Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 56 z 56

Téma: Návrh na větší balance update

  1. #46
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: Návrh na větší balance update

    , když jsem četl navrhovanou "úpravu class" několikrát jsem se musel zasmát.

    Sniper: 60 kondice? To jako vážně? Takže Když ho budu chtít zabít, tak bude neustále utíkat a čekat za každým rohem aby mě zastřelil.

    Commando: souhlasím s tím že by to měla být nejrychlejší class, ale odebrání deaglu a glocku je pěkná hloupost. Minimálně jednu zbraň mít musí. Uvedu příklad: jako poslední zůstanou 2 hráči, commando a Rambo, Rambo si vyskočí na bednu tam, kde se normálně nedá dostat jak ho commando zabije? Bude okolo něj běhat až ho unudí k smrti? A jak by jste si představovali takový lvl 50 u commanda? Jak někoho zabije když nic nevydrží a nebude mít čím střílet?

    Medic: sami víte že medica hraji skoro neustále a pořád nechápu jak na něj každý nadává a stěžuje si že je moc OP. Samozřejmě že Medic je hlavně teamová classa, ale to přece neznamená, že když zůstanu v teamu jediný, tak nikoho nezabiju a proto abych někoho zabil, tak budu muset chodit s někým a vyžírat mu killy? Co se týče healů, nechal bych je tak jak jsou, pamatuji ještě když byl starý systém a šly dávat oba dva hned za sebou, to byl moc OP souhlasím, ale teď? S medicem bych nic nedělal, není moc OP a není to žádná "nevybalancovaná classa" navíc bych přidal slowdown.


    Protector: z toho byste chtěli udělat nesmrtelnou postavu, protože za ní hrajete. Když si ale uvědomíte, že už teď je velmi obtížné ho zabít, navíc když je ještě rychlý, určitě bych mu další HP ani obranu nepřidal, ani za ztrátu kondice.

    Abych si to shrnul. S návrhem absolutně nesouhlasím z následujících důvodů:
    1: sniper by měl moc velký speed, souhlasím s větší rychlosti ale ne o tolik.
    2: commando beze zbraně je hloupost. Když se ještě více oslabí tak k čemu bude? Vadí vám proto, protože vás dokáže s vašimi protectory zabít na 1 ránu.
    3: medic mi připadá tak akorát, není nijak zvlášť silný. Ano výdrž má, ale to jsem odůvodnil už výše.
    4: a protector? To snad ani nemá cenu dále řešit. Pochopte že nemůže být nesmrtelný, každá postava musí mít určitou šanci na zabití jiné. Nevidím tady v tom návrhu smysl... Chcete aby prota nešlo zabít, snipera aby nešlo chytit a nesmyslně oslabit medica a commando a to má podle vás přispět k rovnováze ostatních class. Ode mě vše.

  2. #47

    Odpověď: Návrh na větší balance update

    U protektora šlo hlavně to udělat z něj tanka, který sice vydrží spoustu, ale nebude schopen dát žádný dmg a bude hodně pomalý. Navíc je tady několik způsobů, jak ho lehce zabít. Např. navrhovaná úprava k sniperovi, kdy se mu razantně zvýší dmg a rychlost. Dále tu máme ještě rychlejší commando s povolenýma ranger botama, který ho může nečekané knifnout ze zadu (pokud nebude debil). Dále tu máme farta, autodestrukci commandos knife (item). Představ si situaci uprostřed bojiště, jak se prot pomalu courá k nějakému cíli. V ten moment je to nejideálnější terč, do kterého se může spustit několik hráčů najednou. Ta taktická výhoda tanka v týmu je ta, že zatímco nepřátelé do něj fulloutí, tak vy máte čas ty ostatní nepřítele v klidu zabít.

    Comm je velice těžká classa na vybalancování a trvalo dost času vymyslet jeho vhodný nerf. Abychom mu ztěžili boj, odebrali jsme mu zbraně a nechali jenom knife. Aby nebyl úplně bezbranný, zvýšili jsme mu kondici a povolili ranger boty. Představ si situaci na serveru s 2 itemy. Comm má rangerky a jeho kroky nejsou slyšet. Pokud bude víc používat hlavu a nebude bezhlavě rushovat a doufat že dá nějaký kill, tak se z něho stane nebezpečná ale i zábavná classa. Na druhou stranu stačí jediná chyba a nemá skoro žádnou šanci přežít. Co se týče tebou popsané situace, kdy by si někdo někam schválně schoval, uvědom si, že obě strany mají nějaký úkol. CT musí bránit plant a T musí plantnout. Ve hře je zakázáno zbytečně kempit a zdržovat, o to by se mohli postarat admini. Máš však pravdu v jedné situaci. CT by se mohlo zakempit právě u plantu, kde by se k němu comm nemohl dostat. to bychom možná mohi vyřešit přidáním double jumpu jako druhé schopnosti.

    U úprav medika jsme se hlavně drželi jména classy. Medik má prostě léčit a ne rushovat a zabíjet na potkání. Klidně mu nechtě současné staty a zbraně, ale odeberte mu v tom případě lékárnu, dejte mu jinou schopnost a přejmenujte ho.

    Vy se díváte pouze na to, jak jsme těm classám přilepšili. Prosím, podívejte se i na to, jak jsme jim ubrali. Představte si situaci na bojišti, kdy tu classu hrajete nebo naopak hrajete proti ni.

  3. #48
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: Návrh na větší balance update

    Připadá mi jako hloupost dávat protovi 70 obrany a HP... V praxi to znamená, že bude dostávat o cca 70% menší dmg (nevím, nepočítal jsem to) nezdá se ti to trochu přehnané? Bude mít cca 300 HP, to znamená že by musel dostat kolem 1000 dmg, aby umřel,teď si vem, že dostane itemy lékárna a třeba veterán a bude to v háji úplně. + má pořádný slow, jednou tě trefí a už nemáš šanci utéct, takže nějaká kondice podle mě nehraje roli.

  4. #49

    Odpověď: Návrh na větší balance update

    gratuluji .. conanova nejoblíbenější classa je protector a ty staty .. -30/70/70/-30 .. int je u prota k p*č*, hp a obr uplně luxus - uděláte z něho ještě většího tankouna .. a při takového obraně a hp je con uplně k ničem .. takže classa udělaná přímo pro connana, který za nic jinčího nehraje

  5. #50

    Odpověď: Návrh na větší balance update

    Zřejmě jste nepochopili, budu tedy citovat svá dřívější slova:

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    U protektora šlo hlavně to udělat z něj tanka, který sice vydrží spoustu, ale nebude schopen dát žádný dmg a bude hodně pomalý. Navíc je tady několik způsobů, jak ho lehce zabít. Např. navrhovaná úprava k sniperovi, kdy se mu razantně zvýší dmg a rychlost. Dále tu máme ještě rychlejší commando s povolenýma ranger botama, který ho může nečekané knifnout ze zadu (pokud nebude debil). Dále tu máme farta, autodestrukci commandos knife (item). Představ si situaci uprostřed bojiště, jak se prot pomalu courá k nějakému cíli. V ten moment je to nejideálnější terč, do kterého se může spustit několik hráčů najednou. Ta taktická výhoda tanka v týmu je ta, že zatímco nepřátelé do něj fulloutí, tak vy máte čas ty ostatní nepřítele v klidu zabít.

    Vy se díváte pouze na to, jak jsme těm classám přilepšili. Prosím, podívejte se i na to, jak jsme jim ubrali. Představte si situaci na bojišti, kdy tu classu hrajete nebo naopak hrajete proti ni.

  6. #51
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: Návrh na větší balance update

    To spíše ty nedokážeš pochopit to, že nejhranější mapa je huntic. Která je dost malá na to, aby tam nějaká kondice hrála nějakou roli...další věcí je, že ať je mapa jaká chce je problém protectora sundat na 1 zásobník i teď, tím pádem tady je opět problém, protože bych musel pokaždé přebít a doufat v to že mě nezabije. Jak jsem psal výše, co když dostane lékárnu? Potom bude nesmrtelný a pokud proti němu bude 1 nebo 2 lidi a bude umět alespoň trochu střílet tak vždy vyhraje. Za mě blbost...vlastně jsi udělal tohle: hraju protectora tak chci aby nešel zabít, je to stejné jako bych napsal: hraju hlavně medica tak mu dejte 80 int 50 HP 50 obr a 10 kondici...

  7. #52
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Návrh na větší balance update

    Ale ale, Stite ty plačko,však já prota nehraju a dám tě s jakoukoliv classou, tak se nestrachuj, že hraju jen za prota.
    Prase pokud nejsi zaujatý , tak uznáš že Medik je mnohem těžší na zabití než protector, když má level 150+ a sedí v healu je velmi těžké ho zabít a vysokým levelem, o nížších lvlech ani nemluvě.(Je to hlavně o tom, že medik má luxusní zbraň), jo a ještě ty tvoje počty, že 1000dmg, o tom taky radši nic
    Medic, už podle názvu by měl dělat něco zajímavého, nevím, asi healovat, no momentálně Medikové položí heal, i když to nepotřebují, ale jen aby vyhealovali spoluhrace, tak 2/10. Většina mediků si heal nechává pro sebe, proč by taky měl, hru odtahá bez problémů sám a nějaký spoluhráči mu můžou být jedno.
    Dále protector, cíl byl vlastně to, aby byl schopen vydržet velký dmg, no ale aby byl pomalý a nebyl tak schopný udílet dmg(od toho tu je např. SS)

  8. #53
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: Návrh na větší balance update

    Zkuste si někdy zahrát s jinou classou proti stejnému lvlů prota a connane prosím tě, nedělej ze sebe takového machra, kdyz začneš dostávat s protem, ihned bereš 200 lvl a pak se cítíš že jsi silný. Connane ohledně toho HP ti to pečlivě vysvětlím: když si představíš že 1000 HP je 100 %, tak 70% což by byla cca obrana prota po úpravě je dmg, který neobdrží. Zbývá tedy 30% které jsou stejně velké jako 300 HP. (vše bylo jen obrazně), nenapsal jsem to, že někdo do něj bude muset vystřílet 4 zásobníky. I když s tou plánovanou úpravou to velký rozdíl nebude :-) PS: nemyslím to špatně, ale ta úprava je prostě hloupost.

  9. #54
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Návrh na větší balance update

    Tak on souboj medic vs protector (bez itemů) mezi stejnými levely by dle mého názoru vždy vycházel ve prospěch na vítězství protectorovi, protože u něho se dává hp obrana jako první. Medic rychle vystřílí do prota zásobník a musel by dát i 4 hlavy aby prot zhebl a to by i možná nestačilo, dojdou mu náboje a buď dlouhé přebíjení nebo přehození na 7 ran z dglu, samozřejmě budeme předpokládat že má medic lékárnu pod sebou, co mu dává dejme tomu 60 hp za heal. Takže zatímco protovi zbylo z 250 tak 100 hp a medic přebíjí, tak po celou dobu od začátku souboje protector stále střílí protože má 100 nábojů z m249. Nejsem si jistej jaký je rozdíl poškození mezi SG (medic) a M249 (prot), ale zase takový rozdíl to nebude (co si pamatuji dával jsem s medicem protovi hedy i jen za 30 dmg myslím). A to nemluvím o itemech, kde prot s platinovýma nábojema a potažmo s kevlarem/notes 3 a více je téměř jasný vítěz. Mnohokrát sem zažil, že téměř celý zásobník z SG se použije na shození notesu, potažmo 2 zásahy do hp ještě, zatímco prot ti sundá ten notes jak slupku od banánu a zbyde mu 70 nábojů a více na to aby tě dorazil.
    Stejně je ale jedno hádat se o takovýchto věcech, protože se nezrealizují. Jinak ruku na srdce connane, nemyslíš že už i teď prot vydrží víc než ostatní a k tomu má zbraň na 100 nábojů co bere poškození, protože sehnat off item typu platinové náboje není až takový problém v dnešní podobě COD.

    P.S. Nechápu proč sem si vybral hrát prota až jako 9. class z 11. v pořadí ... :(

  10. #55
    Nováček Avatar uživatele Seeky
    Datum registrace
    Apr 2016
    Umístění
    Kadaň
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Návrh na větší balance update

    Aby to tu neupadlo v prachu.

    Nechápu proč všichni nazýváte prota nesmrtelným či neporazitelným. Jestli dobře vím, tak prot má 0/30/30/-10. Proč si nestěžujete na dema, který má 10/10/30/15, a ještě k tomu dynamit. Popravdě se mi zdá dynamit docela víc OP, než 20hp navíc. K té aféře, prota jsem hrál, a nejednou jsem se musel postavit medikovi. V tuhle chvíli si uvědomíte jak je prot oproti classám s nějakou "schopností" strašně slabý. Stejně jako radar, nejsem si jistý jaký je rozdíl v tom poškození, ale co si tak pamatuju, tak jsem medikovi dával cca 15dmg/ránu, což je docela blbost, jelikož se healuje těch 60hp/tik. Ta kondice navíc bere classe na hratelnosti,a také zábavě. Takže věřím, že i když se tomu dá 70/70/-30, tak i přesto se ta classa nezačne hrát víc než například commando nebo FS.

    E: Rusher má totožný staty jako protector, jaktože si nikdo nestěžuje že vydrží?
    Naposledy upraveno Seeky; 23-08-16 v 19:24.

  11. #56
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Návrh na větší balance update

    Sniper je dobrý , Comando také , to souhlasím ale protektor to je hrůza co píšete demolitions to samé. ítemy souhlasím.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •