Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 23 z 23

Téma: "Do boxu"

  1. #16

    Odpověď: "Do boxu"

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jestli to takto chcete dál řešit, tak proč by měl být problém ty pravidla o dalších 10 řádků zvětšit.
    Tym ze si tu nechavate vase nepisane "pravidla" nechavate iba priestor na nadrzovanie... A nam co nemame kamaratov adminov alebo polku hracov na servery to nechava priestor odist na iny server kde taketo veci vedia vyriesit...
    Preco ked je nieco zabehnute tak kde je problem zapisat to do pravidiel aby o tom vsetci vedeli a mohli sa presvecit???

    Pravidlo CT 16 sa ocividne moc nedodrzuje kedze pocas HVD kde niekto zabije ct pri dverach zbrojky (alebo ct zabiju t ktore voslo do zbrojky a malo gunu) ostatne ct hned odhadzu gunu prec od dveri - to by sa mohlo riesit a tak isto dopisat ze to plati teda len pre ct zonu...
    dalej "všechny šachty co vedou do zbrojky je automatický kill" kill by nemal byt pokial sa z nej da vratit lebo aj z arealu ciel sa da dostat do zbrojky, ale to by tam tiez nebol problem dopisat a mali by vsetci jasno...
    Doplnování HP, ano je to i při modu a automaticky je jasné, že i při PP. to tam pekne dopiste....
    stit je tam volne dostupny pre t a ct nemozu brat veci v bedniach.. bug to nie je alebo ked podla vas je tak by to mohlo byt napisane v pravidlach tak isto aj ci su veze ct zona.
    ostatne bugovanie som myslel napr. pri vzbure alebo este len pri uteku ci sa moze bugovat mimo ciel.

    a dalej este guna a "automaticky" kill furt niekoho vidim nadrzovat ct ked nedaju kill niekomu koho poznaju a ma gunu... tak isto kolko krat som si ako vd zadovazil gunu pri zaciatku kola a zvysok vd som si pobehoval bez ctcka a gunu som nevytiahol a potom napriklad naposledy bola brokovnica pri lekarnicke doplnil som si pri nej hp isiel som za roh simon ma volal ze sa mam pripojit - nevedel som kam ct ma hitlo lebo tusim hladali ineho zlteho tak som si zase isiel doplnit a tam na mna zo sachty vyliezol simon zacali po mne aj s ctckom strielat co viedlo k FK ale "sak si mal ganu to nebol FK"... pritom som ju pol hodiny nevytiahol a brokovnicu by som nebral lebo ta je t na dve veci... takze bud je za gunu kill ak vezen neprejde cez test cvakatkom alebo ho odmietne vykonat alebo by guna mala byt povolena kedze sa deagle na niektorej mape fasuje pi niektorej atrakcii a da sa kupit glock v /shop, ohrozovanie CT je keby nou mierim na CT to ze mam gunu nie je ohrozovanie.
    Naposledy upraveno Don_Kujon; 09-09-16 v 13:02.

  2. #17

    Odpověď: "Do boxu"

    CT nemohli vědět, že más gunu, byl to FK, jestli ti nechtěli dat VD, měl jsi napsat přes vykřičník a došel by admin a vyřešil to.
    Prostě pravidla mají být stručný a jasný, další změny pravidel by vedli k neznalosti hráčů.
    Každý tady už pár let říká: "Do Boxu přímou cestou bez zdržování" nebo jen "do boxu". Každý ví co má dělat, stejně jako při "skočte". Teď teda jako napíšete do pravidel, že příkaz ještě se vztahuje na "skočte" a budou se zabíjet ty co neskocili?
    Ty bys chtěl pravidla na všechno? Už takhle vězni nemůžou nic. Jako sorry ale jestli tady z toho vznikne to, že budem muset na začátku kola říkat "Všichni vězni půjdou přímou cestou a bez zdržování do boxu" namísto toho, co je zažitý, tak se vám na to každej vysere.
    Pochop Don, že tu nehrajes sám, pravidla se podřídí většině a ne to, že zrovna TY chceš, nebo ze zrovna TY s tím más problém!
    Od ty doby co tu hraju, tak nikdo takovouhle blbost neřešil, každý to hrál, protože kazdy to tak zná. Tady jde vidět jak se mění komunita, jdes řešit takovouhle blbost, zajímalo by mě, k čemu ti to bude.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #18

    Odpověď: "Do boxu"

    Všechna T mají zakázáno brát guny do ruky. Pokud je jediné VD, vím, že nikdo neutek a najednou si všimnu, že nějaká guna není na svém místě, tak bez váhání VD zabiju. Nikdo jiný než on tu gunu totiž vzít nemohl. Ano, mohl bych ho upozornit, ať ji vyhodí, ale to je jen má dobrá vůle, někdo by to mohl nazvat i nadržování.

  4. #19

    Odpověď: "Do boxu"

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Všechna T mají zakázáno brát guny do ruky. Pokud je jediné VD, vím, že nikdo neutek a najednou si všimnu, že nějaká guna není na svém místě, tak bez váhání VD zabiju. Nikdo jiný než on tu gunu totiž vzít nemohl. Ano, mohl bych ho upozornit, ať ji vyhodí, ale to je jen má dobrá vůle, někdo by to mohl nazvat i nadržování.
    a ako vies ze ju nevystrielal a nezahodil?

  5. #20

    Odpověď: "Do boxu"

    Citovat Původně založeno Don_Kujon Zobrazit příspěvky
    a ako vies ze ju nevystrielal a nezahodil?
    To už mě nemusí zajímat. Respektive to nemám jak vyčmuchat. Mým hlavním úkolem je chránit Simona a pokud jsem si stoprocentně jistý, že VD vzalo gunu, tak ho mohu zabít. Neřeknu, kdybych tu gunu někde našel pohozenou, že si to asi rozmyslel. Pokud prostě vidím, že chybí a nemohu ji najít, muselo to 100% vzít to VD.

    Edit: Mimochodem to, že někdo vystřílí gunu určenou pro T, je největší zhovadilost, co může někdo udělat. Tím v podstatě zabraňuje vzpouře (a spolupracuje s CT), což je zakázané. Si představ, kdyby se ti povedlo utéct, najdeš gunu pohozenou na zemi, ale stejně ti bude k ničemu, protože to nějaký kokot vystřílel. Nezapomeň, že hlavním cílem T, je udělat vzpouru a zabít všechna CT.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 09-09-16 v 14:26.

  6. #21

    Odpověď: "Do boxu"

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    To už mě nemusí zajímat. Respektive to nemám jak vyčmuchat. Mým hlavním úkolem je chránit Simona a pokud jsem si stoprocentně jistý, že VD vzalo gunu, tak ho mohu zabít. Neřeknu, kdybych tu gunu někde našel pohozenou, že si to asi rozmyslel. Pokud prostě vidím, že chybí a nemohu ji najít, muselo to 100% vzít to VD.
    mohlo tu gunu zobrat aj ct...

  7. #22

    Odpověď: "Do boxu"

    Citovat Původně založeno Don_Kujon Zobrazit příspěvky
    mohlo tu gunu zobrat aj ct...
    V tom případě to CT porušilo pravidla. V takovém případě by byl můj kill neoprávněný a dotyčný by dostal další VD. Ale taková skutečnost mě nemusí trápit, já pravidla neporušil, to CT je porušilo.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: "Do boxu"

    Hovadina...

    Začněte prosím řešit příkaz STUJ!

    Když běžím a dostanu kill, tak je to FK, protože simon mi neřekl zastav se, ale stůj. Já jsem stál (byl vzpřímený).


    Tyhle thready mě vždycky pobaví, jen mě štve, že se furt řeší "ještě" a nikdo nepřijde s ničím originálním. Inspirujte se proto příkladem se "stůj" a vymyslete nové pohádky.

    Děkuji. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •