Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Žiadosť o práva - zombie

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Žiadosť o práva - zombie

    Pekný deň prajem milý admin team! :-)


    Na úvod začnem asi takto:

    -> vlastnit originální hru: STEAM_0:0:168260148.
    -> hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu: na Kotelne hrám približne od roku 2010.
    -> čistý trestní rejstřík: nikdy som nedostal ban za cheating, alebo za iné závažné porušovanie pravidiel.
    -> hlášení cheaterů: na zombie serveroch sa zriedkakedy vyskytne nejaký cheater a keď už, tak je to nejaký SH alebo ABH. Poväčšine to je pasívne expenie, dohoda NK, ničenie mostov, úmyselne blokovanie, reklama alebo nejaké sexualno-nemorálne nadávky na hráčov/rodinu. Tieto prehrešky hlásim poväčšine adminom: Samčo, Does, Troppe, Cxk. Keď nie je nikto z nich on-line, alebo sú niečim zaneprázdnený, tak to dám na fórum.
    Ďalej, z mojho sekundárneho módu (Hide & Seek) kam sa chodím odreagovať, hlásim občas nejakých cheaterov Lurkymu.


    Na začiatok si povieme jednu podstatnú pravdu, od ktorej sa bude všetko odvíjať. Je zbytočné tajiť kto som, keďže väčšina z vás to už vedela, resp. vie, že som Reflex. Prečo som zmenil nick? Ako Reflex som si to posral ako sa len dalo. Viem, že zmena nicku mi nevymaže moju históriu, ale ajstak už nechcem naďalej hrať pod tým nickom. Priznávam, pchal som do všetkého nos v nádeji, že dostanem práva, správal som sa egoistický voči hráčom, mal som namyslenú povahu a čo ma veľmi mrzí je to, že som ti povedal to, čo som nemal Pepo. Jednak si pomaly o 10 rokov starší ako ja a nadávať niekomu cez internet je absolútna úbohosť. Ospravedlňujem sa ti za to. Viem, že jedno slovo "prepáč" to celé nezmaže, ale ide o ten princíp. Skrátene, zachoval som sa vo všetkých smeroch ako zmyslov zbavený hlupák, ktorý za každých okolností chcel získať práva. Mali ste pravdu... Konieckoncov, ubehla už pomerne dlhá doba od mojej zamietnutej žiadosti, za ten čas som si uvedomil veľa vecí. Je mi jasné, že buď sa mi táto žiadosť z fleku zamietne, alebo bude zas tá istá story. Ešte raz ma to veľmi mrzí, čo som spravil. Chcel by som požiadať o to, aby ste mi dali šancu, šancu ukázať, že na to mám.

    Len tak pomimo nejaké info o mňe.
    Volám sa Radoslav, mám 19 rokov, pochádzam z Kysúc. Študujem odbor mechanik elektro-technik silnoprúdových zariadení. Popri škole chodím do práce, konkrétne do automobilového priemyslu KIA. Moje koníčky resp. záľuby sú zábava s kamarátmi, počítače (HW), rôzne záhady, vesmír a samozrejme aj CSko. To, aký som mal život, koľko mám súrodencov, či mám babu alebo nie, sú useless informácie ku právam. Toľko o mne.

    Na záver len také menšie upozornenie k adminom, aby mi sem neposielali názory od hráčov, až zas nevzniknú nejaké podozrenia, že som si ich napýtal, aby ma podporili. Ak by vám nahodou nejaký hráč chcel zdeliť svoj názor k mojej žiadosti, tak mi to prosím vás pošlite na steam, ja si to prečítam a danému hráčovi poďakujem za podporu.

    Tak, prišiel ten čas, nech rozhodnú najvyšší...

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Žiadosť o práva - zombie

    18:47 - Qwix: Docasne mi lockni ziadost, lebo sa mi pokazil pocitac, musim si kupit novy, a to chvilku potrva, kym na neho zarobim

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Žiadosť o práva - zombie

    19:16 - Qwix: mal by som jednu prozbu, reopeni mi ziadost, uz som si poskladal pocitac, zajtra si tam hodim OS a uz budem aktivny

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva - zombie

    Hlásil mi, chatlog byl v pohodě, snažil se pomáhat hráčům.
    Zvedni opět aktivitu, nahlašuj dále a budu pro.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva - zombie

    Pro
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Žiadosť o práva - zombie

    Som za
    EDIT: nato koľko sme toho spolu hrali si ma nespomenul nikde v žiadosti takže proti
    Naposledy upraveno halelujah; 07-12-16 v 22:52.

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Pod mostom
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Žiadosť o práva - zombie

    Furt mi hlási keď nemám čas, takže PRO nech si na tie hlasenia chodí sám :D.

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: Žiadosť o práva - zombie

    Bol som taky sprosty a zaslepeny ze som to hral take roky, stratene roky zivota pri prijebanom csku, mozem srat celeho admina je mi to uz jedno, zbytocna hodnost ktora nema v zivote ziadnu vahu, cele tieto imaginarne kamaractva na steamu nic neznamenaju. Najdite si baby a jebte na cele csko a celkovo nehrajte hry vymyva to mozky a potom mate problem zaradit sa do komunity. Ja vam prajem vazne len to dobre a najdite si konecne baby lebo takto stracate drahocenny cas, ktory mozete vyuzit s kamaratami vonku alebo pri zene ktoru nadovsetko milujete... zamyslite sa nad sebou vsetci admini a prestante si honit ego nad nevacikmi lebo budete za to potrestany od najvyssieho. Kotelna bol kedysi daaaavno ked tu este 3/4 adminov nebola adminami bola uplne ina, vtedy tu bola aj sranda teraz je tu tak skurvene falosna komunita ze sa tu admini ohovaraju navzajom... Osobne davam tomu 2 roky a kotelna prestane existovat.
    UZ NIKDY KOTELNA NEBUDE MAT TAK UZASNEHO NABORARA AKO BOL CHARON to mi date za pravdu. Saintpepoo mozes si len brat od neho priklad a mas sa este co ucit... ty tym svojim cakanim kokot bacov vyresis, kebyze chcem tak si zmenim ip u poskytovatela kupim nove sid, zmenim identitu skamaratim sa s adminami... dam tomu trosku casu cosi nahlasim a admina mam cubidup... ako sme boli podaktory svedkami nevies znest pravdu, musis mazat pravdive posty a stat si za svojim... ale to je jedno... cela kotelna je skorumpovana... admina si mozete kupit za par eciek :DDD jebte na cele cakanie... sam som cakal viac ako pol roka na admina, chuj s tym... Cele toto nema ziadnu vahu oproti skutocnemu zivotu... kazdy si tu len hladka svoje krehle ego... najma niektory admini... Pekny novy rok prajem a vstupte si podaktory do svedomia lebo az moc to prehanate :Djebníte tu ziadost do peca a premna zamna mi bloknite ucet, uz tu nemam za kym ist... cela kotelna je v (l) bye..



    pozrite si toto video a snad vam to otvori oci tak ako mne: https://www.youtube.com/watch?v=37Bgkw6FZ58
    Naposledy upraveno Qwix; 28-12-16 v 17:25.

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žiadosť o práva - zombie

    Je tě velká škoda, byl si asi jediný, který se tomu modu věnuje dlouho a mrzí mě, že tak dlouho si musel čekat až to prostě tímto vyvrcholilo. Každopádně video je dobré, ale ještě bych chtěla dodat, že csko je jenom hra, je to prostě koníček, taky znám 2 skvělé lidi co se díky jemu poznali, mají spolu krásnou holčičku a budou se brát. Je to spíše o komunitě, jak o té hře.

    Kdyby sis to ještě rozmyslel, tak i přesto že ten mod nehrám máš ode mě PRO, protože si stále aktivní, bezproblémový, jsi tu dlouho a věnuješ se svému modu a takových je tu třeba jako sůl.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žiadosť o práva - zombie

    Lock.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •