Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 78

Téma: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak kick

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak kick

    Tak vam nahlasuji toto neprinosne chovani admina od ktereho bych to ani trochu necekal...nervy ujeli ale lidi si nezahrali proste kdo mu napsal at se vzpamatuje nebo tak tak byl kicknut...tu mate jen par zaznamu z me console...jen par...jestli to hodlate resit coz by se melo tak zkouknete chat log...kdyby toto delal normalni obycejny hrac (ten chat) tak nic nereknu...kdyby me nekickoval protoze jsem se zastal kamose kteremu nadaval za to ze mu dava diru...kdyby mu napsal ze je lucker nebo neco takovyho taky se neozvu...ale aby admin psal takove blbosti a kickoval kvuli jeho chybe a vyleval si nervy a komplexy tu na hrace to je neprinosne...doufam ze se sem ozve par lidi kteri tam hrali a zadam aby jste mu vzali prava aspon na awp kdyz je takovej nervak a nedojde mu ze awp bere hodne DMG i pres zed a ze kdyz da nekdo HS pres zed ze ho da na ranu a nemusi mit WH...tak at de hrat radsi nejaky The sims nebo neco takovyho aby se u toho nenervoval...nemohl jsem si zahrat 2x jsem tam prisel 2x me kicknul a to nechci nechat jen tak...po me zprave na vyzvu proc me kicknul mi napsal...jen tak... tu mate vypis:

    $vac!nar : hej ty si uz asi delas prde
    $vac!nar : sasku jeden
    [ArI].:rehy : >D bez nervyu D>
    $vac!nar : a tohle bylo co
    $vac!nar : dira na hlavu?
    $vac!nar : jen tak
    [ArI].:rehy : mg tak deruje a co jako
    $vac!nar : vole rehy ty nepis ti radim
    [ArI].:rehy : co ti je?
    [ArI].:rehy : uz prehanis ne ale?
    *DEAD* [ArI].:rehy : jdi radsi na psycharnu tyjo..
    *DEAD* .slapa-notas : Svacinar a ty co taky nervozny ??

    Kicked
    Connecting to 212.80.69.60:27026...
    Connection accepted by 212.80.69.60:27026
    Alias name is invalid
    Alias name is invalid
    * Privilegia nastavena
    Kicked :"reconnect neni povolen ! Cekej 1 minutu."
    Connecting to 212.80.69.60:27026...
    Connection accepted by 212.80.69.60:27026
    Alias name is invalid
    Alias name
    [ArI].:rehy : ty nekomu pis ze se nervuje a je vulgarn
    [ArI].:rehy connecte
    *DEAD* [ArI].:rehy : za co jsi me kicknul ty nervaku?
    *DEAD* [ArI].:rehy : profackuj se
    NEVIM JAKTO ALE TO UZ JSEM NENASEL BUDE TO URCITE NEKDE V CHAT LOGU...ODPOVEDEL MI NA VYZVUU PROC ME KICKNUL VETOU...jen tak
    A PO TE ZAS CHYTL NERVA PSYCHOUS JEDEN A STALO SE TOTO:

    Kicked by Console
    Kicke

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    to mužeš bejt rád že nemáš ban jako já na pět dní od svačináře.dneska se holt špatně vyspal

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    za co ban?za to ze on nemuze unest to ze tu hru neumi..pak se musi nervovat a kickovat hrace kteri v klidu hraji a chteji si uzit hry a ne jeho uletum ze on je kral ktery zmackne amx_modmenu a muze si snama delat co chce??to jen tak nenecham...

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    praetorian a za co ti on dal ban?

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    No rehy ty a tvoje nervy jste taky velmi dobří kamarádi, no ale tentokrát s tebou souhlasím v tom že se stále více setkávám s tím že admini si o sobě myslí až moc a zneužívají své pravomoci ve svůj prospěch, no a taky samozřejmě kickují a banují za každou prkotinu jen proto že mají špatnou náladu... (nemyslím teď nikoho konkrétního, jen říkám že se to děje stále častěji)

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    1x me kicknul tak jsem to sebral a zeptal jsem se ho proc jestli jsem se neprovinil nejak...a on mi napise jen tak...tak jako je to normalni??a tez s tebou souhlasim leryxi

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Doufám že se k tomu vyjádří aspoň tady na fóru, protože bych docela rád věděl jestli je toto chování normální, podle mně teda ne :D

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    09:31:17 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar: ach jaj zas skore v picci
    09:32:40 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>(Counter-Terrorist) $vac!nar: napis guns
    09:32:47 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar: boha balfasi
    09:33:36 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar : jasny
    09:34:53 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar : di uz do picci
    09:37:58 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar : ty picusi zahaxovanej
    09:39:17 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar : pepino?
    09:39:22 <STEAM_0:1:44541665><89.29.39.91>Pep!n0 : Ano?
    09:39:26 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar : ses to ty?
    09:39:30 <STEAM_0:1:44541665><89.29.39.91> Pep!n0 : Ano :)
    09:39:39 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar : tak laskave necum minutu na jednom miste
    09:39:45 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar : nerad bych kickoval admina...

    Akože, nechcem ťahať špinu, ale to ako sa chová nie je normálne. Toto bolo napr. včera za necelú hodinu, ale podobný scenár sa deje každý deň. Buď sa kľudni, alebo vypni na týždeň csko.
    Naposledy upraveno I-Mouse; 29-01-12 v 14:07.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Admini příkladem :D asi jsem trochu zastaralý, jak vidím toto už delší dobu neplatí :)

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    vidite to?diky mouse za tento prispevek...byl bych rad aby se vyjadril i kotel a popripade mu vzal prava...to co posledni dobou dela je hruza...to ze mu nejaka treba nedala tak si nemusi sem vylevat nervy ne??a vidite tu v pripade co psal mouse ze admin admina nekickne ale kdyby to byl normal hrac uz leti ani neupozorni

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Členem od
    Sep 2011
    Příspěvky
    91



    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    praetorian a za co ti on dal ban?
    ............za vulgárnost pět dní. to by na serveru nehrála polovina lidí

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele hatlos
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    83

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Citovat Původně založeno rehy Zobrazit příspěvky
    za co ban?za to ze on nemuze unest to ze tu hru neumi..pak se musi nervovat a kickovat hrace kteri v klidu hraji a chteji si uzit hry a ne jeho uletum ze on je kral ktery zmackne amx_modmenu a muze si snama delat co chce??to jen tak nenecham...
    Jo slouhlasím nenechal bych to tak. Svačinqwo ban mu daj..
    DM


  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Na sebrání práv bych to až nehrodil, dosud byl celkem v klidu ale teď má špatné období a to je myslím první stížnost co na něj ide ..
    E:Rehy napiš prositmě time v kolik to dnes bylo cca..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  14. #14
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    hatlos za co by mi mel davat ban??za to ze on je vulgarni a urazi spoluhrace a protihrace??kdyby to takhle delal obycejny hrac nereknu..ale admin kdyz ma nervy tak ma radsi odejit aby nevypadal jak sasek a nedelal takove veci co on ted..(a poslednich par dnu)

  15. #15
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    jery priblizne v 13,30 ale fakt nevim...mozna driv mozna pozdeji vazne ted nevim uz vubec

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •