Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 74

Téma: Gustak

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    Gustak

    toto je normalne vyjadrovanie do voicu som velmi zvedavy na vaše riešenie ked ja som iba na slovo "dement" dostal 20000 min ban tu je demo
    https://uloz.to/!1Mgu5yidj/jail1-dem

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Gustak

    Citim se vinen v plném rozsahu :(

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  3. #3
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Gustak

    když už se musíš chovat jak 15letá napodobenina daxera, tak za to nebanuj ostatní

    Spoiler Spoiler:

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Gustak

    Upálit na hranici !!!!

    Většína z toho co řekl, byla na mě, já to bral s humorem jako když jsem já jemu ( když jsem byl ct ) řekl nějakou tu nadávku.
    btw jak si věděl že bude nadávat ? :DDD nebo to takhle točíš každé kolo ? :D
    myslím že to brali všichni s humorem .. a když ti to vvadilo měl si napsat ne ? nikdo tam nic nepsal co jsem viděl. Btw ten ban nebyl jen za "dement" :) :D

    #WhiteText
    Naposledy upraveno teecko; 25-07-16 v 20:48.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Gustak

    Gusťák má trochu poškodené nervy, keďźe to je budúci otec. Toleroval by som to v tomto jeho ťažkom období.



  6. #6
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    Odpověď: Gustak

    mal by prisť o prava ked sa nevie vyjadrovať a admin ma isť prikladom potom prečo banujete za nadavky ?

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617

    Re: Gustak

    Frisco, kdyby jsi tam byl tak bys chápal, že takhle se mezi sebou bavíme uplne normalě :) A myslím si, že kdyby to někomu nevyhovovalo, tak že by si asi stěžoval on ne? A ne někdo kdo si stěžuje na to že dostal udajně ban za slovo "dement" :)
    Rozdíl v tech banech co jsem dal já, je ten že to opravdu ze srandy neni, většinou se tam zapojuje rodina. Ale tak když už jsi to sem zatáhl :D
    E: Grakone to snad nebude nutné :(
    Naposledy upraveno ImGustak; 25-07-16 v 21:15.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Gustak

    Kdyby mi nadával Frisco, už je tu, ale od tebe to berůů ty jsi správnej mentál jako já. xDDD :DDD sry Frisco nemám rád vlky :( :D
    pro "dýgla" proč sem hlásíš něco co nebylo na tebe a ani nevíš jak to ten hráč bral .. jestli ho to štvalo nebo s humorem .. jak je vidět na demu já to bral s humorem mno.

    #ProtožeMůžem
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  9. #9

    Odpověď: Gustak

    No to je teda síla to demo. No Gusti, myslím, že s tebou v neděli půjdem do kostela. Tam se ze svých hříchů očistíš.

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Gustak

    Zatím jsem to přeposlal někomu vyššímu.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Gustak

    Ahoj, pokiaľ bola táto konverzácia len medzi adminom a jeho známym hráčom, ktorému to ako vidím nevadilo, tak je to podľa mňa v poriadku. Samozrejme iná vec by bola, ak by sa rozprával takto s tebou a ty by si s tým nesúhlasil. Vtedy by sa mali vyvodiť dôsledky.

  12. #12

    Odpověď: Gustak

    Ani jsem neviděl demo, ale vím jak to dopadne. 3 kamarádi z portálu sem ironicky napíšou o tom, že by te měli mučit a popravit, další napíšou "adminovi bude domluveno" a bez následků se lockne to, za co by normální hrací dostali ban.
    Bajdvej. grakone myslím že si to byl ty, co téměř všude cpal, že by měla fungovat rovnocennost mezi adminem a hráčem, tak kde je tenhle názor teď? Jenom si přišel obhájit kamiqa, ale objektivní názor na to nemas.
    (A je to jen nazor, nikoho sem schválně potopit nejdu)
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Gustak

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Ani jsem neviděl demo, ale vím jak to dopadne. 3 kamarádi z portálu sem ironicky napíšou o tom, že by te měli mučit a popravit, další napíšou "adminovi bude domluveno" a bez následků se lockne to, za co by normální hrací dostali ban.
    Kamarád jeho nejsem, na serveru jsem ho viděl cca 3x na steamu nemám atd ale bylo to na mě a já to bral s humorem ..
    a jak píšeš "normální hráči" by za to měli ban .. no "normální hráči" to nemyslí z prdele a myslí to většinou dosti vážně i na rodinu ... Přecijen jsi hloupá vokurka .. ( příklad toho když se to myslí z prdele. :D )
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  14. #14

    Odpověď: Gustak

    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    Kamarád jeho nejsem, na serveru jsem ho viděl cca 3x na steamu nemám atd ale bylo to na mě a já to bral s humorem ..
    a jak píšeš "normální hráči" by za to měli ban .. no "normální hráči" to nemyslí z prdele a myslí to většinou dosti vážně i na rodinu ... Přecijen jsi hloupá vokurka .. ( příklad toho když se to myslí z prdele. :D )
    Až přijde nejakej player s banem za vulgarismy a ohradi se tím, že admin to dělá taky (a tentokrát i na prukaznem demu)? "Sorry kamo, ale admin to myslel z prdele, tomu to projít může, ty si dej hezký měsíc pauzu"
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Gustak

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Až přijde nejakej player s banem za vulgarismy a ohradi se tím, že admin to dělá taky (a tentokrát i na prukaznem demu)? "Sorry kamo, ale admin to myslel z prdele, tomu to projít může, ty si dej hezký měsíc pauzu"
    Když bude průkazné demo, kde bude vidět, že to admin nemyslí z prdele a hráčovi to očividně vadí, tak nebudu nic říkat ani slovo proti. Ale na tomhle demu jsou vidět i moje reakce do chatu kdyby mi to vadilo asi bych nepsal ":DDD" :D No už dost Flamu. :D
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •