Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Žiadosť o práva/ ZM

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele SASKA
    Datum registrace
    Jan 2016
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    97

    Žiadosť o práva/ ZM

    Zdravím,
    Touto žiadosťou, by som chcela požiadať o práva na zombie servery.


    Niečo o mne: Volám sa Alexandra , mám 16 rokov. Chodím na gymnázium v Leviciach. Moje záľuby sú volleybal , tenis a csko.
    Na csku hrám pod nickom SAŠKA , ale niekedy používam aj iné nicky. Na Kotelne hrám približne 3 roky.


    Hlásenia: V hre hlásim najviac cez "!" kedže väčšina vecí sa rieši in-game, pred tým som zvykla hlásiť Mariovi. Keď nikto nechodí na hlásenie, tak niečo dám aj na fórum.


    Prečo by som chcela byť adminka? Chcela by som hlavne pomôcť ostatným adminom. Rada pomáham menej skúseným hráčom.
    Skúsenosti s amx nemám, ale nemám problém sa to naučiť.


    Odkaz na môj steam profil: http://steamcommunity.com/id/alexandriss/

    SteamID: STEAM_0:0:120516071

    Ďakujem za prečítanie a názory. :)

  2. #2

    Odpověď: Žiadosť o práva/ ZM

    Poznam z Furiena, v pohode baba, nahlasila mi dosť cheatrov z furienu, čiže maš odo mňa bezvýzname PROty E ; vyriesene
    Naposledy upraveno Del!k98; 07-11-16 v 21:49.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  3. #3
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Žiadosť o práva/ ZM

    vhodná kandidátka, spamuje hlásenia cez !, aktivita v poho, chl čistý, je to saša, pro

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva/ ZM

    Hlásí přes !,na fórko i mě na Steam. Aktivitu má,jsem pro.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele _Koker_
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Ázerbájdžán
    Příspěvky
    649

    Odpověď: Žiadosť o práva/ ZM

    Moje sekce to není , ale znám ji, hlášení ve hře jsem viděl i něco na forku, aktivitu máš dobrou , v CHL jsem nic strašného nenašel , pokud se nic na tebe nevyhrabe , budu určitě Pro :-)
    FURIEN

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o práva/ ZM

    Aktivita a a chovanie na serveroch výborné, okrem hlásení na fóre môžem potvrdiť aj hlásenia na steame. Jediná podmienka: nie že hneď zdrhneš na Furien. :-)

    PRO

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Pod mostom
    Příspěvky
    356

    Re: Žiadosť o práva/ ZM

    Proti, dnes na BB si so spoluhráčom zablokovala spawn.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele SASKA
    Datum registrace
    Jan 2016
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    97

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva/ ZM

    Bola som s ním v teame , lenže ja som celý čas stavala kemp. nevedela som čo on robí , takže s tým blokom spawnu nič nemám. Len som naňho dala T.
    Naposledy upraveno SASKA; 30-10-16 v 09:43.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Žiadosť o práva/ ZM

    Ahoj, Já jsem monenátlně proti, mě si nic nenahlásila a ani jsem od tebe neviděl hlášení in-game, aktivitu máš všude, chápu, nejde hrát furt dokola jednu sekci, ale ty máš poměrně dost velkou aktivitu na Jailbreaku a Furienu, dále mi příjde torchu zajimavé, že se ti tady vyjádřili tři admini z furienu (asi se znáte dobře) a dali ti pro, i když to není jejich sekce (což je mi jedno). Dost mě pobavil jeden úryvek od mircce a to "je to saša", hoši, příště až budete dávat pro z kamaradství, tak to prosím nedělejte tak okatě a počkejte až ta žádost bude trochu stará, za mě vše.

    Těším se na palčeky dole :-)
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 07-11-16 v 19:24.

  10. #10
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Žiadosť o práva/ ZM

    je pravda že sa poznáme, ale bol to len dodatok k tomu čo som napísal, to že si sa zasmial je síce pekné ale osobne mi na tom neprišlo nič smiešne ale budiš, ostatok čo som napísal pravda je
    1. s tými hláseniami hlásenia in game hlási (aspoň vtedy som postrehoval dosť často, potvrdil ti to aj vyššie admin troppe aj keď je pravda že teraz je toho trochu menej) ale stačí sa pozrieť na jej profil na fórku, a pochopíš prečo som napísal že hlási, to je ok
    2. aktivita? na furiene v priebehu 2 sek. zapíšeš 2 riadky chl pomocou /shop, jb je komunikatívny server, tam sa píše veľa, aj keď tam takú strašnú aktivitu u nej nevidím, to by bolo ok
    3. chl úplne v poho ok

    4. je to saša, má snaď iné meno? - ok
    Citovat Původně založeno ^SeaBi Zobrazit příspěvky
    To pak ty tvoje pro, stojí za hovno xdddd
    btw. tiež som sa celkom pobavil keď som ťa videl smiať na vlastných komentoch

    E: keď nevidím tie sprosté hlásenia cez !, tak sa pozriem aspoň na forku koľko toho ma nahlásené, je pravda že teraz hlási pomenej cez !, dokonca ani ja som nevidel za poslednú dobu hlásenie cez !, ale vtedy hlásila dosť, preto tam dal pro aj delik, troppe pretože to videli aj oni, vyjadril som sa preto lebo ju poznám z furienu, pozeráš iba na to "je to saša", keby to tam nenapíšem, tak sa nič nedeje, napísal som to tam iba ako dodatok, a kvôli tomu to musí byť z kamarátstva? ako si myslel to že som to ešte ani nehral tak to netuším, keďže som bol včera s tebou na serveri (bb)
    E2: takže to že delik dal pro za 1hodinu tak aj on jej to dal z kamarátstva? :d ok, z mojej strany to z kamarátstva nebolo, nejdem to riešiť ďalej
    E3: je mi jedno čo ti písal delik, ja som žiadne pro z kamrátstva nedal, keby dal, nemám problém to rovno napísať
    Naposledy upraveno mirecc; 07-11-16 v 21:52.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Žiadosť o práva/ ZM

    Já myslím, že každej chytřejší jedinec to pochopil, co jsem tím měl na mysli, když jsem vytknul to tvoje "je to saša" a ano, opravdu mě to pobavilo :). Aktivita na furienu a jb, je velká, tak co tady píšeš za kraviny, že tam příjde na chvilku... a teď ses jenom utvrdil v tom, že si jí dal pro z kamarádství ale nechceme tady flame a pokazit jí žádost, že ? Takže, netřeba se sem už vyjadřovat. #peace

    @Idea Aspoň se rozepiš :-) a nebo je to snad tvoje další vyjádření, který stojí za víš co :-)
    Ale jo, máš pravdu :-) Chvíli jsem měl aktivitu na JB :-) asi stejná ironie jako ten tvůj skoro globál, bez toho jb viď :) dostat práva skoro všude a po týdnu na to přestat hrát :-))))

    @Del!k98 ale já to nejsem :-)))) a příště si toho kandidáta lépe prokoukni, než dáš pro :-) To pak ty tvoje pro, stojí za hovno xdddd

    @mirecc: To, že dáváš pro někomu, jenom z kamarádství aniž by ses koukl, kde má aktivitu a jak hlásí... za poslední měsíc jsem viděl asi jenom jedno hlášení přes !, nevím nekoukal jsem přesně do CHL ale nic moc. Místo nějaký žádosti o práva na aim, se rači vyjádříš kámošce do 2 hodin a ještě k tomu žádá o práva na zm serverech, kde si snad ani nehrál GG.
    E2: Už to pomalu nemam kam psát xD ale ano, jsem přesvědčen že jste jí to pro dali z kamarádství, když ještě del!k zazářil a napsal že to dělá každý a to, že si jí to pro dal do hodiny a půl mluví za vše, tak se k tomu postav čelem a normálně to přiznej, že si jí dal pro z kamarádství, nejsi první ani poslední, hlavu ti za to nikdo neutrhne.
    E3: Já už fakt nevím, ty asi fakt natvrdlej, psal mi to i sám v chatboxu tady na forku, co na tom nechápeš ?
    E4: Dost si protiřečíš ale nevadí.
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 08-11-16 v 17:13. Důvod: Furien mafie útočí

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Žiadosť o práva/ ZM

    Vodu káže víno pije.-
    Naposledy upraveno Idea; 07-11-16 v 14:44. Důvod: žiadost mi je u piči ale od seabiho je to vtipné.-
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žiadosť o práva/ ZM

    Proti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •