsané na forum. Ještě jednou prosím o zrušení banu na turnaje, o nic víc mi nejde.

  12. #57
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    84

    Odpověď: Stížnost na admina

    Because.. toto si už ze mě už děláš prdel? Ty, který prosí hráče a CT, aby vůbec něco udělali mi tu říkáš, že já si neumím udělat pořádek? Jak si každý dělal, co chtěl? Hects na ..poradě" nebyl tak v prvním jejím kole došlo k menšímu nedorozumění, ale pak vše klapalo až na Daxera a Cosena s Koprem. S tímto jsem měla počítat.. Člověk jim umožní se tam dostavit a oni toto.. O 1. a 3. místo jsme měli v plánu jít všichni jako dozor, jenže na rezerv. se vejde jen 11 hráčů tak jsme se rozdělili. Nevím, co se tam dělo, ale bylo m iřečeno, že celý tým od Daxera byl vugární,.. S tímto se musí vyjádřit Kopr, Nobody a Angel*. ANO, turnaj jsem dělala porpvé a už vím, co příště doladit.. Chybama se člověk učí :) a já jsem taky jen člověk a vážně nemám čas trávit týden nad olympiádou. Ještě k tomu když si úžasní profesoři vymyslí samé blbosti do školy, v sobotu jsem měla závody agility a ještě k tomu tu byly slavnosti, ale to je moje věc...
    Naposledy upraveno Koprakek; 28-06-16 v 20:04. Důvod: Jiný admin

  13. #58

    Odpověď: Stížnost na admina

    Je to stále len tvrdenie proti tvrdeniu. Nečítal som to celé, ale nevidím tu, aby niekto potvrdzoval vulgaritu. Všimol som si len niečo pri poste Noubadyho, ale bola to len 1 veta. Snaď nechcete dávať zákaz za 1 vetu.

  14. #59
    Pokročilý člen Avatar uživatele Chosen1
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Yoshi City
    Příspěvky
    128

    Odpověď: Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno Kajus Zobrazit příspěvky
    Because.. toto si už ze mě už děláš prdel? Ty, který prosí hráče a CT, aby vůbec něco udělali mi tu říkáš, že já si neumím udělat pořádek? Jak si každý dělal, co chtěl? Hects na ..poradě" nebyl tak v prvním jejím kole došlo k menšímu nedorozumění, ale pak vše klapalo až na Daxera a Cosena s Koprem. S tímto jsem měla počítat.. Člověk jim umožní se tam dostavit a oni toto.. O 1. a 3. místo jsme měli v plánu jít všichni jako dozor, jenže na rezerv. se vejde jen 11 hráčů tak jsme se rozdělili. Nevím, co se tam dělo, ale bylo m iřečeno, že celý tým od Daxera byl vugární,.. S tímto se musí vyjádřit Kopr, Nobody a Angel*. ANO, turnaj jsem dělala porpvé a už vím, co příště doladit.. Chybama se člověk učí :) a já jsem taky jen člověk a vážně nemám čas trávit týden nad olympiádou. Ještě k tomu když si úžasní profesoři vymyslí samé blbosti do školy, v sobotu jsem měla závody agility a ještě k tomu tu byly slavnosti, ale to je moje věc...
    Smooke tam nebyl, byl tam Angel a Noubady ti težko něco potvrdí, když ani nedával pozor na hru :)
    .................................................. ........................................ 𝙄'𝙢 𝙖 𝙨𝙞𝙣𝙣𝙚𝙧, 𝙛𝙪𝙘𝙠 𝙝𝙚𝙖𝙫𝙚𝙣, 𝙄'𝙢 𝙞𝙣 𝙝𝙚𝙡𝙡

  15. #60
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Stížnost na admina

    Ospravedlňujem sa, že som nedával príliš veľký pozor, ale potreboval som súrne napísať niečo na fb.



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •