Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 37

Téma: camp meter

  1. #16
    jazzin
    Guest

    Re: camp meter

    Karl0s nakousl velké jablko sváru. Mohu jmenovat několik nicků lidí, jenž si přímo zakládají na tom, že po spawnu se běží uklidit. Asi nejtypičtější případ je hráč s nickem Jagy, kterej hlavně na dust4ever zaleze do kata a tajemnej jak hrad v Karpatech odtamtud střílí celejch 20 minut. A zdaleka v tom není sám. Balfas je tady vzhledem k nahranejm hodinám (měsícům) na DM nejpovolanější a tak se i já připojuju k prosbě zavést na DM campmeter. Pro mně se už i tak jedná o nejlepší DM, kterej tu máme - úžasný pingy, přesný hitboxy (když se nelaguje) a enemy co se rádi nechávaj zabít. Zavedení campmeteru je odrazovým můstkem k dokonalosti. :) Dík

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: camp meter

    Jagy , error not 404, atd atd.. na zkoušku by se to zavést mělo.
    poznámka: Camp meter by se měl resetovat po každé smrti, když nešla kotelna tak jsem byl na jednom nejmenovaném všem známém a dokola omýlaném portálu a tam se camp meter neresetoval ani po smrti. Nepředpokládám že si od nich cokoliv kotel vezme, jen aby to bylo upravené správně ještě předtím, než se to zavede.
    Naposledy upraveno Karl0s; 16-06-11 v 11:23. Důvod: oprava chib! abi me uf0n nesěl

  3. #18
    Pokročilý člen Avatar uživatele *Don /Km Crew/ Balfas*
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Kroměříž ( tam na kopci )
    Příspěvky
    106

    Re: camp meter

    Citovat Původně založeno Karl0s Zobrazit příspěvky
    Jagy , error not 404, atd atd.. .
    Jagy, to je profesionální kemper, ten by se tím mohl živit :D :D

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: camp meter

    no pravda, koukni se na ten obrázek.. 47k fragů z kempu, by mě jeblo z toho

  5. #20
    Kotel
    Guest

    Re: camp meter

    Antikempr uz tam je. Pri kempu delsim 20 sekund zcerna obraz. Nevyhoda pro hrace s awp, ze budou muset porad behat, ale mozna bych dal awp vyjimku.

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: camp meter

    za chvilu pudu hrát a podám správu

  7. #22
    Pokročilý člen Avatar uživatele *Don /Km Crew/ Balfas*
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Kroměříž ( tam na kopci )
    Příspěvky
    106

    Re: camp meter

    Ahem, otestuji až v pondělí, s tím awp by to mohl být problém, protože občas je několik cílů na dostřel bez nutnosti pohybu a 20s uběhne jako voda.

  8. #23
    Kotel
    Guest

    Re: camp meter

    To by slo vyresit tim, ze kdyz bude mit nekdo awp a da kill, tak mu to resetne antikemp. Ale aby pak nekempili s awp ve tme.

  9. #24
    Pokročilý člen Avatar uživatele *Don /Km Crew/ Balfas*
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Kroměříž ( tam na kopci )
    Příspěvky
    106

    Re: camp meter

    Ok, bomba, v pondělí ti k tomu řeknu víc. Děkuji pane domácí.

  10. #25
    Pokročilý člen Avatar uživatele *Don /Km Crew/ Balfas*
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Kroměříž ( tam na kopci )
    Příspěvky
    106

    Re: camp meter

    Camp meter je naprosto v pohodě! S awp bez problémů.

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: camp meter

    Citovat Původně založeno *Don /Km Crew/ Balfas* Zobrazit příspěvky
    Camp meter je naprosto v pohodě! S awp bez problémů.
    tak pro zkusenyho cloveka je to uplne v klidu ale noob bude mit obcas zatmeni

  12. #27

    Re: camp meter

    No tak už kamp metr neni v pohodě, dneska se jaksi zbláznil. Na dm je kamp meter uplně k ničemu ne jako na klassiku kdy se musí čekat než někdo položí nebo když prostě někdo kempí na spawnu. U DM prostě kdo kempí na spawnu nikoho nezabije nebo zabije, ale ten dotyčnej už o něm podruhý ví a stejně co sleduju nikdo za bednama nekempí.
    Ted se musí změnit název pro DM na Hit and Run, jinak vás campmeter dostane. Musíte běhat jak šílení i když to třebas situace vůbec nevyžaduje a běhá kolem vás spousta nepřátel, tak místo toho abyste se věnovali jim běháte aby vás neoslepil camp meter.

    Camp meter na DM naprostej nesmysl... ted je podle camp metru kemp i to, že stojíte uprostřed náměstí a sundaváte jednoho protivníka za druhym... logiku v tom nehledejte, žádná tu není. Camp meter tak jak je nastavenej ted, kdy za pár vteřin máte 100% je nesmysl největší.

    Nastíním situaci která se mi dneska dvakrát stala +- podobně. Doběhnu na místo a zrovna to tam naši vyčistlili tak se rozhlížím po soupeři a nic (už mám 25%) najednou vyběhnou 3 protihráči, sundám jednoho 35%, pak minu (45%) a sundám dalšího (60%) třetí se schová a čekám než vyleze abych ho sundal a 80% začne to blikat tak se musím rozběhnout v tom vybíhá další protivník zastavím se a už jsem slepej. A to jsem nekempil za žádnou bednou nic bylo do uprostřed dlouhý na dustu2.

    Tak jak byl campmeter dřív tak to bylo ok, ted to lítá dvojnásobnou rychlostí prostě masakr.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 19-07-11 v 18:15.

  13. #28
    Nováček Avatar uživatele gjnk.
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Zlin
    Příspěvky
    98

    Re: camp meter

    Byl bych rád, kdybys tam Kotle ten campmeter znovu hodil...protože to co tam předváděl Damianko...na nuke celých 20 minut v kuse zalezlý na CT spawnu a nic když ho náhodou někdo zabil, tak za pár vteřin se tam doplazil zas. Serou mě i soundeři, proto jsem uvítal když zmiznul ten radar. I když je pravda, že jsem s tím měl taky trochu problémy. Ale tohle sezení na jednom místě celou mapu je k poškození nervů.

  14. #29
    Kotel
    Guest

    Re: camp meter

    Co bylo s radarem?

  15. #30
    Nováček Avatar uživatele gjnk.
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Zlin
    Příspěvky
    98

    Re: camp meter

    Je to pár týdnů zpátky co prostě na DM zmizel :D teď už tam bohužel zase je :)
    Naposledy upraveno gjnk.; 28-07-11 v 20:07.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •