Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 78

Téma: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak kick

  1. #31
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Citovat Původně založeno stoof Zobrazit příspěvky
    jono. neska jsem taky dostal ban... na 5 dnu za vulgarnost... ani nevim za jakou... doufám že maj záznamy protože toto neni možné, ani jsem ho tam nevidel, odpojim se, jdu na oběd přijdu a piše že mam ban. srovnej se svacinari.
    http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=20092
    alebo
    http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=20091
    Toto padlo za vulgarnost, a zasluzili ste si to, boli tam nadavky na rodinu.

  2. #32
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    hatlos k tomuto..Tak proč jsi tady přišel na něho žalovat? když seš takovej nervák bys to měl chápat ne?

    E: jo já jsem děcko. Já sváču chápu. Třeba ten tvůj kamarád co mu dal tu hlavu není zas takovej kamarád a sedí na F12 víš. Ale jerry má kamarádů dost takže taq




    o to jde ze on neumi uznat skillera a to ze je nekdo lepsi nez on...

  3. #33
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    JEžiš tak chce něco zahrát na turnaji tak je nervní že nic netrefí kdyby jste si dali interp 0.01 jak on tak by nebrečel šašci
    #ego #boost

  4. #34
    Nováček Avatar uživatele hatlos
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    83

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Citovat Původně založeno rehy Zobrazit příspěvky
    o to jde ze on neumi uznat skillera a to ze je nekdo lepsi nez on...
    Promiň. Ale myslím že i admin může poznat nějakého haxora a stejnak s tím nic neudělá.
    DM


  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Chceš mi tedy říct že to že chce něco zahrát na turnaji ho opravňuje k tomu aby byl vůči ostatním vulgární? Já jdu zítra kupovat nové boty a mám strach že se mi nebudou líbit tak vám tu teď všem začnu nadávat? to asi težko...

  6. #36
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    210

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Tady se to rozjelo :D
    Zkuste někdo odchytit sváču třeba na serveru, nejlíp bude když se k tomu vyjádří sám...
    4 rehy: POŽÍVEJ edit v pravo dole
    Naposledy upraveno Th3 Pr0; 29-01-12 v 15:01.

  7. #37
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    komu rikas sasku ty cucaku malej?se vzpamatuj...on se nervuje na serveru s NSakama....tak jako kdyz je tak nervni tak nez serozehraje at jde na server kde neni admin a je mu jedno ze tam dostane ban...ale tohle je prehnany uz...nema se prihlasovat na turnaj kdyz to neumi...a nebo ma pobrat ze to je jen hra

  8. #38
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    leryx dalsi naprosty souhlas z me strany

  9. #39
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Myslím si že za tvojí demenci závist a bůh ví co ještě stačí postnout pár odkazů

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...-kdyz-je-admin
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...JB-knife-a-DTR
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...min-pr%C3%A1va
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...ost-zkusenosti

    + se nauč používat edit

    Leryx můj podpis děcko
    #ego #boost

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Rehy? Děláš ty něco jiného, než, že bonzuješ na adminy? Jsi fakt jak malé dítě. Na hráče sem nenapíšeš nic, ale aby jsi uškodil adminovi, o to ti jde na prvním místě.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  11. #41
    Expert člen Avatar uživatele mrkvicka
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Košíce
    Příspěvky
    522

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Rehy? Děláš ty něco jiného, než, že bonzuješ na adminy? Jsi fakt jak malé dítě. Na hráče sem nenapíšeš nic, ale aby jsi uškodil adminovi, o to ti jde na prvním místě.
    nemoze za to jak sa narodil..
    to si posral.

  12. #42

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Jako rehy řikat adminovi aby se profackoval není zrovna něco při čem bych i já zůstal klidnej.

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    Ježiš nebrečte tady na fóru, budte rádi že nemáte ban, až budete oldschooleři jako on, poznáte to...adminovat neni lehký, to si myslíte vy, ale zkuste to na portálu kde je cca 33 serverů a z každého serveru smapujou noobové který zaply poprví csko.A kdo je zabije tak hned spamujou že cheater, ban him, a podobný hovna... Chtěl bych vidět vás, když jdete 10x na server, a spectujete 20 lidí jestli něco nemaj, a 19 z 20 je čistých, to pak nebaví nic, a ještě když zrovna nejde (laming) tak je prostě špatná nálada...Proto je lepší napsat do chatu /mute vybrat koho chceš, a máš po starostech.

    EDIT: @rehy brečíš tu jak malej kluk...kotelna nemá jenom 1 server, mohl si jít jinam.
    EDIT2: Pojdtě jen tak dál sypejte mi ty T-Downy...Neposeru se z nějakýho bezcennýho textu ve kterém stojí: "0 z X hráčů považuje tento příspěvek za přínosný. :-D :-D Kliknout anonymně na červenej paleček dokáže každej GJ
    Naposledy upraveno Krispo; 29-01-12 v 15:27.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  14. #44
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    ja si stezuju...kdyby me nekickoval pokazdy co prijdu tak nepisu ale nenechal me hrat tak co

  15. #45
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: svacinar a jeho dnesni chovani na serveru...kdo ho nervoval nebo moc zabijel tak

    branil mi ve hre jinak receno...a na vetu proc to dela mi rkel jen tak...to me proste nasr***

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •