Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 74

Téma: Gustak

  1. #16
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Gustak

    Já souhlasím s tím co napsal Samco, pokud to je z legrace mezi adminem a hráčem, nevidím v tom nějaký problém? To je jako kdyby někdo mě hlásil za to, že Luccy říkám krávo, i když ona doopravdy kráva je :D

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Až přijde nejakej player s banem za vulgarismy a ohradi se tím, že admin to dělá taky (a tentokrát i na prukaznem demu)? "Sorry kamo, ale admin to myslel z prdele, tomu to projít může, ty si dej hezký měsíc pauzu"
    Jaký admin banoval vulgaritu, která nebyla myšlena vážně a byla pouze z legrace?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #17
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Gustak

    Vidím tu veľa zbytočných postov. Určite mu nebudú za toto odobrané práva ani sa nebudú rezať hlavy. Gusťak si dá pozor nato čo hovorí pretože na JB chodia prevažne kresťania ktorí nikdy nenadávali. Chápem aj hráča,že mu to príde nefér,ale mne príde veľký rozdiel hovoriť do voice nadávky ,ktoré niesu na nikoho určené (respektivé na niekoho komu to je jedno a vracia mu to tým istým spôsobom) ako ked dakto nadáva dakomu do chatu za FK a ťahá tam rodinu.

  3. #18
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Gustak

    Jak se to píše v bibli ? Káže vodu, pije víno.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  4. #19
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Gustak

    Tak aby se to uzavřelo. Deagle u tebe je problém ten, že ty nadáváš hráčům všem schválně, protože tě prostě někdy jejich chování vytáčí, jsi hrozně moc impulzivní, proto si za vulgaritu dostal ban. Jako je pravdou, že JB už není fun kde se lidí chodí pobavit, spíš je to mod, kam de člověk ztratit asi veškerou trpělivost a nervy. Takže do pravidel přidáme, že kdo bude chtít jít hrát JB musí se obalit velikou trpělivostí, nebo skončí v banlistu ... Toto bylo čistě poštuchování mezi hráčem a adminem, takže se to trestat nedá. Něco opravdu jiného by bylo, kdyby admin začal někomu schválně bezdůvodně a arogantně nadávat. Vím, že tě štvou tvé bany, ale jak říkám, musíš to brát s nadhledem. Jestli se bude chtít k tomu ještě někdo vyjádřit, jako k tématu tak může, nechám to do večera otevřené. Jinak zde není asi nic víc řešit, vše bylo odůvodněno.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #20
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    Odpověď: Gustak

    presne toto som aj čakaj že ked to robi je to zo srandy tak chodte všetci len tak zo srandy do piči vy mrdky

  6. #21
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Gustak

    Ty by ses jen tak ze srandy mohl podříznout .. jé to by byla sranda .. a těch truchlicích ... Mamka, tatínek, sourozenec ... no další už asi nikdo no. ( kdo by truchlil kotelna by slavila. )
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  7. #22
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Gustak

    Dobrý večer,
    Řeší se tu problém ohledně vulgárnosti admina. Osobně jsem byl nějaký ten měsíc adminem Byl jsem adminem více měsíců bager. Viděl jsem jak se řešili problémy s adminama - zametly se pod koberec. Všichni víme, že se tu stále kryl jeden člověk, kterej měl tu drzost a běhal zapatej na serverech a staří dobří věrní admini ho banovali a on si následně dával UB a pak přišlo UpratKomando a všechny Zoidovy bany smazalo plus ještě přeměnilo bany, které rozdal. Zametlo se to pod koberec. Pak jsem tu měl konflikt s J3ZusSsem, který se vyuzlil tím, že jsem dostali "napomenutí". Tak a teď k tomu, když si stěžují normální hráči vs admini.
    Kolikrát jste s prominutím vypičovali slušnou žádost, kvůli tomu že nebyl dodán důkaz, i přes velký počet svědků. Zde je vidět jasná žádost o nějaké potrestání admina a následně je zde i uvedený důkaz (demo), který delikt, pro studenty středních odborných škol - provinění či čin, potrvzuje. Ale uvedu vám příklad:
    Tenkrát, za časů hrůzovlády Hectssse, Leryxe apod. autistů (není to bráno jako narážka na postižení, ale na to že jste rádi přejíždeli :D) , byl rok 2012, JB byl v cajku a já byl v boxe a přifrčel atmyn Hektolitr se svým nadupaným fialovým skútrem. Najel do mě, dostal jsem FK, napsal jsem Pičo a dostal jsem ban. Za pouhé pičo na admina jsem dostal ban, ale Hectsss je známý tím, že není v mluvě čistý a když on použije něco na někoho tak je to OK. Protože je admin.
    Tenkrát tu byla kauza s adminem Jahoda, kterému se nechtěl dát ban i přes výrazné porušení pravidel serveru BB. Poté až se nějak vydupal ten ban, byl mu dán ale ve zkrácené formě a proč protože je admin.

    Tímto jsem chtěl říct, že skoro ve všech hlášeních na adminy, prosíte Dema, která vám v 80% nejsou dodány, protože hodně lidí netočí demo. Máte tu demo, prosím řeště to a nenapište tu něco typu vyřešeno v AF LOCK!. Děkuji za pozornost
    Naposledy upraveno UNHCZ; 26-07-16 v 20:15. Důvod: Není to žádná narážka na tebe Hectsii <3 ani na tebe Jezusi <3

    čau grakone


  8. #23
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    Odpověď: Gustak

    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    Ty by ses jen tak ze srandy mohl podříznout .. jé to by byla sranda .. a těch truchlicích ... Mamka, tatínek, sourozenec ... no další už asi nikdo no. ( kdo by truchlil kotelna by slavila. )
    otec už skapal a čo tu spominaš moju matku maš problem nejaky s tou svojou tak si ho vyrieš jasne a nespominaj tu moju

  9. #24
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Gustak

    To je mi moc líto. a proč se hned čílíš ? jsem napsal žeby truchlili. :(

    E: Ted jsem dočetl co napsal Unihoc .. Chápu tě .. neni to pěkné když AT kdyje v AT cheatera a jen pár adminů se najde kteří ho banují. ban v podstatě za nic .. taky chápu .. Ale jak už jsme psal, byla většina na mě a já to bral s humorem ( aji ostatní se tomu smáli co jsme koukal do chatu v tu dobu ) .. Kdybych to nebral s humorem, dám ho sem klidně sám to se neboj .. A myslím že se Gusták Poučí a radši s tím přestane xD :D
    Naposledy upraveno teecko; 26-07-16 v 20:27.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  10. #25

    Odpověď: Gustak

    Swagrid vs Byznis v2?

  11. #26
    Nováček Avatar uživatele lolec
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    24

    Odpověď: Gustak

    Citovat Původně založeno deagle1981 Zobrazit příspěvky
    presne toto som aj čakaj že ked to robi je to zo srandy tak chodte všetci len tak zo srandy do piči vy mrdky
    za tohle sis ban zasloužil..tyhle nadávky jsou horší než dement, která je low nadávka ale nwm jak vyzněla v chatu ve hře, ptž demo jsem nezkoukl. Měsíc není mnoho za tyto nadávky v chat forum. Ve hře bych dal za tu nadávku dva týdny
    thanks SEDA EMINENCE

  12. #27
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Gustak

    Může mluvit, jak chce, protože jak psal unihoc, tak se to zamete... Většina si z toho stejně dělá srandu a nechtějí to řešit, páč pak by to nemohli dělat také. Kamarádi přes internet a když nejsi kamarád či admin, máš smůlu, pak pro tebe ty pravidla platí.

  13. #28
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    Odpověď: Gustak

    Citovat Původně založeno lolec Zobrazit příspěvky
    za tohle sis ban zasloužil..tyhle nadávky jsou horší než dement, která je low nadávka ale nwm jak vyzněla v chatu ve hře, ptž demo jsem nezkoukl. Měsíc není mnoho za tyto nadávky v chat forum. Ve hře bych dal za tu nadávku dva týdny
    ty sa načo vyjadruješ kto sa ťa čo pytal ? teba sa to netyka lolec Nováček mi tu bude bludy pisať dalšie decko čo sa nudi cez prazdniny a nepochopilo temu že tu neriešime mna ale admina

  14. #29

    Odpověď: Gustak

    Gusťák už je vyřešen, ty furt otvíráš jednu a tu samou záležitost a ještě k tomu kopeš kolem sebe jak mimino, když ti někdo něco napíše. Takhle se chovají ženské s menstruací, ale ne chlapi.

  15. #30
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    Odpověď: Gustak

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Gusťák už je vyřešen, ty furt otvíráš jednu a tu samou záležitost a ještě k tomu kopeš kolem sebe jak mimino, když ti někdo něco napíše. Takhle se chovají ženské s menstruací, ale ne chlapi.
    ako je vyriešeny ja o tom neviem nič

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •