Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 78

Téma: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak kick

  1. #16
    Nováček Avatar uživatele hatlos
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    83

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Citovat Původně založeno rehy Zobrazit příspěvky
    hatlos za co by mi mel davat ban??za to ze on je vulgarni a urazi spoluhrace a protihrace??kdyby to takhle delal obycejny hrac nereknu..ale admin kdyz ma nervy tak ma radsi odejit aby nevypadal jak sasek a nedelal takove veci co on ted..(a poslednich par dnu)
    jo a ty příjdeš a nabonzuješ ho. p4nk0
    DM


  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    hatlos nemusíš mu lozit do prdele ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Já to taky nevidím na odebrání práv, to ne, jen aby mu někdo pohrozil/napomenul ho aby si uvědomil že i admin musí mít své meze..

  4. #19
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    a proc by ne?kdyby me nekickoval a nechal me v klidu hrat nic nereknu....hatlos tu jde videt jak mu lezes do prd*** a typuji ti tak 11-12 let vic ne...rekni si v hlave..co je lepsi?aby tu terorizoval server a lidi kvuli nemu prestali hrat nebo aby nekdo zasahl a mohl tomu alespon trochu zabranit...myslel jsem ze se mu alespon rosviti...

  5. #20
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Sedmdesátýdruhý okrsek Šestapadesátkového Brodu
    Příspěvky
    170

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Citovat Původně založeno I-Mouse Zobrazit příspěvky
    09:31:17 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar: ach jaj zas skore v picci
    09:32:40 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>(Counter-Terrorist) $vac!nar: napis guns
    09:32:47 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar: boha balfasi
    09:33:36 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar : jasny
    09:34:53 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar : di uz do picci
    09:37:58 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar : ty picusi zahaxovanej
    09:39:17 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar : pepino?
    09:39:22 <STEAM_0:1:44541665><89.29.39.91>Pep!n0 : Ano?
    09:39:26 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar : ses to ty?
    09:39:30 <STEAM_0:1:44541665><89.29.39.91> Pep!n0 : Ano :)
    09:39:39 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar : tak laskave necum minutu na jednom miste
    09:39:45 <STEAM_0:0:34259406><213.250.226.234>$vac!nar : nerad bych kickoval admina...
    předpokládám, že DM

    k stížnosti: práva už tu maj i mnohem horší hříšníci, imo to na sebrání rozhodně neni

  6. #21
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Ano, z DM. Problém je v tom, že keby toto robil normálny hráč, má ban na týždeň. Takže si to s ním vyriešte.

  7. #22
    Pokročilý člen Avatar uživatele HoracioKeine
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Pohořelice (Napajedla)
    Příspěvky
    249

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Já teda svačináře moc neznám, sem tam jsem ho někde viděl nebo něco, ale myslel jsem si že je to dobrý admin. Nechci se ho vůbec zastávat, ale každý má někdy blbou náladu nebo se mi může přihodit cokoliv tak je kapánek nervózní, ale o sebrání práv bych opravdu nestál. Myslím že by stačilo, aby mu kotel domluvil a buď se uklidní nebo by mu práva sebrali. Spíš by bylo ještě lepší počkat než se k tomu svačinář sám vyjádří.
    --//|\\DeathMatch//|\\--
    league of legends
    shakes&fidget

  8. #23
    Nováček Avatar uživatele hatlos
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    83

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry Zobrazit příspěvky
    hatlos nemusíš mu lozit do prdele ..
    jo, já mu lezu do prdele. Ty jdi do prdele se všema těma kamarádama které nemáš.
    DM


  9. #24
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    se vsemi az na hatlose tu souhlasim...ale tak stejne az uvidi ze na serveru neni nikdo kdo by to nahlasil nebo tak tak bude vulgarni a bude urazet...takhle cloveka nezmenis..ja jsem taky velikej nervak to priznam a urcite to nekteri z vas vi i zazili parkrat...ale ja za to dostal ban...vy mu jen reknete nedelej to...tak zakejva ze ne a nic se nestalo...a tak to u obycejnych hracu taky nefunguje...mel by mit nejaky trest...kdybych byl admin tak se snazim skrotit a kdybych videl ze jsem uz uplne na nervy tak si radsi dam mutte nebo odejdu...ale ne se takhle sam ponizovat

  10. #25
    Nováček Avatar uživatele stoof
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    48

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    jono. neska jsem taky dostal ban... na 5 dnu za vulgarnost... ani nevim za jakou... doufám že maj záznamy protože toto neni možné, ani jsem ho tam nevidel, odpojim se, jdu na oběd přijdu a piše že mam ban. srovnej se svacinari.

  11. #26
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    hatlos nepis sem decko male...nikdo na tebe neni zvedavej...a nemas k tomu co rict jen sam ukazujes ted vypadas uz tak na 9...neponizuj se radsi odejdi

  12. #27
    Nováček Avatar uživatele hatlos
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    83

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Citovat Původně založeno rehy Zobrazit příspěvky
    se vsemi az na hatlose tu souhlasim...ale tak stejne az uvidi ze na serveru neni nikdo kdo by to nahlasil nebo tak tak bude vulgarni a bude urazet...takhle cloveka nezmenis..ja jsem taky velikej nervak to priznam a urcite to nekteri z vas vi i zazili parkrat...ale ja za to dostal ban...vy mu jen reknete nedelej to...tak zakejva ze ne a nic se nestalo...a tak to u obycejnych hracu taky nefunguje...mel by mit nejaky trest...kdybych byl admin tak se snazim skrotit a kdybych videl ze jsem uz uplne na nervy tak si radsi dam mutte nebo odejdu...ale ne se takhle sam ponizovat
    Tak proč jsi tady přišel na něho žalovat? když seš takovej nervák bys to měl chápat ne?

    E: jo já jsem děcko. Já sváču chápu. Třeba ten tvůj kamarád co mu dal tu hlavu není zas takovej kamarád a sedí na F12 víš. Ale jerry má kamarádů dost takže taq
    Naposledy upraveno hatlos; 29-01-12 v 14:29.
    DM


  13. #28
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Citovat Původně založeno rehy Zobrazit příspěvky
    jery priblizne v 13,30 ale fakt nevim...mozna driv mozna pozdeji vazne ted nevim uz vubec
    svacinar to robi casto.. nic nove..
    to si posral.

  14. #29
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    hatlos ted uz te typuji na 8...jdi se ucit nasobilku...NECHAPES ZE JE ROZDIL MEZI ADMINEM A OBYCEJNYM HRACEM??ADMIN MA JIT LIDEM PRIKLADEM NE JE BEZDUVODNE KICKOVAT ZA TO ZE POUKAZUJI NA JEHO NERVY...TIM CO UKAZUJE JE TO ODEDNESKA PRO ME PSYCHO ADMIN PROSTE...A TY HATLOS NEPIS

  15. #30
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Zlodej krici na zlodeja zlodej. Pride mi to smiesne. Najprv chcete, aby bol na adminov rovnaky meter ako na hracov a teraz pisete, ze "kdyby toto delal normalni obycejny hrac (ten chat) tak nic nereknu".
    BTW Svacinara si nezastavam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •