Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 74

Téma: Gustak

  1. #31
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251

    Odpověď: Gustak

    Takže když dostanu ban za urážky, stačí do žádosti o ub napsat že to bylo ze srandy?
    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Když na tebe dojde stížnost, že někomu nadáváš a jemu se to nebude líbit a bude ho to urážet, tak ban dostaneš, je to snad tento samý případ? Jiný hráč si stěžuje, že admin se baví s jiným hráčem, sice vulgárně se baví, ale daný hráč si na něj nestěžuje.. Je to těžké k pochopení?
    Ne pro mě je jen těžký pochopit proč dostal tak dlouhej ban za 1 urážku (jestli bylo vic tak se omlouvam)
    Naposledy upraveno bol raz jeden král; 27-07-16 v 13:11.
    drogy

  2. #32
    Stálý člen Avatar uživatele _Koker_
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Ázerbájdžán
    Příspěvky
    649

    Odpověď: Gustak

    Citovat Původně založeno deagle1981 Zobrazit příspěvky
    ty sa načo vyjadruješ kto sa ťa čo pytal ? teba sa to netyka lolec Nováček mi tu bude bludy pisať dalšie decko čo sa nudi cez prazdniny a nepochopilo temu že tu neriešime mna ale admina
    Nováček a registraci má 2015 , a ty 2016 , máš tam stálý člen jen proto že jsi dostal 422775 banu a chodil sis pro UB.
    Jinak jestli to brali ze srandy a nevadilo mu to , tak bych to neřešil
    FURIEN

  3. #33
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    Odpověď: Gustak

    Citovat Původně založeno _Koker_ Zobrazit příspěvky
    Nováček a registraci má 2015 , a ty 2016 , máš tam stálý člen jen proto že jsi dostal 422775 banu a chodil sis pro UB.
    Jinak jestli to brali ze srandy a nevadilo mu to , tak bych to neřešil
    aj ja som to všetko myslel to srandy a dostal som ban a tam išlo skvor o to že nieje kompetetny sa vyjadrovať

  4. #34
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Gustak

    Citovat Původně založeno bol raz jeden král Zobrazit příspěvky
    Takže když dostanu ban za urážky, stačí do žádosti o ub napsat že to bylo ze srandy?
    Když na tebe dojde stížnost, že někomu nadáváš a jemu se to nebude líbit a bude ho to urážet, tak ban dostaneš, je to snad tento samý případ? Jiný hráč si stěžuje, že admin se baví s jiným hráčem, sice vulgárně se baví, ale daný hráč si na něj nestěžuje.. Je to těžké k pochopení?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #35

    Odpověď: Gustak

    Dobře, napíšu to jinak. Nábor na Kotelně je přísný, obzvlášť na JB. Práva dostávají ověření jedinci s velkými zkušenostmi a smyslem pro zodpovědnost. Gusťák mezi takové lidi patří z nějakého důvodu. Stane se, že se proviní admin, i já jsem se několikrát provinil, když jsem měl spešla. Nejsou však nadávky jako nadávky. Někdo je výbušného typu a pokud se mu něco znelíbí, má potřebu hned použít sprostá slova. Takoví lidi jsou při určité hranici trestáni, a pokud se ani po trestu jejich chování nelepší, přijde na řadu další trest. To, co říká Gusťák na demu, je sice trestu hodné, ale i sám hráč, na kterého nadávky směřovaly, přišel sem a potvrdil, že si tak říkají běžně, že to bylo ze srandy. V takových případech se takové věci nevyplatí řešit a potvrdili to sami ostatní admini. Určitě Gusťák dostal upozornění, ale ty si říkáš proč je tu banování tak nespravedlivé. Ten rozdíl tu je v tom, že Gusťák je adminem hodně dlouho a je dobrým adminem, zatímco ty jsi problémový hráč. A mnohokrát bylo ve hře i tady i v pravidlech zmíněno, že banování je individuální, někdo by ti ten poslední ban třeba ani nedal, někdo ano. Tohle bys však měl vědět.

  6. #36
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Gustak

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Gusťák už je vyřešen, ty furt otvíráš jednu a tu samou záležitost a ještě k tomu kopeš kolem sebe jak mimino, když ti někdo něco napíše. Takhle se chovají ženské s menstruací, ale ne chlapi.
    Správně si to napsal, chlapi ne, ale on není chlap tak na to ber ohled. :D

    Citovat Původně založeno Grakon2702
    To, co říká Gusťák na demu, je sice trestu hodné, ale i sám hráč, na kterého nadávky směřovaly, přišel sem a potvrdil, že si tak říkají běžně, že to bylo ze srandy.
    Neříkáme si to běžně :D Ale ze srandy to bylo ( Doufám gustaku jestli ne tak tytyty !! :D Si tě najdu :D )
    Naposledy upraveno teecko; 27-07-16 v 13:10.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  7. #37
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    Odpověď: Gustak

    Tresty dozorcům (uvedeny nejvyšší délky):
    Nemá použitelný mikrofon - zákaz 1 týden
    Neschopnost - zákaz 3 týdny
    Nehlídání Simona/neposlouchání jeho příkazů/vyrušování Simona - zákaz 1 týden
    Házení zbraní vězňům - zákaz 3 týdny
    Úmyslný FK - zákaz 3 týdny
    Zneužívání mikrofonu/vulgárnost - zákaz 1 týden
    Přehazování zbraní - zákaz 3 dny
    Doplňování při módu - ban 3 hodiny


    toto akože pre admina neplati ta 6 ????

  8. #38

    Odpověď: Gustak

    Citovat Původně založeno deagle1981 Zobrazit příspěvky
    ne tvoja mama je chlap hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh



    som paan ešte teraz sa na tom smejem

    A jsme zase u toho, jsi prostě problémový hráč.

  9. #39
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    Odpověď: Gustak

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    A jsme zase u toho, jsi prostě problémový hráč.
    prečo on mna može uražať ja niečo napišem zo srandy a už sme u toho ? ved som tam dal že to je sranda tak o čom točiš si mysliš že ma decko urazi a nič mu na to nenapišem

  10. #40
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Gustak

    Já nevím proč do toho taháš rodinu ... Já tvojí rodinu neurážím tak toho můžeš nechat u mě díky.
    Vím že nesneseš "šťouchání" atd atd, ale zkus to brát jako chlap a nenadávat hned jak trapák. :D

    E: jenže to by to muselo jako sranda "znít" a hráč by to musel jako srandu brát .. a já to jako srandu neberu .. je v tom rodina a ještě to píšeš ty ..
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  11. #41
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    Odpověď: Gustak

    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    Já nevím proč do toho taháš rodinu ... Já tvojí rodinu neurážím tak toho můžeš nechat u mě díky.
    Vím že nesneseš "šťouchání" atd atd, ale zkus to brát jako chlap a nenadávat hned jak trapák. :D
    asi nerozoznaš chlapa od ženy

  12. #42
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Gustak

    Citovat Původně založeno deagle1981
    aby som to nejak zhrnul každy jeden hrač čo sa tu vyjadril ma bud demenciu alebo je retardovany pretože toto je sťažnosť na admina tak hrači do toho možu hovno hovoriť ja čakam na vyjadrenie kompetentneho človeka a nie dementnych deti za porozumenie Ďakujem
    Proč bych se k tomu neměl vyjadřovat ? Ty nadávky byly na mě tak nepiš hlouposti.

    Citovat Původně založeno deagle1981
    každy jeden hrač čo sa tu vyjadril ma bud demenciu alebo je retardovany
    U tebe je to očividně pravda.

    Citovat Původně založeno deagle1981 Zobrazit příspěvky
    asi nerozoznaš chlapa od ženy
    Nejsi chlap no .. radši nebudu psát co jsi ještě by mi dali banána na forum :( :D
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  13. #43
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    344

    Odpověď: Gustak

    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    Proč bych se k tomu neměl vyjadřovat ? Ty nadávky byly na mě tak nepiš hlouposti.



    U tebe je to očividně pravda.



    Nejsi chlap no .. radši nebudu psát co jsi ještě by mi dali banána na forum :( :D
    no si retardovany lebo toto je sťažnosť na admina demente pochop to konečne
    Zneužívání mikrofonu/vulgárnost - zákaz 1 týden

  14. #44

    Odpověď: Gustak

    Myslím, že každý kto hrá na Kotelne dlhšie, vie, že tu sa problémy s adminmi neriešia. Maximálne "dohovorom", ktorý sa aj tak nikdy neuskutoční. A už vôbec nikomu neodporúčam oponovať vyššie postaveným členom, a už vôbec na nich hodiť pár ironických, ale zároveň aj pravdivých poznámok, pretože potom aj keď klamali, aj keď robili pičoviny, aj keď sa srali do modu bez porady, aj tak oni budú tí dobrí a ten človek, čo sa ozval bude za toho zlého idiota, ktorého treba navždy odpísať. Na Kotelne proste musíš držať hubu a s každým súhlasiť a pchať sa mu do prdele, inak sa nedostaneš do AT, ani nikde inam.

    Ak za slovo pičo dostal taký ban, tak si prosím otvorte chatbox a každému za vulgarizmus dajte taký istý ban, vrátane mne, ďakujem. :)
    Aby ste to zas zle nepochopili, ak ten admin nadával kamarátovi a kamarát to bral ako srandu, tak by som to neriešil, ale myslím si, že oveľa viac hráčov je na tom so slovníkom horšie ako on a hrajú si bez banu..
    Naposledy upraveno Darongodx; 27-07-16 v 13:40.

  15. #45
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Gustak

    Zbytečný se s tebou hádat :D Ty si stejně jedeš stoje :D Autisto :D
    Zkusím ti to naposledy vysvětlit ok ? :D
    Ty si stěžuješ na admina, který nadával mě a nadáváš mi když se do té stížnosti vyjádřím. FuckTheLogic :D
    Ty už to prosím tě nehraj normálně když se člověk koukne na ty tvoje příspěvky na foru, tak vidí jak ti postupně odumíraly mozkové buňky.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •